1Wall fototapeta Svíčky v chrámu 158x232 cm

1Wall fototapeta Svíčky v chrámu 158x232 cm

1Wall fototapeta Svíčky v chrámu 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Svíčky v chrámu 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Svíčky v chrámu 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč Ověřit dostupnost

Proměňte váš domov v meditační chrám! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou dlouho…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Svíčky v chrámu 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Svíčky v chrámu 158x232 cm

Lukáš Šlimar, Humburky

Lukáš Šlimar, Humburky:
Komukoliv bych řekl, aby se drželi záznamů v popisu 1Wall fototapeta Svíčky v chrámu 158x232 cm. Myslím, že případná hanící hodnocení mohou v mnoha případech pocházet z nesprávného užívání. Tuhle zkušenost měl náš soused, který nás od nákupu varoval. Jsem hodně rád, že jsem na jeho rady nedal a  1Wall fototapeta Svíčky v chrámu 158x232 cm zakoupil. Používám ho už osmý měsíc a celkem mu nemohu cokoliv vytknout.

Václav Kotačka, Ludvíkov

Václav Kotačka, Ludvíkov:
Poptával jsem pro známé velmi kvalitní 1Wall fototapeta Svíčky v chrámu 158x232 cm s ohledem na využití a odolnost. Důležitou roli pro mě hrála také cena. Naštěstí jsem narazil na tento obchod, ve kterém jsem objevil přesně to, co jsem hledal. Mimo kvality a nízkých cen také hezké a ochotné jednání. 1Wall fototapeta Svíčky v chrámu 158x232 cm dorazil poštou brzo a splňoval mé očekávání. Takto by to mělo být všude.

Roman Jágl, Lhota u Olešnice

Roman Jágl, Lhota u Olešnice:
Nebyl jsem nějaký ten příznivce jakýchkoliv novinek. Ale 1Wall fototapeta Svíčky v chrámu 158x232 cm jsem viděl u známého a jen tak nezávazně se na něj dotázal. Vypadalo to, že o něm kamarád vydrží povídat celé hodiny. A to je to jinak docela tichý člověk. Říkal jsem si, že když to tímto způsobem "chytlo" jeho, mohl bych si 1Wall fototapeta Svíčky v chrámu 158x232 cm pořídit taky.  A udělal jsem výborně. Ani po čtvrt roce té objednávky nelituji.

Magdaléna Blatná, Bratřice

Magdaléna Blatná, Bratřice:
Stejně jako většina dam, které jsou současně manželkou i matkou, i pro mě je prioritou vitalita partnera a dětí. Jak zajistit, aby jim nic nescházelo a zároveň potěšit chuťové buňky muže i ratolestí? Je to nelehký a důležitý úkol. Jeho splnění je však triviálnější, než by se mohlo zdát. A vyřešil to za mě 1Wall fototapeta Svíčky v chrámu 158x232 cm. S jeho pomocí mám zajištěno, že o mou rodinu je velmi dobře postaráno.

Simona Kekrtová, Ploskovice

Simona Kekrtová, Ploskovice:
1Wall fototapeta Svíčky v chrámu 158x232 cm u nás ve skladu jedna kolegyně propagovala tak, že jsem si tedy řekla, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho pravda, chci to aspoň vyzkoušet. Jsem více nevěřící, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi hloupé zatracovat něco, s čím nemám sama zkušenost. Navíc ta cena není tak nerozumná. Nelituji ani kačky, kterou jsem za 1Wall fototapeta Svíčky v chrámu 158x232 cm utratila. S nadšenými příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 1Wall fototapeta Svíčky v chrámu 158x232 cm objednaly další čtyři.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Svíčky v chrámu 158x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Svíčky v chrámu 158x232 cm

Karolína V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sabina M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Pavel B: je to fajné

Daniel T: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Amálie Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Svíčky v chrámu 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Svíčky v chrámu 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt