1Wall fototapeta NY a Brooklynský most 315x232 cm

1Wall fototapeta NY a Brooklynský most  315x232 cm

1Wall fototapeta NY a Brooklynský most 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta NY a Brooklynský most 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta NY a Brooklynský most 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Přeneste se do města, které nikdy nespí! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta NY a Brooklynský most 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta NY a Brooklynský most 315x232 cm

Oliver Quarda, Kamenec u Poličky

Oliver Quarda, Kamenec u Poličky:
Činnost této 1Wall fototapeta NY a Brooklynský most 315x232 cm je plně porovnatelná s nabízenými zahraničními výrobky za dvojnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v fabrice jsou borci, to vím už dávno. Prostě je absolutně blbuvzdorná.

Tereza Vylíčilová, Dolní Roveň

Tereza Vylíčilová, Dolní Roveň:
Chci se přiznat, že jsem v dříve asi dvakrát vyzkoušela podobný výrobek jako je 1Wall fototapeta NY a Brooklynský most 315x232 cm. Nabídka ostatních výrobců ale nebyla zcela přehledná a přišlo mi, že slibují něco, co nejde splnit. S nákupem jsem pak moc uspokojená nebyla. V jednom případě chyběl český manuál, druhý výrobce by docela problémový (nepříjemná komunikace, složitá reklamace výrobku). V případě 1Wall fototapeta NY a Brooklynský most 315x232 cm mě ale oslovila už jeho prezentace a vstřícnost obchodníka. Z počátku jsem se na 1Wall fototapeta NY a Brooklynský most 315x232 cm dotazovala a moje otázky byly trpělivě zodpovězeny, i když jsem si doteď vůbec nic nekoupila. Tento přístup mě k objednávce motivoval a chci říct, že jsem nakonec našla dobrého dodavatele a také výborný výrobek, který mohu všem poradit.

Markéta Weissbergerová, Senice

Markéta Weissbergerová, Senice:
Připravovala jsem se na hory a 1Wall fototapeta NY a Brooklynský most 315x232 cm nemohl chybět mezi vybavením. Praktický, kompaktní, pohodlný. Zvládne i větší využívání, delší transport a složitější vzdušné podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou šťastného cesty zpět i z té nejvzdálenější výpravy.

Daniela Lautnerová, Deštnice

Daniela Lautnerová, Deštnice:
Když už zde 1Wall fototapeta NY a Brooklynský most 315x232 cm recenzujete, já se musím ozvat. Objednala jsem si ho nejprve shodou okolností. Chtěla jsem si pořídit něco jiného, ale nebylo dostupné, proto jsem hledala něco podobného. A relativně se štěstím jsem vypátrala tohle. No a od té doby si neobjednávám jinou věc. Tohle je prostě top kvalita za příznivou cenu, pohodová doprava a opravdu příjemný přístup provozovatele eshopu. Potřebujete nad víc?

Aneta Fafejtová, Květov

Aneta Fafejtová, Květov:
Nejdříve jsem se snažila najít 1Wall fototapeta NY a Brooklynský most 315x232 cm na stránkách, kde by byl levnější a potvrdili mi okamžité dodání, protože jsem nechtěla meškat čas. A na tomto Eshopu jsem to našla. Vstřícnost a příjemné komunikace byla fajn, perfektní jednoduchost a přehlednost a s dodáním kusu v bleskové rychlosti jsem byla hodně příjemně překvapena. Zboží funguje na 100% a já jen můžu všem doporučit. Nejen mým kamarádkám a rodině, ale i zde. Takže děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta NY a Brooklynský most 315x232 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta NY a Brooklynský most 315x232 cm

Matouš Š: je to fajné

Sabina P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Eliška S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Ondřej K: Jsem ráda, že to mám

Alena G: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta NY a Brooklynský most 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta NY a Brooklynský most 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt