1Wall fototapeta Orchidej 95x210 cm

1Wall fototapeta Orchidej 95x210 cm

1Wall fototapeta Orchidej 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Orchidej 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Orchidej 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Kč Ověřit dostupnost

Všechny romantické duše potěší tato překrásná květina. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Orchidej 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Orchidej 95x210 cm

Linda Drekslerová, Strýčice1)

Linda Drekslerová, Strýčice1):
Upozornila mě na něj nabídka na webu. Schválně jsem se koukla do diskuze pod článkem. Čekala jsem, že jako vždy budou připomínky spíše negativní, jak už to tak u hodně diskuzí bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo opačně. To už ve mně rostlo chuť ho otestovat. Neubránila jsem se 1Wall fototapeta Orchidej 95x210 cm a jsem za to moc ráda. I já se v komentářích mohla podělit o svůj kladný komentář.

Pavel Axman, Kejnice

Pavel Axman, Kejnice:
Činnost této 1Wall fototapeta Orchidej 95x210 cm je plně srovnatelná s nabízenými zahraničními produkty za čtyřnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v továrně jsou géniové, to vím už dávno. Prostě je absolutně blbuvzdorná.

Karel Vicena, Moravany

Karel Vicena, Moravany:
Když jsem váš 1Wall fototapeta Orchidej 95x210 cm poprvé přinesl do kanceláře, docela jsem měl obavy, co mi na to děti řekne. Má ve zvyku mi pořád dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nesmysli, místo abych šetřil peníze na potřebnější zboží. Měl jsem obavu, že tentokrát to dopadne obdobně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva 1Wall fototapeta Orchidej 95x210 cm spatříla, řekla mi, ať jí ho zapůjčím, že ho otestujw. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátila, a já si musel objednat nový, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení všichni.

Jiří Belatka, Líšný

Jiří Belatka, Líšný:
K mému pracovnímu jubileu jsem hledal něco, čím bych si udělal pěkný den a trochu, jak se povídá, si osladil život. Kolegové mi doporučili 1Wall fototapeta Orchidej 95x210 cm, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Jelikož se mi na první pohled zamlouval a je cenově levný, po krátkém váhání jsem si jej zakoupil. Musím napsat, že se mi velmi líbí a jako dárek je perfektní. Mám z něj velkou radost.

Adam Kulovaný, Slepotice

Adam Kulovaný, Slepotice:
Nejprv musím vyzdvihnout opravdu krásný design, potom také skvělý užitek 1Wall fototapeta Orchidej 95x210 cm. Dá se užít pro několik věcí, ale bacha je hrozně křehký. Kamarádce se převrátil€obrátil na zemi a kousek se odtrhnul. Na užitek to ale nic nezhoršilo, jen byl poškozen tenhle originální vzhled. Je opravdu výkonný a poměrně tichý.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 07. 04. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Orchidej 95x210 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Orchidej 95x210 cm

Viktorie P: nemá chybu

Šárka K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jiří K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

David B: Celkem jsem spokojený.

Daniela O: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Orchidej 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Orchidej 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt