1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm

1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm

1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Kč Ověřit dostupnost

Ikonický most nyní čeká na Váš obdiv přímo u Vás doma! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm

Petra Perutková, Štěpánov

Petra Perutková, Štěpánov:
Chci se přiznat, že jsem v dříve asi třikrát vyzkoušela stejný výrobek jako je 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm. Nabídka ostatních prodejců ale nebyla úplně přehledná a přišlo mi, že slibují něco, co nemohou dodržet. S objednávkou jsem teda moc uspokojená nebyla. V jednom případě chyběl český manuál, druhý výrobce by docela problémový (nepříjemná komunikace, složitá reklamace zboží). V případě 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm mě ale zaujala už jeho prezentace a milost obchodníka. Z počátku jsem se na 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm dotazovala a mé otázky byly hezky zodpovězeny, ačkoliv jsem si doteď vůbec nic nekoupila. Takový přístup mě k nákupu motivoval a chci říct, že jsem teda našla spolehlivého dodavatele a také výborný výrobek, který chci všem doporučit.

Rozálie Perlíková, Dukovany

Rozálie Perlíková, Dukovany:
Nechci si stěžovat, zboží dorazilo v naprostém ordnungu. I když byla stanovena několikadenní dodací lhůta, přišel mi produkt už druhý den, hezky zabalený a bez poškození. Okamžitě jsme ho chtěli doma otestovat a funguje bezvadně. Ani jsem nečekala, že s tím budu tolik překvapená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm zakoupila. Této koupě rozhodně nelituji.

Kristián Snášel, Kopřivná

Kristián Snášel, Kopřivná:
Ze srovnání s stejnými výrobky jako je 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm mi Vámi prodávaný vycházel na první pohled nejlíp. Moc jsem proto neváhal a pořídil. Zabalení, doba dodání i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne milé překvapení. Váš e-shop tedy doporučuji všem.

Tereza Mimochodková, Červené Pečky

Tereza Mimochodková, Červené Pečky:
Oblíbila jsem si vůni 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm. Kupuji už ho mnoho let, ale tahle novinka mi přijde zatím nejlepší. Přátelé je z toho překvapená. Také jsem o tom řekla přítelkyním a mé mamince, taky ho začaly užívat a zatím poslouchám samou {chválu|pochvaly). Doufám, že mě tedy produkt uspokojí. Vyzkoušela jsem už mnohé série a marně koukám mou nejlepší. Všechny jsou krásné. Z této značky objednáváme více produktů a jsou vážně skvělé. Když je náhodou neseženu a koupím něco jiného, jsem zklamaná.

Nikola Tuháčková, Okarec

Nikola Tuháčková, Okarec:
1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm jsem hledala šest měsíců, v mnoha obchodech byl vyprodaný, nebo předražený. Na radu kamarádek jsem si zvolila právě tento a jsem velmi nadšená. Spolehlivě plní všechny svoje funkce a má hodně pěkný design. Rovněž cena mi vyhovuje, a tak mohu doporučit i dalším.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 07. 04. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm

Kristýna V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Laura K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Šimon S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Anna D: nemá chybu

Štěpán H: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt