1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm

1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm

1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Kč Ověřit dostupnost

Elegantní fototapeta s motivem stříbrné mapy světa pozvedne Váš nudný interiér. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm

Nela Štefunková, Ratíškovice

Nela Štefunková, Ratíškovice:
Přemýšlela jsem, co je pro mě správnou volbou. I přesto, že nejsem moc náročná, nakonec jsem si zakoupila 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm. Hlavně proto, že vypadal za prodávanou cenu dobrý. Ověřila jsem si jeho stav skladem a nakonec objednala. Jsem víceméně spokojená. Sice bych byla měla radši za sytější barvu, ale to je Drobnost. Hlavní je, že dělá to, co splňovat má.

Ondřej Eis, Minice

Ondřej Eis, Minice:
Potřeboval jsem zakoupit 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm v co nejlepší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to velmi pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a balíček poslali obratem. ZásilkuDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si dobré komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

Petra Krhounková, Damníkov

Petra Krhounková, Damníkov:
Koupila jsem pro syna 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm a byl nadšený a vlastně všichni v našem okolí a spousta známých, chtěli hned kontakt na obchod, aby si to mohli také zakoupit

Klára Moudříková, Jeneč

Klára Moudříková, Jeneč:
Naprosto pohodlné a parádní zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu nejvíce uspokojená. Pořizuji u vás už druhý rok, a každý další nákup mě utvrzuje v tom, že kupuji výhodně. Naposledy jsem si u vás koupila 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm, a skutečně nevím, co na to mám dodat. Snad jen to, že příště budu pořizovat opět u vás, protože produkty, jaké nabízíte, se v takové kvalitě a za tak skvělou cenu objednává na internetu jen těžko.

Zdeněk Švíka, Zruč-Senec

Zdeněk Švíka, Zruč-Senec:
Doporučil mi ho otec. Prý 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm užíval už dlouho a skutečně mu pomohl. Nějaký čas jsem váhal, zda se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak předlouhou dobu už s tím zápasím, rozhodl jsem se, že to zkusím. Nechtělo se mi někde stát zástup, proto jsem si ho objednal přes on-line formulář a nechal si ho snadno doručit až pod nos. A chci říci, že rozhodně nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 07. 04. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm

Aneta J: já jsem to prostě chtěla

Simona Ř: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Matyáš T: Celkem jsem spokojený.

Ondřej H: Přišlo to celkem rychle

Daniela M: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Stříbrná mapa 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt