1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm

1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm

1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč Ověřit dostupnost

Elegantní fototapeta s motivem stříbrné mapy světa pozvedne Váš nudný interiér. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm

František Waldhans, Rajhrad

František Waldhans, Rajhrad:
Musím teda říct, že k 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm jsem byl zpočátku trochu nedůvěřivý. Tak úžasná cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud podezřelá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic pokazit, jsem překonal mou vrozenou nedůvěřivost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, nedočkavě jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že dalece předčil mé očekávání! 100% doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

Oliver Kmeč, Kostelec u Křížků

Oliver Kmeč, Kostelec u Křížků:
Tak na začátek, 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm je ve všech ohledech perfektní. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset hledat jinde, když jsem zjistil, že už není na skladě, avšak za dva dny už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc peněz na běžné nákupy, takže v mém rozhodování hrála obrovskou roli cena, na druhou stranu 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm, který mi dorazil kurýrem, mě hodně překvapil, ať už co do provedení, nebo užitečnosti.

Dominika Kozlanská, Staré Bříště

Dominika Kozlanská, Staré Bříště:
Od chvíle, kdy jsem 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm zakoupila, jsem se nemohla vydržet, až ho doručí. Líbila se mi diskuze s obchodem, kdy mě během dopravy informovali o stavu nákupu. Nakupující ihned vidí, že si ho jako zákazníka váží. Navíc jsem platila předem, takže informace o přijetí platby pro mě bylo velice důležité. Teď už mám 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm skoro měsíc a nemůžu si stěžovat.

Václav Jinšík, Chlebičov

Václav Jinšík, Chlebičov:
Za tuto nízkou cenu zcela dostačující výrobek. Po konzultaci s prodejcem změněná doba dodání, v komunikaci žádný problém, naopak velice vstřícné jednání. Dokonce ochota prodejce zjistit skutečný sílu produktu a vyzkoušet funkčnost 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm ještě před doručením. Obojí odpovídá popisům. Hodně pohodlný a stabilní pomocník pro doma i práci. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

Radek Urminský, Chržín

Radek Urminský, Chržín:
1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm jsem koupil po důkladném rozmýšlení. Věnoval jsem celkem dost času porovnání s stejnými výrobky na internetovém trhu. Věděl jsem, co od něj mám čekat. Cena i popisované vlastnosti mi podle údajů na e-shopu vyhovovaly. A chci povědět, že mě to vůbec nezklamalo.  S 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm jsem velice šťastný a jistě bych ho doporučil i dalším nakupujícím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm

Štěpán F: je to fajné

Kristýna K: Tento 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Gabriela D: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Andrea K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Ondřej T: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt