1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Kč Ověřit dostupnost

Ikonické motivy nyní na Vaší stěně - New York, Times Square, taxíky. Papírová fototapeta na celou zeď. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

Jakub Smolej, Těchařovice

Jakub Smolej, Těchařovice:
Chtěl jsem překvapit milenku pěkným dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm  mi přišel včera a vše bylo přesně tak, jak jsem očekával. Přítelkyně má největší radost a já s ní, děkuji.

Miroslav Rindt, Kačice

Miroslav Rindt, Kačice:
Rád nakupuji na netu. Nemám rád přeplněné supermarkety a navíc se mi líbí srovnání cen, což v některých obchodech není možné. A proto jsem šťastný, že jsem si 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm pořídil právě u vás. Vše bylo vyřízeno z pohodlí kanceláře a ani jsem se nenačekal a byl mi dodán produkt, který byl opravdu rychlostí blesku u mě. K tomu když připočítám čitelnost, cenu a zpracování nákupu, tak můžu s jistotou napsat, že jsem nejvíc spokojen.

Tereza Merglová, Vraňany

Tereza Merglová, Vraňany:
Našla jsem si u vás 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Velmi si cením rychlosti doručení, která byla opravdu blesková. Takové jednání jako u vás bohužel není běžné. Ještě jednou velcekrát děkuji za bezchybné služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

Nikola Venosová, Jirny

Nikola Venosová, Jirny:
Daný 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm u této společnosti bych se určitě nebála opět zakoupit. K výhodám patří definování vlastních poznatků a mimo jiné možnost volby jiných variant. Materiál, cena, manuál stoprocentně v pořádku, jen mě lehce nesedla domluva s prodejem. Produkt, který měl přijít za 7 dní, měl zpoždění. A internetový obchod mě odkázal na kurýra s dodatkem, že oni ho odeslali obratem, včas. Velká škoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 07. 04. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

Matyáš V: 110 % spokojenost

Aleš U: tak jsem to dostala aje to super

Linda Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Aleš V: Jsem ráda, že to mám

Klára Š: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt