1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Ověřit dostupnost

Ikonické motivy nyní na Vaší stěně - New York, Times Square, taxíky. Papírová fototapeta na celou zeď. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166638365

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

Václav Pinka, Lipovice

, Lipovice:
Během nakupování jsem strávil hodně víkendů vyhledáváním informací a porovnáváním všelijakých vlastností. Z mého přehledu mi 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm vyšel nejvýhodněji, proto volba padla zrovna na něj. A se svým výběrem jsem spokojený i po vyzkoušení výrobku. 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm se chlubí vynikajícím výkonem i nadprůměrným zpracováním. Jestliže potřebujete spolehlivého kamaráda, 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm je perfektním adeptem.

Rozálie Nečková, Postřelmůvek

, Postřelmůvek:
Nejsem nadšenec objednávání 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm na webu, protože moje minulé objednávky o vánočních svátcích skončily nejen rozhořčením, ale současně útratou velkého množství finančních prostředků. Jsem proto na internetu dost zdrženlivá. Vždy si položky kontroluji vícekrát, než 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm koupím v elektronickém obchodě. Ale s tímto internetovým obchodem jsem stoprocentně spokojená a můžu vřele doporučit. Než jsem udělala objednávku, zavolala jsem na telefonní číslo, kde mi bylo bez výmluv objasněno, co mám od tohoto 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm očekávat a jaké jsou jejich pozitiva, negativa. Což mi určitě potvrdíte, že v normálním obchodě se setkáte jen s benefity. Balíček jsem obdržela včas, jak mi bylo přislíbeno.

Alžběta Jančářová, Nebahovy

, Nebahovy:
V středu jsem dostala 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném obalu. Prozatím jsem stačila otestovat, zda skutečně funguje tak, jak uvádí výrobce. Je to sice jen několik dní, ale vypadá to, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna klidná. Jinak hodnotím 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm jako super.

Andrea Derynková, Líbeznice

, Líbeznice:
Vybírala jsem dárek k narozeninám pro svou babičku. Měla jsem určitou představu, ale neuměla jsem zvolit to nejlepší. Ochotný personál ve vašem obchodě mi pomohli. Dostala jsem skvělý tip, za který jsem moc ráda. 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm se tetě moc líbil a dnes po několika měsících je pořád velmi spokojená. Balíček mi přišel rychle, jak jsem hledala, jelikož jsem dárek objednávala na poslední chvíli. Skvělá a osobitá jednání.

Aneta Zelingerová, Křižánky

, Křižánky:
Tento 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm určitě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si objednala hned dva kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Vzhled i velikost odpovídá grafice a s kontaktováním prodejce kvůli dodání taky nebyl žádný zádrhel. Pracuji s nimi občasně a pořád vypadají čtyři jako nové. Jistě jim zůstanu věrná i dále a objednám další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, protože zatím fungují 100%.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 10. 2021.

Hodnocení 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

Adam K: 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Valerie M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Šimon K: je to fajné

Kryštof D: 110 % spokojenost

Michal J: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt