1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Ověřit dostupnost

Přeneste se do starodávných časů. Ve sloupovém foyer na Vás historie přímo dýchne. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166642003

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

Andrea Tučníková, Nová Říše

, Nová Říše:
Tento 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm samozřejmě doporučuji. Po přečtení testů a popisku jsem si objednala hned dva kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Vzhled i velikost odpovídá grafice a s kontaktováním obchodu kvůli dodání taky nebyl žádný problém. Používám je střídavě a stále vypadají tři jako nové. Určitě jim zůstanu oddaná i nadále a zakoupím další, bude-li třeba. Což si nemyslím, protože dosud fungují 100%.

Sofie Buďárková, Pnětluky

, Pnětluky:
S tímto nákupem jsem velice spokojená. 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm jsem si vybrala za účelem lenošení a za tuto cenu si myslím, že jsem si krásněji vybrat nemohla. 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm jen a jen doporučuji, jednoznačně nebudete litovat!

Nikola Karelová, Okrouhlice

, Okrouhlice:
1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm jsem si koupila především kvůli muži. Navzdory tomu, že jsem si ho pořídila pro sebe, věděla jsem, že muži to udělá radost. No a skutečně. Muž mě okamžitě chválil a mimo to, že byl u vytržení, jsem byla u vytržení i já. Funguje vskutku dobře a partner už ví, co mi má kupovat, abych byla vysmátá.

Ema Stellnerová, Pertoltice pod Ralskem

, Pertoltice pod Ralskem:
Objednala jsem si 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm někdy před čtyřmi dny a dnes dopoledne mi zvonil kurýr u branky s balíčkem. Byla jsem nadšená rychlostí doručení, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem zásilku otevřela. Vykoukl na mě úplně nový kus se vším, co k němu podle návodu mělo patřit. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá nepoškozeně, tak doufám, že vyplní svůj účel.

Klára Leipertová, Bříství

, Bříství:
Byla jsem zpočátku opatrná, a protože bojácně objednávám přes web. Byla jsem se na 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm kouknout v klasickém krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého dobrého pomocníka můžu mít doma. Nečekala jsem, sedla jsem k internetu a za výhodnou cenu jej pořídila. Mám ho doma sedm dní a nemůžu si ho vynachválit. Musím se naučit jej ovládat, ale vzhlíží to jednoduše, tak asi nebude problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 11. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

Roman D: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Eva Š: děda je z dárku je nadšený

Markéta F: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Radim J: je to fajné

Nikol H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt