1Wall fototapeta Střechy Paříže 158x232 cm

1Wall fototapeta Střechy Paříže 158x232 cm

1Wall fototapeta Střechy Paříže 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Střechy Paříže 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Střechy Paříže 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Kč Ověřit dostupnost

Výhled na střechy nejromantičtějšího města světa potěší každého snílka. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Střechy Paříže 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Střechy Paříže 158x232 cm

Markéta Leitlová, Kudlovice

Markéta Leitlová, Kudlovice:
Super PRODUKT, od kterého jsem moc nepožadoval. Ale dokonce mě hodně přesvědčil. PRODUKT, který snese opravdu hodně. Kupuji si je někdy, podle nálady. Za tolik výhodnou cenu, doručení, můžu v tomto případě, pouze eshop doporučit. Manžel mě poděkoval a ještě jsem obdržela slevový kód pro další nákup.

Michaela Šenoldová, Vřesník

Michaela Šenoldová, Vřesník:
Nejsem zvyklá objednávat na netu. Jsem žena, proto ráda si vše zkouknu na vlastní oči a osahám. Ovšem tuto 1Wall fototapeta Střechy Paříže 158x232 cm prodávali za báječnou cenu a slíbili bleskové dodání, tak jsem podlehla. A můžu říct, že jsem ráda, že to tak skončilo. Dokonce jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela nikde šmajdat, ale byl mi produkt doručen dokonce rychle, perfektně zabalený a já jsem nejvíc spokojená. Jednoduchý a intuitivní eshop je velké plus. Doporučuji.

Klára Korduliaková, Kralice nad Oslavou

Klára Korduliaková, Kralice nad Oslavou:
Nevím, jak často si pořizují tyhle věci ženy, každopádně já jsem tak učinila. 1Wall fototapeta Střechy Paříže 158x232 cm se mi opravdu zamlouval a měla jsem dojem, že by se mi doma mohl hodit. A vážně jsem si to myslela dobře. Teď jsem s ním spokojená. Výborná kvalita, velká odolnost, prostě jedním slovem paráda a kdo něco takového hledá, tomu můžu s čistým svědomím tenhle 1Wall fototapeta Střechy Paříže 158x232 cm doporučit.

Jakub Iša, Lipinka

Jakub Iša, Lipinka:
Jsem povahou Střelec - prostě risk nebo zisk. A když mi někde na webu vyběhla reklama na 1Wall fototapeta Střechy Paříže 158x232 cm, hned jsem to zakoupil. A terno, trefa do černého. Produkt přišel bezchybně zabalený a tím pádem neponičený. Skvělý poměr cena/výkon, pěkný vzhled, jené používání, dokonalé vyhotovení. Prostě výhra a absolutní spokojenost. Děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 07. 04. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Střechy Paříže 158x232 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Střechy Paříže 158x232 cm

Jáchym B: je to fajné

Nikola K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Lukáš B: funkční výrobek

Sabina M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Richard S: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Střechy Paříže 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Střechy Paříže 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt