1Wall fototapeta New York bytový dům 315x232 cm

1Wall fototapeta New York bytový dům 315x232 cm

1Wall fototapeta New York bytový dům 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta New York bytový dům 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta New York bytový dům 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Vydejte se do stylového domu, kde bydlela Pretty woman! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví.…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta New York bytový dům 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta New York bytový dům 315x232 cm

Veronika Káčerková, Kněžičky

Veronika Káčerková, Kněžičky:
Tento 1Wall fototapeta New York bytový dům 315x232 cm jsem si pořídila na základě nízké ceny a zejména proto, že byl k mání. Byla jsem nedůvěřivá, protože recenze nebyly moc skvělé. Zásadním problémem byl termín dopravy. Bohužel měli pravdu. Tento 1Wall fototapeta New York bytový dům 315x232 cm jsem vyžadovala relativně rychle, a ve finále ho kurýr přivezl s nemalým zpožděním, než u konkurence.

Ema Kotulanová, Haluzice

Ema Kotulanová, Haluzice:
Hezky provedený 1Wall fototapeta New York bytový dům 315x232 cm, hodí se ke každým historickým šatům a dokáže je zajímavým způsobem zkrášlit. Dělá šaty ještě více zajímavější, dodává ten krásný šmrnc.

Hana Výskalová, Postřelmůvek

Hana Výskalová, Postřelmůvek:
1Wall fototapeta New York bytový dům 315x232 cm mohu jasně doporučit všem svým přátelům a rodině. I já jsem se přesvědčila, že nejen skvěle vypadá, ale je i hodně dobře cenově dostupný a není třeba žádné speciální přípravky k tomu, abych ho mohla používat. Lehká příprava a bezvadná chuť nadchla nejenom mě, ale i manžela a děti. Plné spektrum chutí vyhovuje každému z rodiny. Také jsem byla pochválená za mou chytrost.

Nikol Dolistová, Temelín

Nikol Dolistová, Temelín:
S tímto nákupem jsem nejvíce spokojená. 1Wall fototapeta New York bytový dům 315x232 cm jsem si vybrala za účelem běhání a za tuto cenu si myslím, že jsem si krásněji vybrat nemohla. 1Wall fototapeta New York bytový dům 315x232 cm jen a jen doporučuji, rozhodně nebudete litovat!

Ondřej Meissner, Trhanov

Ondřej Meissner, Trhanov:
Vyborna 1Wall fototapeta New York bytový dům 315x232 cm, bohuzel v nasi zemi drahá. Jeste zacatkem února stala hodně, nyni ji vetsina eshopů nabizi levněji. nechapu teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Budapešti, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro mnohé věci. Co se to tady v CR deje s cenami???

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta New York bytový dům 315x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta New York bytový dům 315x232 cm

Andrea R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Barbora V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Julie R: já jsem to prostě chtěla

Lukáš Š: Přišlo to celkem rychle

Jiří P: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta New York bytový dům 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta New York bytový dům 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt