1Wall fototapeta Times Square 95x210 cm

1Wall fototapeta Times Square 95x210 cm

1Wall fototapeta Times Square 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Times Square 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Times Square 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč Ověřit dostupnost

Vyjděte dveřmi na legendární Times Square! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Times Square 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Times Square 95x210 cm

Amálie Šulová, Myslibořice

Amálie Šulová, Myslibořice:
Dlouho jsem řešila, který typ by pro mě mohl být nejpřínosnější. Vyzkoušela jsem jich množství. Až nyní, když jsem našla 1Wall fototapeta Times Square 95x210 cm jsem ovšem věděla, že jsem v cílí. Zalíbil se mi okamžitě po rozbalení a přišla jsem si na své. Svými kvalitami mi 1Wall fototapeta Times Square 95x210 cm úplně vyhovuje, zvládne vše, co od něho chci. Jenom mi ho čas od času zkonfiskuje můj manžel.

Rozálie Capouchová, Pravy

Rozálie Capouchová, Pravy:
Pokaždé mě to stálo spoustu peněz. Potom jsem zjistila, že existuje i jeho verze na ven. Řekla jsem si, že už jsem do toho investovala hodně, že si 1Wall fototapeta Times Square 95x210 cm jednoduše musím objednat. A udělala jsem hernajz dobře. Peníze se mi už hodně krát vrátily nazpět. Funguje skvěle bez jakéhokoliv zádrhelu.

Martin Palán, Oldřiš

Martin Palán, Oldřiš:
Po více než jednom měsíci zkoušení tohoto 1Wall fototapeta Times Square 95x210 cm chci konstatovat, že splňuje moje potřeby. Je užitečný, praktický a velice silný. Už při nákupu jsme s manželkou ocenili perfektní jednání i montáž. Takové jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel to tak není.

Daniela Kodytková, Vápno

Daniela Kodytková, Vápno:
Za tento 1Wall fototapeta Times Square 95x210 cm uděluji největší palec nahoru. Velmi mě udělal radost a mohu říci, že jsem nečekala velký úspěch. Objednávala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako překvapení k vánocům, kdy jsem si ji po vyzkoušení musela objednat i já sama. Teď už doma kupujeme jen tento výrobek a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám dobře slouží, co vím, nikdo s ním neměl doposud nijaký problém.

Michael Prýmek, Pitín

Michael Prýmek, Pitín:
I chlapy mají své sny. Já mám teda sen o skvělých a okamžitých nákupech na webu. Chtěl jsem jeden přesný 1Wall fototapeta Times Square 95x210 cm a ten jsem zde dohledal. Zakoupil a doufal, že dojde včas. Jaké pro mne bylo překvapení, že dorazil mnohem dříve. Profesionální zaslání, rychlé reakce, příjemné jednání, vše v celkovém pořádku. Tento eshop splnil mé představy o nakupování na webu a já jen můžu doporučit. Zboží je top!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Times Square 95x210 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Times Square 95x210 cm

Denis G: Jsem ráda, že to mám

Veronika C: nemá chybu

Filip H: Celkem jsem spokojený.

Lucie F: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Nikola B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Times Square 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Times Square 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt