1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Ověřit dostupnost

Přeneste se do starodávných časů. Ve sloupovém foyer na Vás historie přímo dýchne. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166642003

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

Andrea Tučníková, Nová Říše

, Nová Říše:
Tento 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm určitě doporučuji. Po přečtení testů a popisku jsem si zakoupila rovnou dva kusy a jsem s nimi zcela ráda. Design i velikost odpovídá grafice a s kontaktováním prodejce kvůli doručení taky nebyl žádný problém. Používám je střídavě a stále vypadají tři jako nové. Určitě jim zůstanu oddaná i dále a zakoupím další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, jelikož zatím fungují 100%.

Sofie Buďárková, Pnětluky

, Pnětluky:
S tímto nákupem jsem nejvíce spokojená. 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm jsem si vybrala za účelem pohodlí a za tuto cenu si myslím, že jsem si lépe vybrat nemohla. 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm jen a jen doporučuji, určitě nebudete litovat!

Nikola Karelová, Okrouhlice

, Okrouhlice:
1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm jsem si koupila hlavně kvůli muži. Přestože jsem si ho pořídila pro sebe, byla jsem přesvědčena o tom, že chlapovi se bude zamlouvat. No a bylo to tak. Partner mě hned chválil a mimo to, že měl radost on, ji mám i já. Funguje opravdu dobře a můj muž si je jistý v tom, co mi má objednávat, abych byla spokojená .

Ema Stellnerová, Pertoltice pod Ralskem

, Pertoltice pod Ralskem:
Objednala jsem si 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm někdy před třemi dny a dnes dopoledne mi zvonil doručovatel u branky s balíčkem. Byla jsem nadšená rychlostí doručení, protože jsem se na objednávku těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem objednávku otevřela. Koukl na mě zcela nový produkt se vším, co k němu podle popisku mělo být. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá nepoškozeně, tak doufám, že spln svůj účel.

Klára Leipertová, Bříství

, Bříství:
Byla jsem nejprve skeptická, a protože bojácně objednávám přes internet. Byla jsem se na 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm kouknout v kamenném krámě. Otestovala jsem jej a byla jsem překvapena, jakého skvělého pomocníka můžu mít v bytě. Nečekala jsem, sedla jsem k webu a za nízkou cenu jej koupila. Mám ho v bytě pár dní a nemůžu si ho užít. Musím se naučit jej ovládat, ale vypadá to lehce, tak snad nebude problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2021.

Hodnocení 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

Nikol U: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Gabriela B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Emma L: nemá chybu

Kateřina Ž: Je to dostatečné?

Matouš D: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt