1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Ověřit dostupnost

Přeneste se do starodávných časů. Ve sloupovém foyer na Vás historie přímo dýchne. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166642003

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

Andrea Tučníková, Nová Říše

, Nová Říše:
Tento 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm určitě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si objednala rovnou čtyři kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Vzhled i velikost odpovídá grafice a s kontaktováním obchodu kvůli dodání taky nebyl jakýkoliv zádrhel. Používám je občasně a stále vypadají čtyři jako nové. Jistě jim zůstanu věrná i dále a zakoupím další, bude-li třeba. Což nepředpokládám, protože zatím pracují 100%.

Sofie Buďárková, Pnětluky

, Pnětluky:
S tímto nákupem jsem hodně spokojená. 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm jsem si vybrala za účelem lenošení a za tuto cenu si myslím, že jsem si lépe vybrat nemohla. 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm jen a jen doporučuji, rozhodně nebudete litovat!

Nikola Karelová, Okrouhlice

, Okrouhlice:
1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm jsem si pořídila především kvůli muži. Navzdory tomu, že jsem si ho koupila pro sebe, bylo jisté, že chlapovi to udělá radost. No a skutečně. Muž mě hned blahořečil a kromě toho, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Funguje velmi dobře a můj muž už ví, co mi má objednávat, abych byla v klidu.

Ema Stellnerová, Pertoltice pod Ralskem

, Pertoltice pod Ralskem:
Objednala jsem si 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm někdy před třemi dny a dnes dopoledne mi zvonil kurýr u branky s balíčkem. Byla jsem nadšená rychlostí dodání, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem objednávku otevřela. Vykoukl na mě zcela nový produkt se vším, co k němu podle návodu mělo být. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá krásně, tak doufám, že spln svůj účel.

Klára Leipertová, Bříství

, Bříství:
Byla jsem zpočátku skeptická, a protože bojácně nakupuji přes internet. Byla jsem se na 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm kouknout v kamenném obchodě. Otestovala jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého šikovného pomocníka můžu mít doma. Nečekala jsem, sedla jsem k netu a za skvělou cenu jej objednala. Mám ho doma sedm dní a nemůžu si ho užít. Musím se naučit jej zvládat, ale vypadá to jednoduše, tak snad nebude chyba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2021.

Hodnocení 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

Nela Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Daniela R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Michaela H: nemá chybu

Vít B: funkční výrobek

Julie K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Sloupový foyer 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt