1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Ověřit dostupnost

Pozvěte svou polovičku k romantickému poležení pod exotickými palmami! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166641013

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Miroslav Ohlídal, Hospozín

, Hospozín:
Já jsem uspokojený. Jedná se už u můj druhý typ 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem bačkora, ale když mi to líbí se, kupuji to dále a dokola. Mám strach, že bych při objednání něčeho podobného byl zklamaný. Tento 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm mi vyhovuje svou barvou, užitkem a designem. Pozitivně hodnotím vzor, který se však za dobu prodeje velice proměnil.

Jiří Lochař, Deblín

, Deblín:
Koupili jsme 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm pro přítele jako dárek k svátku. Zpočátku to bylo teda z srandy. Když jsme se pak po třech týdnech opět potkali, hodně si ho chválil. Prý fakt moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho pořídit. Docela mě tím překvapil. Doma jsem si sednul k notebooku a už ho mám také.

Patrik Štětkář, Řepiště

, Řepiště:
Když už si něco objednávám, tak chci, abych měl jistotu, že mi k tomu dávají taky zdarma servis, zakoupení přes internet, případnou možnost vrácení produktu a samozřejmě uvítám co nejrychlejší doručení. Nejednou jsem se spálil a nedůvěřuji každému. Zde mě ale udělali radost, byla to opravdu hodně perfektní volba. Je příjemné vědět kde dělají svou práci dobře.

Matěj Trvaj, Vrhaveč

, Vrhaveč:
Tento 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm jsem si vybral po dohledání různých recenzí.Vzhledem k tomu že mám skříněk více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale stále se jeví jako dobrý výrobek.

Petra Radouchová, Heřmánky

, Heřmánky:
Do ložnice jsme s manželem vybírali vhodný 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm, který by splnil veškerá naše očekávání. Jsme oba nesmírně nároční, když něco kupujeme napůl, chceme nejvyšší kvalitu. Přítel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala vhodný eshop, on vždy vidí všechno příliš tmavě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu zvolila odborníky na profesionální úrovni. Ještě jednou děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 03. 07. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Eliška Z: dobré

Viktorie M: Ideální k osmnáctinám :)

Laura P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Anna M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Linda P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt