1Wall fototapeta Ozdobné obložení stěny 315x232 cm

1Wall fototapeta Ozdobné obložení stěny 315x232 cm

1Wall fototapeta Ozdobné obložení stěny 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Ozdobné obložení stěny 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Ozdobné obložení stěny 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Ověřit dostupnost

Originální, moderní a zároveň stylová je imitace strukturovaného obložení zdi. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166642832

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Ozdobné obložení stěny 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Ozdobné obložení stěny 315x232 cm

Oliver Muzikář, Miletín

, Miletín:
Od začátku jsem byl dost skeptický. Ovšem okamžitě po zakoupení si mě 1Wall fototapeta Ozdobné obložení stěny 315x232 cm obratem dostal, je skutečně perfektní. Nemám co záporného bych dodal a to jsem vytrvalý kritik. Možná bych malinko přidal na designu, ale jak se píše, tisíc lidí, tisíc chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, tady není nač čekat.

Aneta Šolková, Hornice

, Hornice:
1Wall fototapeta Ozdobné obložení stěny 315x232 cm, který jsem od Vás obdržela po pár dnech od objednání, se mi hodně líbí a chci o něm hovořit jen v superlativech. Užívám jej už více než měsíc a jsem naprosto ráda, prozatím se mi nepodařilo najít jedinou chybičku. Již na první pohled je viditelné, že se jedná o velmi trvanlivý výrobek. Prostě BOMBA, mockrát děkuji. Budu jej zcela všem {rodině s klidným svědomím doporučovat.

Sebastian Hejma, Dlouhá Loučka

, Dlouhá Loučka:
Už několikrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu nejdřív informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo přesně takové, jak jsem potřeboval. Jsem s 1Wall fototapeta Ozdobné obložení stěny 315x232 cm hodně spokojený, slouží přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě několik dotazů, na které mi vaši prodejci odpověděli, proto prodej proběhl velmi profesionálně a ještě jednou díky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 12. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Ozdobné obložení stěny 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Ozdobné obložení stěny 315x232 cm

Julie H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Michael H: Jsem ráda, že to mám

Amálie K: Ideální k osmnáctinám :)

Anna B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

František D: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Ozdobné obložení stěny 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Ozdobné obložení stěny 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt