1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Ověřit dostupnost

Pozvěte svou polovičku k romantickému poležení pod exotickými palmami! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166641013

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Miroslav Ohlídal, Hospozín

, Hospozín:
Já jsem rád. Jedná se už u můj třetí typ 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem starej, ale když mi něco vyhovuje, pořizuji to dále a dokola. Bojím se, že bych při objednání něčeho jiného byl zklamaný. Tento 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm mi vyhovuje svou zpracováním, hodnotou a kvalitou. Pozitivně hodnotím vzhled, který se však za dobu vývoje velice změnil.

Jiří Lochař, Deblín

, Deblín:
Objednal jsme 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm pro kamaráda jako dárek k vánocům. Nejdřív to bylo teda z srandy. Když jsme se pak po několika týdnech znovu potkali, hodně si ho chválil. Prý velice moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho pořídit. Celkem mě tím nahlodal. V práci jsem si zasedl k internetu a už ho mám taky.

Patrik Štětkář, Řepiště

, Řepiště:
Když už si něco pořizuji, tak si přeji, abych měl jistotu, že mi k tomu dávají taky zdarma službu, objednání přes internet, potencionální možnost vrácení produktu a samozřejmě uvítám co nejrychlejší doručení. Několikrát jsem se spálil a nedůvěřuji preventivně. Zde mě ale udělali radost, byla to opravdu moc perfektní volba. Je příjemné vědět kde dělají svojí práci profesionálně.

Matěj Trvaj, Vrhaveč

, Vrhaveč:
Tento 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm jsem si vybral po nalezení různých recenzí.Vzhledem k tomu že mám milenek více,mám možnost porovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou víceletou recenzi je ještě čas ale stále se jeví jako dobrý výrobek.

Petra Radouchová, Heřmánky

, Heřmánky:
Do ložnice jsme s manželem vybírali vhodný 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm, který by splnil všechna naše očekávání. Jsme oba hodně nároční, když něco kupujeme napůl, chceme maximální kvalitu. Manžel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala nejlepší obchod, on vždy vidí všechno příliš tmavě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu zvolila odborníky na profesionální úrovni. Ještě jednou děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Ema H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Petr T: 110 % spokojenost

Hana P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Zuzana K: děda je z dárku je nadšený

Barbora B: Tento 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt