1Wall fototapeta Růžová lebka 95x210 cm

1Wall fototapeta Růžová lebka 95x210 cm

1Wall fototapeta Růžová lebka 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Růžová lebka 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Růžová lebka 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč Ověřit dostupnost

Nevstupovat! Růžová lebka odráží životní postoj mladé rebelky. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Růžová lebka 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Růžová lebka 95x210 cm

Eva Rusová, Horšovský Týn

Eva Rusová, Horšovský Týn:
Tak tohle je úplně boží! Nevím, čím to je, ale tenhle 1Wall fototapeta Růžová lebka 95x210 cm je opravdu vhodný, a hodně mi zlepšil život. Dlouho jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od kamarádky, ať jej taky vyzkouším, a teď zas nevím proč jsem tolik bála se. Tohle jasně musí mít v kanceláři každý, dokonce i děda, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a nyní mi ho závidí.

Tadeáš Kolarczyk, Žabovřesky nad Ohří

Tadeáš Kolarczyk, Žabovřesky nad Ohří:
1Wall fototapeta Růžová lebka 95x210 cm jsem si koupil zejména z důvodu, že byl levný. Nepatřím k bohatším, spíš se musím pečlivě dívat, jak je co drahé, takže cena byla pro mě rozhodující. Neočekával jsem příliš dlouhou trvanlivost, ale prodejce mě příjemně překvapil. Prvotřídní, šikovná věcička. Za nízkou cenu hodně muziky, jak se říká. Kamarádovi, který mě k nákupu přiměl, jsem poté z vděku koupil láhev skotské, protože mi svým tipem udělal skutečně neuvěřitelnou radost.

Jiří Strkáč, Šebetov

Jiří Strkáč, Šebetov:
Nedávno jsem našel katalog 1Wall fototapeta Růžová lebka 95x210 cm, kde jsem si o tom dohledal podrobnější informace. Zaujal mě už papírově podobě. Koupil jsem ho jako překvapení a zároveň šikovnou pomůcku. A musím napsat, že jsem jistě nekoupil blbě. Design, cena, provedení – všechno na špičkové úrovni. Alespoň se nemusím obávat, že by takový dárek byl by nevhod. Málo co udělalo mé manželce takovou radost, jako tento 1Wall fototapeta Růžová lebka 95x210 cm.

Gabriela Kučinová, Holčovice

Gabriela Kučinová, Holčovice:
Nejsem zvyklá nakupovat na internetu. Jsem dáma, proto ráda si vše zkouknu na vlastní oči a osahám. Ovšem tento 1Wall fototapeta Růžová lebka 95x210 cm nabízeli za levnou cenu a slíbili okamžité zaslání, tak jsem se rozhodla. A chci napsat, že jsem ráda, že to tak dopadlo. Nejen, že jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela nikde šmajdat, ale byl mi produkt doručen opravdu rychle, profesionálně zabalený a já jsem nejvíc ráda. Hezký a intuitivní eshop je velké plus. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Růžová lebka 95x210 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Růžová lebka 95x210 cm

Jáchym H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Alena V: já jsem to prostě chtěla

Radim P: 110 % spokojenost

Michaela S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Valerie M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Růžová lebka 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Růžová lebka 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt