1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm

1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm

1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Ověřit dostupnost

Ikonický most nyní čeká na Váš obdiv přímo u Vás doma! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166639805

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm

Samuel Šarközy, Strachoňovice

, Strachoňovice:
Za tuto nízkou cenu naprosto dostačující výrobek. Po dohodě s prodavačem změněná doba dodání, v komunikaci žádný problém, naopak velice vstřícné jednání. Dokonce ochota prodavače zjistit skutečný výkon produktu a vyzkoušet funkčnost 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm ještě před doručením. Obojí odpovídá recenzím. Hodně pohodlný a spolehlivý pomocník pro doma i práci. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

Amálie Louková, Ostrovačice

, Ostrovačice:
Každodenní stres, ztráta energie a celá řada trápení. I já jsem na tom nebyla o nic lépe. Všem, které štve podobné potíže, bych takto ráda sdělila, že vše lze řešit. Nemusíte si den co den zoufat. Řešením je 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm. Pomůže vám účinným způsobem znovu získat chuť do života. Jestliže se chcete jednoduše cítit jako předtím, mějte na paměti, že to držíte jen ve vlastních rukou. S objednáním výrobku bych už neváhala, vřele doporučuji.

Jáchym Smrt, Hlavenec

, Hlavenec:
Já si vždy takové produkty nepořizuji, tohle je to záležitost mé paní. Ale 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm byl výjimečný, ten jsem spatřil v reklamě a na první pohled jsem si byl jistý, že ho potřebuji. Tudíž jsem si udělal velkou radost, zakoupil si ho a řekl si, že ho aspoň otestují. Nebudu vás zbytečně napínat, je to naprosto skvělá věc a nevím, jak bych bez ní existoval. Bez 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm bych si dnes nedokázal svůj každodenní stereotyp představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 03. 07. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm

Emma P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Alžběta Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Samuel K: Přišlo to celkem rychle

Emma Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Viktorie V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta New York-Brooklynský most 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt