1Wall fototapeta Obloukové sloupořadí 315x232 cm

1Wall fototapeta Obloukové sloupořadí 315x232 cm

1Wall fototapeta Obloukové sloupořadí 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Obloukové sloupořadí 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Obloukové sloupořadí 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Prohlédněte do světa skrz antické sloupy! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Obloukové sloupořadí 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Obloukové sloupořadí 315x232 cm

Nikola Goubejová, Raková

Nikola Goubejová, Raková:
Tento 1Wall fototapeta Obloukové sloupořadí 315x232 cm jsem hledala klukovi a očekávala jsem tu nejúžasnější kvalitu za rozumnou cenu. Oslovila jsem několik eshopů a teprve u vás jsem objevila přesně to, co jsem potřebovala. Po týdnu testování jsme natolik spokojení, že jsme u vás zakoupily další 1Wall fototapeta Obloukové sloupořadí 315x232 cm. Synovi se hodně líbí a já jsem ráda, že jsem na vás narazila. Doporučím vás také své rodině. Děkuji.

Sára Grundmannová, Dobrovítov

Sára Grundmannová, Dobrovítov:
Kupovat něco nového, nevyzkoušeného, je pokaždé sázka do loterie. Bohudík to není můj případ, 1Wall fototapeta Obloukové sloupořadí 315x232 cm jsem si koupila docela nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to jednoduše sázka na kvalitu. Dnes jsem tu zakoupila také pro svou dceru a věřím, že i ona bude nadšena. Pro svou dceru kupuji jen to nejdokonalejší.

Samuel Blasius, Zvěstovice

Samuel Blasius, Zvěstovice:
Kvalitní a cenově přiměřený 1Wall fototapeta Obloukové sloupořadí 315x232 cm, ke kterému se rád vracím. Vadí mi jen menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se zpracováním. Byl to dárek, takže jsem si nemohl moc vybírat, ale opravdu mě to udělalo radost. Přemýšlím o objednání ještě jednoho kusu této značky. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Obloukové sloupořadí 315x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Obloukové sloupořadí 315x232 cm

Amálie Š: Ideální k osmnáctinám :)

Kateřina P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Štěpán K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Anežka P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Lucie H: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Obloukové sloupořadí 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Obloukové sloupořadí 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt