1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Pozvěte svou polovičku k romantickému poležení pod exotickými palmami! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Vojtěch Piroš, Domanín

Vojtěch Piroš, Domanín:
I když prodejce nabízel skutečně širokou nabídku 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm, byl jsem nakonec zklamán, když 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm přivezl kurýr. Co se týče doručení, vše bylo OK. Ovšem eshop mi nedokázal objasnit, z jakého důvodu dorazilo jiné zboží. Šlamastika se vyřešila po více jak měsíci, což považuji za nezanedbatelný mínus tohoto prodejního webu.

Petr Paráček, Branka u Opavy

Petr Paráček, Branka u Opavy:
Nejedná se takovou dech beroucí novinku, ale mě oslovuje. Z počátku jsem chtěl koupit levnější 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším produktem a jsem za to celkem rád. Soused si pořídil právě novější a neustále má nějaké problémy. Já jej používám přes čtvrt roku a nenašel jsem zatím žádné chyby.

Jiří Blanař, Měňany

Jiří Blanař, Měňany:
1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm, který splňoval má přísná kritéria, jsem si zakoupil právě u této firmy. Již dlouho vzájemně spolupracujeme a nemohu si stěžovat. Skvělá nabídka, popis 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm, leckdy další varianty, ceny jsou mírně dražší, ale za to mají nejlepšího dodavatele. Zřejmě pouze malou chybičku jsem našel přepravě, a komunikaci. Jinak shrnuto podtrženo dávám palec nahoru. Škoda, že takových eshopů není mnoho.

František Burkovič, Stříbrné Hory

František Burkovič, Stříbrné Hory:
Nejsem nějaký ten příznivce jakýchkoliv novinek. Ale 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm jsem shlédl u kamaráda a jen tak volně se na něj dotázal. Vypadalo to, že o něm známý vydrží povídat celé dny. A to je to jinak celkem tichý člověk. Říkal jsem si, že když to takovým způsobem "chytlo" jeho, mohl bych si 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm koupit taky.  A udělal jsem poctivě. Ani po čtvrt roce té objednávky nelituji.

Josef Týmal, Doubravník

Josef Týmal, Doubravník:
Když už si něco kupuji, tak chci, abych měl jistotu, že mi k tomu dávají taky spolehlivý službu, zakoupení přes net, potencionální možnost vrácení produktu a samozřejmě přivítám co nejrychlejší doručení. Nejednou jsem se napálil a nedůvěřuji každému. Zde mě ale udělali radost, byla to skutečně moc dobrá volba. Je fajn vědět kde dělají svojí práci profesionálně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Jáchym F: je to fajné

Magdaléna P: děda je z dárku je nadšený

Denisa K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Nela B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Eliška M: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt