1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Ověřit dostupnost

Pozvěte svou polovičku k romantickému poležení pod exotickými palmami! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166641013

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Miroslav Ohlídal, Hospozín

, Hospozín:
Já jsem spokojený. Jedná se už u můj třetí výrobek 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem starej, ale když mi něco vyhovuje, objednávám to dokola a dále. Obávám se, že bych při pořízení něčeho obdobného byl zklamaný. Tento 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm mi vyhovuje svou zpracováním, fungováním a kvalitou. Pozitivně hodnotím vzhled, který se však za dobu prodeje hodně proměnil.

Jiří Lochař, Deblín

, Deblín:
Koupili jsme 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm pro přítele jako dárek k narozeninám. Nejdřív to bylo vlastně z recese. Když jsme se pak po dvou týdnech znovu potkali, hrozně si ho chválil. Prý fakt moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho pořídit. Docela mě tím překvapil. Doma jsem si zasedl k internetu a už ho mám taky.

Patrik Štětkář, Řepiště

, Řepiště:
Když už si něco kupuji, tak si přeji, abych měl pocit, že mi k tomu nabízejí taky zdarma službu, objednání přes web, případnou možnost vrácení produktu a samozřejmě uvítám co nejrychlejší dodání. Nejednou jsem se spálil a nedůvěřuji preventivně. Tady mě ale udělali radost, byla to opravdu hodně perfektní volba. Je příjemné vědět kde dělají svou práci kvalitně.

Matěj Trvaj, Vrhaveč

, Vrhaveč:
Tento 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm jsem si vybral po dohledání různých recenzí.Vzhledem k tomu že mám skříněk více,mám možnost srovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi zatím jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou víceletou recenzi je ještě čas ale stále se jeví jako dobrý výrobek.

Petra Radouchová, Heřmánky

, Heřmánky:
Do ložnice jsme s přítelem vybírali vhodný 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm, který by splnil všechna naše očekávání. Jsme oba velice nároční, když něco kupujeme napůl, chceme nejvyšší kvalitu. Manžel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala nejlepší obchod, on vždy vidí všechno příliš tmavě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na nejvyšší úrovni. Ještě jednou děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 12. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Julie M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Adéla H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Michal H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Roman R: funkční výrobek

Viktor O: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt