1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Ověřit dostupnost

Ikonické motivy nyní na Vaší stěně - New York, Times Square, taxíky. Papírová fototapeta na celou zeď. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166638365

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

Václav Pinka, Lipovice

, Lipovice:
V rámci volného času jsem strávil hodně víkendů hledáním informací a porovnáváním všech vlastností. Z mého srovnání mi 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm vyšel nejvýhodněji, proto volba padla zrovna na něj. A se svým rozhodnutím jsem spokojený také po vyzkoušení výrobku. 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm se může pochlubit velmi dobrým výkonem i kvalitním zpracováním. Pakliže potřebujete spolehlivého parťáka, 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm je skvělým adeptem.

Rozálie Nečková, Postřelmůvek

, Postřelmůvek:
Nejsem blázen do nakupování 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm v internetových obchodech, z důvodů, že moje minulé objednávky během vánočních svátků skončily nejen špatnou náladou, ale také vyhozením velkého množství finančních prostředků. Jsem proto v eshopech velmi zdrženlivá. V každém případě si vše prohlížím dvakrát, než 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm koupím v elektronickém obchodě. Ale s tímto internetovým prodejcem jsem stoprocentně spokojená a můžu vřele doporučit. Než jsem provedla objednávku, zavolala jsem na telefonní číslo, kde mi bylo bez výmluv vysvětleno, co můžu od tohoto 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm čekat a jaké jsou jejich výhody, mínusy. Což mi jistě potvrdíte, že v normálním obchodě se setkáte jen s výhodami. Zásilku jsem měla k dispozici do pár dní, jak mi bylo řečeno.

Alžběta Jančářová, Nebahovy

, Nebahovy:
V pátek jsem dostala 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném obalu. Zatím jsem stačila otestovat, jestli opravdu funguje tak, jak píše výrobce. Je to sice jen několik dní, ale vypadá to, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna spokojená. Jinak hodnotím 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm jako perfektní.

Andrea Derynková, Líbeznice

, Líbeznice:
Hledala jsem dárek k narozeninám pro svou maminku. Měla jsem nějakou ideu, ale nedokázala jsem zvolit to pravé. Ochotný personál ve vašem e-shopu mi pomohli. Obdržela jsem skvělý tip, za který jsem hodně vděčná. 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm se babičce hodně líbil a dnes po pár týdnech je pořád hodně spokojená. Balíček mi přišel za tři dni, jak jsem hledala, jelikož jsem dárek objednávala na poslední chvíli. Skvělá a osobitá jednání.

Aneta Zelingerová, Křižánky

, Křižánky:
Tento 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm určitě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si zakoupila rovnou tři kusy a jsem s nimi naprosto spokojená. Vzhled i velikost odpovídá grafice a s kontaktováním obchodu kvůli doručení taky nebyl jakýkoliv problém. Používám je střídavě a pořád vypadají tři jako nové. Určitě jim zůstanu oddaná i dále a zakoupím další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, protože zatím pracují 100%.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2022.

Hodnocení 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

Jonáš Š: Celkem jsem spokojený.

Linda P: Tento 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sára T: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jana H: dobré

Tadeáš C: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt