1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm

1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm

1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč Ověřit dostupnost

Ikonický most nyní čeká na Váš obdiv přímo u Vás doma! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm

Tomáš Grigárek, Radnice

Tomáš Grigárek, Radnice:
1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm mi přišel v pořádku a včas. Bohužel dle popisu, měl 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm přijít v dárkové krabici, což se tak nestalo. Kdyby nešlo o dáreček, vůbec bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem byl nucen, avšak i přesto domluva byla příjemná. Prodejce to mrzelo a bezprostředně poté mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych ale zlepšil, bylo poštovné. Eshop preferuje jednu společnost, která si účtuje balné. Další finanční prostředky nad rámec ceny zboží.

Jakub Klobouk, Zadní Chodov

Jakub Klobouk, Zadní Chodov:
1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm, který jsem potřeboval, byl jen u tohoto prodejce. Byl jsem mile překvapen z bezkonkurenční nabídky. Průběh nákupu mne ujistil o špičkové úrovni tohoto prodejce. Proto mohu doporučit spotřebitelům, kteří preferují kvalitu za bezkonkurenční cenu. Jediným záporem je asi jako vždy, doba dodání.

Roman Šrůt, Veselý Žďár

Roman Šrůt, Veselý Žďár:
Naprosto perfektní 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm, který je standardní unisex. Šikne se jak nám, drsným mužům, tak křehkým dívkám, které potřebují dostávat něhu a pozornost€dohled. Zjistil jsem se, že stále ještě existují 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm, které konečně využijí obě pohlaví. Šikovné balení, skvělé vlastnosti a perfektní účinky dělají z 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm rodinného pomocníka v každé chvíli. Přesvědčil jsem se o tom na vlastní kůži.

Patrik Bezouška, Most

Patrik Bezouška, Most:
1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm bych vytkl nepraktický design. Zpracováním se může rovnat dražším konkurentům. Otestoval jsem hodně těchto produktů a tento by se dostal tak na druhé místo z pěti. Dal bych okolo osmdesáti procent. Používám jej tedy jen chvilku, tak nemůžu ještě dobře říci, ale věřím, že budu uspokojený. Nadchlo mě na první užití jak 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm funguje. Tímto se můžu chlubit široko daleko.

Natálie Mencnerová, Proseč

Natálie Mencnerová, Proseč:
Přiznám se, že k objednávkám přes net jsem trochu nepřátelská, a proto jsem si i tento e-shop nejdříve vyzkoušela a napsala tam. Musím říci, že paní, co mi odepsala na emial, byla hodně přátelská a ujistila mě, že zboží dojde v pořádku do tří dnů od zakoupení. Proto jsem si tento výrobek objednala a na dodání jsem nečekala ani pár dni. 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm dorazil v dobrém stavu. Užívám ho celkem pravidelně a neměnila bych.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm

Sofie D: já jsem to prostě chtěla

Adéla C: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Marie Š: Je to dostatečné?

Marie K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Anna Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt