1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Ověřit dostupnost

Pozvěte svou polovičku k romantickému poležení pod exotickými palmami! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166641013

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Miroslav Ohlídal, Hospozín

, Hospozín:
Já jsem spokojený. Jedná se už u můj druhý model 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem starej, ale když mi to vyhovuje, pořizuji to dokola a dále. Bojím se, že bych při objednání něčeho obdobného byl zarmoucen. Tento 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm mi vyhovuje svou zpracováním, cenou a designem. Pozitivně hodnotím design, který se však za dobu vývoje hodně proměnil.

Jiří Lochař, Deblín

, Deblín:
Objednal jsme 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm pro kamaráda jako dárek k narozeninám. Nejdřív to bylo teda z recese. Když jsme se poté po dvou dnech znovu viděli, hodně si ho chválil. Prý velice moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho koupit. Celkem mě tím nahlodal. Doma jsem si sednul k notebooku a už ho mám taky.

Patrik Štětkář, Řepiště

, Řepiště:
Když už si něco objednávám, tak chci, abych měl pocit, že mi k tomu nabízejí taky spolehlivý službu, objednání přes net, případnou možnost vrácení výrobku a samozřejmě uvítám co nejrychlejší doručení. Nejednou jsem se napálil a nedůvěřuji každému. Tady mě ale udělali radost, byla to skutečně moc perfektní volba. Je fajn vědět kde dělají svojí práci kvalitně.

Matěj Trvaj, Vrhaveč

, Vrhaveč:
Tento 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm jsem si vybral po nalezení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám aut více,mám možnost porovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi stále jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou dlouhodobou recenzi je ještě čas ale pořád se jeví jako dobrý výrobek.

Petra Radouchová, Heřmánky

, Heřmánky:
Do obýváku jsme s přítelem vybírali vhodný 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm, který by splnil veškerá naše očekávání. Jsme oba hodně nároční, když něco kupujeme napůl, chceme nejvyšší kvalitu. Přítel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala nejlepší eshop, on vždy vidí všechno příliš špatně. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na profesionální úrovni. Ještě jednou děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 01. 10. 2022.

Hodnocení 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Vít D: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Tadeáš J: Celkem jsem spokojený.

Michaela K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Michaela S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Tobiáš L: 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Palmy při soumraku 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt