1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Ověřit dostupnost

Pozvěte svou polovičku k romantickému poležení pod exotickými palmami! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166641013

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Miroslav Ohlídal, Hospozín

, Hospozín:
Já jsem uspokojený. Jedná se už u můj druhý model 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem bačkora, ale když mi něco vyhovuje, objednávám to dokola a dále. Mám strach, že bych při koupi něčeho podobného byl zarmoucen. Tento 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm mi vyhovuje svou velikostí, hodnotou a designem. Kladně hodnotím design, který se však za dobu prodeje velice změnil.

Jiří Lochař, Deblín

, Deblín:
Objednal jsme 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm pro kamaráda jako dárek k svátku. Zpočátku to bylo teda z srandy. Když jsme se poté po třech dnech znovu potkali, hodně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho objednat. Docela mě tím překvapil. Doma jsem si zasedl k notebooku a už ho mám taky.

Patrik Štětkář, Řepiště

, Řepiště:
Když už si něco pořizuji, tak chci, abych měl pocit, že mi k tomu nabízejí taky jistý servis, objednání přes net, případnou možnost vrácení produktu a samozřejmě přivítám co nejrychlejší dodání. Několikrát jsem se napálil a nedůvěřuji preventivně. Tady mě ale nezklamali, byla to skutečně moc perfektní volba. Je příjemné vědět kde dělají svojí práci kvalitně.

Matěj Trvaj, Vrhaveč

, Vrhaveč:
Tento 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm jsem si vybral po přečtení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám milenek více,mám možnost porovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi stále jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou dlouhodobou recenzi je ještě čas ale stále se jeví jako perfektní výrobek.

Petra Radouchová, Heřmánky

, Heřmánky:
Do návštěvníhoi pokoje jsme s manželem vybírali vhodný 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm, který by splnil všechna naše očekávání. Jsme oba nesmírně nároční, když něco kupujeme společně, chceme nejvyšší kvalitu. Přítel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala nejlepší eshop, on vždy vidí všechno příliš černě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu zvolila odborníky na nejvyšší úrovni. Ještě jednou děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 10. 2021.

Hodnocení 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Nela Š: Je to dostatečné?

Alena P: nemá chybu

Šimon D: 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Tadeáš Š: Jsem ráda, že to mám

Samuel R: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt