1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm

1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm

1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Kč Ověřit dostupnost

Relaxujte každý den v písku ve stínu kokosů! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm

Laura Kubiesová, Charváty

Laura Kubiesová, Charváty:
vyznávám zdravý životní styl, měla jsem docela obrovský problém nakoupit si zboží v klasickém obchodě. K tomu všemu výběr je velice malý, ceny jsou nadsazené, a tak jsem našla na internetu eshop, který se zaobírá tímto designem. Nemohu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla na vážkách ohledně 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi milá paní - slečna vysvětlila, z čeho se 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm skládá, na co se používá a společně jsme celou objednávku dotáhli do zdárného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola o jiném povídání.

Pavel Landa, Týček

Pavel Landa, Týček:
Hodnotím jakožto zahradní uživatel (porovnání). Celkově se jedná o příjemný 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm s řadou dobrých vychytávek, který má vše,co běžný uživatel potřebuje. Velmi kvituji jeho rychlost a možností přizpůsobit si ovládání svým potřebám.

Tereza Korejtková, Zavlekov

Tereza Korejtková, Zavlekov:
Objednala jsem si 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm teprve před třemi dny a dnes ráno mi zvonil kurýr u branky s zásilkou. Byla jsem nadšená rychlostí dodání, protože jsem se na objednávku těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem balíček otevřela. Vykoukl na mě úplně nový produkt se vším, co k němu podle návodu mělo být. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá krásně, tak věřím, že vyplní svůj účel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 07. 04. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm

Šárka E: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Dominika K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Oliver R: tak jsem to dostala aje to super

David Z: funkční výrobek

Karolína H: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt