1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Ověřit dostupnost

Pozvěte svou polovičku k romantickému poležení pod exotickými palmami! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166641013

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Miroslav Ohlídal, Hospozín

, Hospozín:
Já jsem spokojený. Jedná se už u můj třetí typ 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem starej, ale když mi to líbí se, pořizuji to dokola a dále. Bojím se, že bych při koupi něčeho podobného byl zarmoucen. Tento 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm mi vyhovuje svou velikostí, hodnotou a kvalitou. Kladně hodnotím vzor, který se však za dobu vývoje hodně změnil.

Jiří Lochař, Deblín

, Deblín:
Koupili jsme 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm pro kamaráda jako dárek k narozeninám. Nejdřív to bylo vlastně z srandy. Když jsme se pak po několika týdnech opět viděli, hrozně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho koupit. Celkem mě tím překvapil. Doma jsem si zasedl k notebooku a už ho mám také.

Patrik Štětkář, Řepiště

, Řepiště:
Když už si něco pořizuji, tak chci, abych měl pocit, že mi k tomu nabízejí taky jistý službu, zakoupení přes internet, případnou možnost vrácení modelu a samozřejmě uvítám co nejrychlejší dodání. Několikrát jsem se spálil a nedůvěřuji preventivně. Tady mě ale udělali radost, byla to skutečně moc dobrá volba. Je příjemné vědět kde dělají svojí práci dobře.

Matěj Trvaj, Vrhaveč

, Vrhaveč:
Tento 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm jsem si vybral po dohledání různých recenzí.Vzhledem k tomu že mám skříněk více,mám možnost porovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale zatím se jeví jako perfektní výrobek.

Petra Radouchová, Heřmánky

, Heřmánky:
Do návštěvníhoi pokoje jsme s milencem vybírali vhodný 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm, který by splnil všechna naše očekávání. Jsme oba nesmírně nároční, když něco kupujeme napůl, chceme nejvyšší kvalitu. Milenec nejdříve nevěřil, že jsem vybrala nejlepší obchod, on vždy vidí všechno příliš černě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu zvolila odborníky na profesionální úrovni. Ještě jednou děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 05. 2021.

Hodnocení 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Michael A: je to fajné

Andrea L: Proboha. To raději přispěju na charitu

Oliver H: Přišlo to celkem rychle

Gabriela P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Josef K: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt