1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Ověřit dostupnost

Ikonické motivy nyní na Vaší stěně - New York, Times Square, taxíky. Papírová fototapeta na celou zeď. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166638365

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

Václav Pinka, Lipovice

, Lipovice:
Při nakupování jsem strávil spoustu víkendů hledáním informací a porovnáváním jednotlivých parametrů. Z mého porovnání mi 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm vyšel jako bezkonkurenční, a tak výběr padl právě na něj. A se svým výběrem jsem spokojený také po otestování produktu. 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm se chlubí perfektním výkonem a perfektním zpracováním. Pakliže hledáte bezkonkurenčního přítele, 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm je vynikajícím adeptem.

Rozálie Nečková, Postřelmůvek

, Postřelmůvek:
Nejsem blázen do nakupování 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm v eshopu, protože moje loňské nákupy o Vánocích dopadly nejen zklamáním, ale i útratou nadmíry financí. Jsem tedy v tomto směru opravdu opatrná. Vždy si to kontroluji 2 krát, než 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm koupím v elektronickém obchodě. Ale s tímto online obchodem jsem opravdu spokojená a můžu vřele doporučit. Než jsem udělala objednávku, zatelefonovala jsem na dané číslo, kde mi bylo ochotně objasněno, co můžu od tohoto 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm čekat a jaké jsou jejich výhody, nevýhody. Což mi jistě potvrdíte, že v normálním obchodě se setkáte jen s klady. Zásilku jsem měla doma do pár dní, jak mi bylo řečeno.

Alžběta Jančářová, Nebahovy

, Nebahovy:
V středu jsem obdržela 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném obalu. Prozatím jsem stačila otestovat, zda opravdu funguje tak, jak uvádí prodejce. Je to sice jen několik dní, ale vypadá to, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna uspokojená. Jinak hodnotím 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm jako super.

Andrea Derynková, Líbeznice

, Líbeznice:
Hledala jsem dárek k svátku pro svou maminku. Měla jsem určitou ideu, ale nedokázala jsem vybrat to nejlepší. Ochotný personál ve vašem obchodě mi poradil. Obdržela jsem dobrý tip, za který jsem moc ráda. 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm se babičce moc líbil a dnes po pár měsících je stále hodně spokojená. Balíček mi přišel rychle, jak jsem potřebovala, jelikož jsem dárek kupovala na poslední chvíli. Perfektní a profesionální jednání.

Aneta Zelingerová, Křižánky

, Křižánky:
Tento 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm samozřejmě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si objednala rovnou tři kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Design i velikost odpovídá grafice a s kontaktováním prodejce kvůli doručení taky nebyl jakýkoliv zádrhel. Používám je střídavě a pořád vypadají čtyři jako nové. Určitě jim zůstanu věrná i dále a zakoupím další, bude-li třeba. Což nepředpokládám, jelikož zatím fungují 100%.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 05. 2021.

Hodnocení 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

Johana H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Marie P: dobré

Emma R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Julie B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Adéla M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt