1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Ověřit dostupnost

Ikonické motivy nyní na Vaší stěně - New York, Times Square, taxíky. Papírová fototapeta na celou zeď. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166638365

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

Václav Pinka, Lipovice

, Lipovice:
V rámci nakupování jsem promrhal spoustu víkendů pátráním po informacích a porovnáváním všelijakých parametrů. Z mého přehledu mi 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm vyšel jako nejlepší, proto výběr padl právě na něj. A se svou volbou jsem spokojený i po vyzkoušení produktu. 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm disponuje skvělým výkonem i špičkovým zpracováním. Pokud hledáte spolehlivého parťáka, 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm je ideálním kandidátem.

Rozálie Nečková, Postřelmůvek

, Postřelmůvek:
Nejsem milovník objednávání 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm v internetových obchodech, z důvodů, že moje minulé nákupy o Vánocích dopadly nejen rozhořčením, ale rovněž útratou velkého množství financí. Jsem tedy na internetu nadmíru zdrženlivá. Vždy si vše prohlížím vícekrát, než 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm koupím na eshopu. Ale s tímto online prodejcem jsem navýsost spokojená a můžu vřele doporučit. Než jsem udělala objednávku, zatelefonovala jsem na telefonní číslo, kde mi bylo bez výmluv objasněno, co mám od tohoto 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm očekávat a jaké jsou jejich plusy, mínusy. Což mi jistě odsouhlasíte, že v kamenném obchodě se setkáte jen s výhodami. Balíček jsem obdržela v termínu, jak mi bylo slíbeno.

Alžběta Jančářová, Nebahovy

, Nebahovy:
V čtvrtek jsem dostala 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném balení. Zatím jsem stačila vyzkoušet, jestli skutečně funguje tak, jak uvádí prodejce. Je to sice jen několik dní, ale zdá se, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna spokojená. Jinak hodnotím 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm jako super.

Andrea Derynková, Líbeznice

, Líbeznice:
Vybírala jsem dárek k narozeninám pro moji tetu. Měla jsem určitou ideu, ale neuměla jsem vybrat to nejlepší. hodný personál ve vašem obchodě mi pomohli. Dostala jsem skvělý tip, za který jsem hodně vděčná. 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm se mamince moc líbil a dnes po pár týdnech je stále hodně spokojená. Zásilka mi přišel za tři dni, jak jsem potřebovala, jelikož jsem dárek objednávala na poslední chvíli. Perfektní a profesionální jednání.

Aneta Zelingerová, Křižánky

, Křižánky:
Tento 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm samozřejmě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si zakoupila hned dva kusy a jsem s nimi naprosto spokojená. Design i objem odpovídá obrázkům a s kontaktováním prodejce kvůli doručení taky nebyl žádný zádrhel. Pracuji s nimi občasně a pořád vypadají tři jako nové. Určitě jim zůstanu věrná i dále a objednám další, bude-li potřeba. Což si nemyslím, protože dosud pracují 100%.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 02. 2023.

Hodnocení 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

Julie Š: nemá chybu

Michal H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Barbora R: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Magdaléna A: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Viktorie D: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta New York Times square s taxíky 360x253 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt