1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Ověřit dostupnost

Ikonické motivy nyní na Vaší stěně - New York, Times Square, taxíky. Papírová fototapeta na celou zeď. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166638365

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

Václav Pinka, Lipovice

, Lipovice:
Při nakupování jsem strávil spoustu víkendů hledáním informací a porovnáváním jednotlivých vlastností. Z mého přehledu mi 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm vyšel jako bezkonkurenční, a tak výběr padl zrovna na něj. A se svým rozhodnutím jsem spokojený i po otestování produktu. 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm disponuje velmi dobrým výkonem a špičkovým zpracováním. Jestli potřebujete bezkonkurenčního přítele, 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm je vhodným adeptem.

Rozálie Nečková, Postřelmůvek

, Postřelmůvek:
Nejsem milovník objednávání 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm na internetu, z důvodů, že moje poslední objednávky o Vánocích skončily nejen špatnou náladou, ale rovněž útratou nadmíry peněz. Jsem z toho důvodu na internetu nadmíru opatrná. V každém případě si to kontroluji 2 krát, než 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm objednám v elektronickém obchodě. Ale s tímto internetovým obchodem jsem stoprocentně spokojená a můžu vřele doporučit. Než jsem učinila objednávku, zatelefonovala jsem na uvedené číslo, kde mi bylo jasně vysvětleno, co bych měla od tohoto 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm očekávat a jaké jsou jejich výhody, mínusy. Což mi jistě potvrdíte, že v normálním obchodě se setkáte jen s výhodami. Balíček jsem měla k dispozici včas, jak mi bylo garantováno.

Alžběta Jančářová, Nebahovy

, Nebahovy:
V čtvrtek jsem dostala 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném balení. Prozatím jsem stačila vyzkoušet, zda skutečně funguje tak, jak píše výrobce. Je to sice jen několik dní, ale zdá se, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna klidná. Jinak hodnotím 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm jako perfektní.

Andrea Derynková, Líbeznice

, Líbeznice:
Hledala jsem dárek k narozeninám pro moji babičku. Měla jsem určitou představu, ale neuměla jsem zvolit to pravé. Ochotný personál ve vašem e-shopu mi poradil. Dostala jsem skvělý tip, za který jsem hodně ráda. 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm se mamince hodně líbil a dnes po pár týdnech je stále hodně spokojená. Balíček mi dorazil rychle, jak jsem chtěla, protože jsem dárek kupovala na poslední chvíli. Skvělá a profesionální jednání.

Aneta Zelingerová, Křižánky

, Křižánky:
Tento 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm samozřejmě doporučuji. Po přečtení testů a popisku jsem si objednala hned čtyři kusy a jsem s nimi zcela ráda. Vzhled i objem odpovídá grafice a s kontaktováním obchodu kvůli doručení taky nebyl jakýkoliv problém. Pracuji s nimi střídavě a stále vypadají čtyři jako nové. Určitě jim zůstanu věrná i nadále a zakoupím další, bude-li třeba. Což si nemyslím, jelikož dosud pracují 100%.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 01. 10. 2022.

Hodnocení 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

hodnocení 5/5 od 34 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

Julie M: dobré

Richard J: funkční výrobek

Kamila Z: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Julie H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Adéla G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt