1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Ověřit dostupnost

Přeneste se do starodávných časů. Ve sloupovém foyer na Vás historie přímo dýchne. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166642003

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

Andrea Tučníková, Nová Říše

, Nová Říše:
Tento 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm samozřejmě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si objednala hned dva kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Design i velikost odpovídá grafice a s kontaktováním eshopu kvůli dodání taky nebyl jakýkoliv zádrhel. Používám je střídavě a stále vypadají tři jako nové. Jistě jim zůstanu věrná i dále a objednám další, bude-li třeba. Což si nemyslím, jelikož zatím fungují 100%.

Sofie Buďárková, Pnětluky

, Pnětluky:
S tímto nákupem jsem hodně spokojená. 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm jsem si vybrala za účelem lenošení a za tuto cenu si myslím, že jsem si rozumněji vybrat nemohla. 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm jen a jen doporučuji, jednoznačně nebudete litovat!

Nikola Karelová, Okrouhlice

, Okrouhlice:
1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm jsem si pořídila především kvůli partnerovi. Přestože jsem si ho zakoupila pro sebe, tušila jsem, že partnerovi se bude líbit. No a nepletla jsem se. Muž mě okamžitě chválil a kromě toho, že byl u vytržení, jsem byla u vytržení i já. Slouží mi opravdu dobře a ten můj si je jistý v tom, co mi má kupovat, abych byla spokojená .

Ema Stellnerová, Pertoltice pod Ralskem

, Pertoltice pod Ralskem:
Koupila jsem si 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm teprve před třemi dny a dnes ráno mi zvonil kurýr u dveří s balíčkem. Byla jsem nadšená rychlostí doručení, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem zásilku otevřela. Koukl na mě zcela nový výrobek se vším, co k němu podle návodu mělo být. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá krásně, tak doufám, že spln svůj účel.

Klára Leipertová, Bříství

, Bříství:
Byla jsem zpočátku opatrná, a protože bojácně nakupuji přes net. Byla jsem se na 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm podívat v klasickém obchodě. Otestovala jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého šikovného pomocníka můžu mít doma. Nečekala jsem, sedla jsem k netu a za nízkou cenu jej objednala. Mám ho v bytě šest dní a nemůžu si ho užít. Chci se naučit jej ovládat, ale vzhlíží to lehce, tak snad nebude problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

David J: tak jsem to dostala aje to super

Sára P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sebastian Ř: Jsem ráda, že to mám

Kristián V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Laura H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt