1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Ověřit dostupnost

Pozvěte svou polovičku k romantickému poležení pod exotickými palmami! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166641013

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Miroslav Ohlídal, Hospozín

, Hospozín:
Já jsem uspokojený. Jedná se už u můj druhý typ 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem bačkora, ale když mi to vyhovuje, pořizuji to dokola a dokola. Bojím se, že bych při koupi něčeho jiného byl zarmoucen. Tento 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm mi vyhovuje svou zpracováním, užitkem a designem. Pozitivně hodnotím vzor, který se však za dobu vývoje dost změnil.

Jiří Lochař, Deblín

, Deblín:
Objednal jsme 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm pro přítele jako dárek k vánocům. Nejdřív to bylo teda z srandy. Když jsme se potom po pár týdnech opět viděli, hrozně si ho chválil. Prý velice moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho pořídit. Celkem mě tím překvapil. V práci jsem si sednul k počítači a už ho mám taky.

Patrik Štětkář, Řepiště

, Řepiště:
Když už si něco pořizuji, tak si přeji, abych měl pocit, že mi k tomu nabízejí taky jistý servis, objednání přes web, případnou možnost vrácení výrobku a samozřejmě přivítám co nejrychlejší doručení. Nejednou jsem se napálil a nedůvěřuji každému. Tady mě ale udělali radost, byla to opravdu hodně perfektní volba. Je příjemné vědět kde dělají svou práci profesionálně.

Matěj Trvaj, Vrhaveč

, Vrhaveč:
Tento 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm jsem si vybral po přečtení různých recenzí.Vzhledem k tomu že mám skříněk více,mám možnost porovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale zatím se jeví jako dobrý výrobek.

Petra Radouchová, Heřmánky

, Heřmánky:
Do návštěvníhoi pokoje jsme s manželem vybírali vhodný 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm, který by splnil veškerá naše očekávání. Jsme oba velice nároční, když něco kupujeme napůl, chceme bezchybnou kvalitu. Milenec nejdříve nevěřil, že jsem vybrala dobrý eshop, on vždy vidí všechno příliš špatně. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na profesionální úrovni. Ještě jednou děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2022.

Hodnocení 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Jaroslav V: je to fajné

Emma S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Veronika Š: Je to dostatečné?

Daniela P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Viktor J: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt