1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm

1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm

1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Relaxujte každý den v písku ve stínu kokosů! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm

Hana Motýlová, Mikulov

Hana Motýlová, Mikulov:
Tento 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm jsem si objednala na základě toho, že jsem četla zkušenosti že se s ním příjemně pracuje, což je recht. Mně sice v začátku vůbec nezaujal, ostatním přátelům v v naší ulici také moc nechutnal, ale kamarádkám chutnal. Příště rovnou vyzkouším s ostřejší příchutí

Michael Kornas, Činěves

Michael Kornas, Činěves:
Na tenhle produkt jsem narazil náhodou a oslovil mne jak cenou, tak uvedenými parametry. Do tří dnů po objednání jsem ho měl doma a od té doby ho prakticky nepustím z ruky. Je to fajn 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm, který dělá spolehlivě svůj účel. Oceňuji především jeho dostupnost a způsob zpracování. V tomto obchodě nekupují prvně, takže za mě dobrá volba.

Aneta Kondrová, Roudnice

Aneta Kondrová, Roudnice:
1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm jsem si koupila především kvůli manželovi. Přestože jsem si ho zakoupila pro sebe, byla jsem přesvědčena o tom, že muži se bude zamlouvat. No a skutečně. Chlap mě okamžitě chválil a kromě toho, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Funguje velmi dobře a můj muž už netápe v tom, co mi má kupovat, abych byla spokojená .

Tadeáš Tymeš, Hněvčeves

Tadeáš Tymeš, Hněvčeves:
Stále super product, bude to si znít divně, ale vlastnil jsem už i NOVĚJŠÍ, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče kvality, dle mě nejvyvedenější, který byl dosud představen. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče kvality..velikosti 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

Tomáš Rázga, Citonice

Tomáš Rázga, Citonice:
Než jsem si objednal 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm, tak jsem kontaktoval prodejce zda fakt mají 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm k dispozici. Byl jsem nedůvěřivý, ale bylo to zbytečné, obratem mi doma zvonil pošťák. Prvotřídní rychlost přepravy a dobrá cena.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm

Vít H: Jsem ráda, že to mám

Viktor P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Nela M: Tento 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Simona C: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Johana C: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Palmová pláž 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt