1Wall fototapeta New York Žluté taxíky 315x232 cm

1Wall fototapeta New York Žluté taxíky 315x232 cm

1Wall fototapeta New York Žluté taxíky 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta New York Žluté taxíky 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta New York Žluté taxíky 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Svezte se "cabem" po newyorském Times Square! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta New York Žluté taxíky 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta New York Žluté taxíky 315x232 cm

Barbora Sochová, Semily

Barbora Sochová, Semily:
Nedávno jsem si u vás koupila 1Wall fototapeta New York Žluté taxíky 315x232 cm a hodně mě rozmazlil, že jsem nákup velmi rychle zopakovala. Je celkem hodně pěkný a hlavně funkční. I manžel si ho pochvaluje, a to je hodně přísný. Chci ocenit také bleskové doručení i příjemnou pozornost v podobě slevy na další nákup. Hodně si vážím profesionálního přístupu i pomoci při výběru. Ačkoliv tam byl plánek, s přítelem jsme se v tom trochu ztratili. Vaši pomoc jsme tedy hodně uvítali.

Ondřej Zouzal, Plešnice

Ondřej Zouzal, Plešnice:
Ověřená kvalita, super značka. 1Wall fototapeta New York Žluté taxíky 315x232 cm jsem už v minulosti měl, a tak jsem si ho koupil opět a zase mě nezklamal. Hi-tech design, výběr z hodně materiálových variant, vzdušný a velký tak akorát. Funguje jak šroubek, takže za mě největší spokojenost. Všichni v okolí mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho pořídil. S eshopem a dodáním také jen výborná zkušenost.

Jakub Synovec, Darkovice

Jakub Synovec, Darkovice:
1Wall fototapeta New York Žluté taxíky 315x232 cm jsem si objednal především z důvodu, že byl levný. Nepatřím k bohatším, spíš se musím pečlivě ubezpečit, jak je co drahé, tudíž cena byla pro mě tím hlavním. Neodhadoval jsem příliš kvalitní materiály, ale výrobek mě opravdu překvapil. Kvalitně zpracovaná, funkční věc. Za nízkou cenu perfektní vlastnosti, jak se říká. Známému, který mi o něm řekl, jsem poté z vděku věnoval láhev rumu, protože mi doporučením udělal vskutku neuvěřitelnou radost.

Pavel Kušnier, Kochánov

Pavel Kušnier, Kochánov:
S touto 1Wall fototapeta New York Žluté taxíky 315x232 cm jsem naprosto spokojen. Nejprve jsem ho dostal na otestování, ale nikdy bych ho už nedal z ruky. Úplně naplnil mé očekávání. Užitečný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako chlap na domácí činnosti poněkud nešika, nemusel jsem mít strach s 1Wall fototapeta New York Žluté taxíky 315x232 cm dělat. Ovládá se více než jednoduše, má minimální spotřebu energie a jeho provoz je velmi tichý. Vřele ho komukoliv doporučuji.

Radim Pihrt, Odunec

Radim Pihrt, Odunec:
Jak jsem spokojený s 1Wall fototapeta New York Žluté taxíky 315x232 cm? Určitě objednávající dostane to, co si objedná. Co se týká objednání přes internet, převelice mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového krámu. Líbí se mi, že nabízí nepřeberný výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta New York Žluté taxíky 315x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta New York Žluté taxíky 315x232 cm

Anežka R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Viktorie C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Linda D: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Radim H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nela P: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta New York Žluté taxíky 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta New York Žluté taxíky 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt