1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Ověřit dostupnost

Pozvěte svou polovičku k romantickému poležení pod exotickými palmami! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166641013

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Miroslav Ohlídal, Hospozín

, Hospozín:
Já jsem uspokojený. Jedná se už u můj několikátý výrobek 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem starej, ale když mi něco vyhovuje, pořizuji to dále a dokola. Bojím se, že bych při objednání něčeho podobného byl nespokojený. Tento 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm mi vyhovuje svou zpracováním, fungováním a kvalitou. Kladně hodnotím design, který se však za dobu vývoje hodně změnil.

Jiří Lochař, Deblín

, Deblín:
Objednal jsme 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm pro přítele jako dárek k vánocům. Zpočátku to bylo vlastně z srandy. Když jsme se pak po třech týdnech opět potkali, hrozně si ho chválil. Prý fakt moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho pořídit. Docela mě tím nahlodal. V práci jsem si sednul k notebooku a už ho mám taky.

Patrik Štětkář, Řepiště

, Řepiště:
Když už si něco pořizuji, tak si přeji, abych měl pocit, že mi k tomu nabízejí taky jistý servis, objednání přes internet, případnou možnost vrácení výrobku a samozřejmě přivítám co nejrychlejší dodání. Nejednou jsem se napálil a nedůvěřuji každému. Zde mě ale nezklamali, byla to skutečně moc dobrá volba. Je příjemné vědět kde dělají svojí práci profesionálně.

Matěj Trvaj, Vrhaveč

, Vrhaveč:
Tento 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm jsem si vybral po dohledání různých recenzí.Vzhledem k tomu že mám aut více,mám možnost porovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi zatím jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale zatím se jeví jako slušný výrobek.

Petra Radouchová, Heřmánky

, Heřmánky:
Do návštěvníhoi pokoje jsme s přítelem vybírali vhodný 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm, který by splnil veškerá naše očekávání. Jsme oba velmi nároční, když něco kupujeme dohromady, chceme bezchybnou kvalitu. Milenec nejdříve nevěřil, že jsem vybrala perfektní eshop, on vždy vidí všechno příliš špatně. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu zvolila odborníky na špičkové úrovni. Ještě jednou děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 02. 2023.

Hodnocení 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Daniel H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sofie G: Tento 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Lucie R: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Anežka K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Valerie K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt