1Wall fototapeta Route 66 střípky z cesty 95x210 cm

1Wall fototapeta Route 66 střípky z cesty 95x210 cm

1Wall fototapeta Route 66 střípky z cesty 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Route 66 střípky z cesty 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Route 66 střípky z cesty 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč Ověřit dostupnost

Pokud jednou podniknete dobrodružnou cestu po legendární Route 66, budete si navždy chtít tyto momenty připomínat.Třeba na fototapetě na Vašich dveřích.  1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Route 66 střípky z cesty 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Route 66 střípky z cesty 95x210 cm

Jiří Ličák, Nezabudice

Jiří Ličák, Nezabudice:
1Wall fototapeta Route 66 střípky z cesty 95x210 cm, který jsem potřeboval, byl jen na tomto webu. Byl jsem mile překvapen z široké nabídky. Proces nákupu mne ujistil o solidním jednání tohoto prodejce. Proto mohu doporučit spotřebitelům, kteří hledají kvalitu za bezkonkurenční cenu. Jediným mínusem je zřejmě jako vždy, doba dodání.

Kateřina Kunová, Varnsdorf

Kateřina Kunová, Varnsdorf:
Jako matka samoživitelka nemám peněz nazbyt, ale 1Wall fototapeta Route 66 střípky z cesty 95x210 cm se mi moc líbí a tak jsem se rozhodla jej pořídit už kvůli tomu, že podobné výrobky jsou dražší a nezdály se mi tak hezké. A myslím, že jsem vybrala dobře. Telefonicky jsem si potvrdila jeho stav skladem a děkuji moc za velmi dobrý výrobek i za hezké obchodování.

Vojtěch Ulbricht, Libice nad Cidlinou

Vojtěch Ulbricht, Libice nad Cidlinou:
S ohledem na to, že mi 1Wall fototapeta Route 66 střípky z cesty 95x210 cm nefunguje, nezbylo, než objednat si ještě jeden. Rozdíl mezi kamenným a online obchodem byl jak v ceně, tak dopravě a mimo to ve službách. I když mi je milejší osobní setkání a možnost si 1Wall fototapeta Route 66 střípky z cesty 95x210 cm osahat, nyní jsem si vybral službu online prodejce. Tohoto rozhodnutí nemám důvod litovat a tuto firmu doporučuji.

Jakub Malíček, Žerůtky

Jakub Malíček, Žerůtky:
Kdysi jsem se párkrát napálil se podvodníky, takže jsem se děsil, jestli tenhle objednávání neskončí zrovna tak. Raději jsem do firmy několikrát telefonoval, vše srovnával… Přiznávám, neměl jsem jistotu, jestli jsem peníze nevyhodil zbytečně. Ale mýlil jsem se. 1Wall fototapeta Route 66 střípky z cesty 95x210 cm mi doručili až před dveře, pěkně zabalený, bez sebemenší známky poškození na kvalitě a funguje bravurně. Ještě jsem na něm neshledal nevýhodu. V eshopu budu určitě nakupovat nadále.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Route 66 střípky z cesty 95x210 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Route 66 střípky z cesty 95x210 cm

Antonín Z: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jan P: Celkem jsem spokojený.

Emma D: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Adéla P: dobré

Markéta P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Route 66 střípky z cesty 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Route 66 střípky z cesty 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt