1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Zažijte pulzující Times Square z ptačí perspektivy! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166640948

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Linda Bělohlavová, Číčenice

, Číčenice:
Před měsícem jsem si u vás koupila 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm a tolik mě rozmazlil, že jsem nákup hodně rychle zopakovala. Je opravdu velmi roztomilý a hlavně užitečný. I manžel si jej pochvaluje, a to je hodně přísný. Musím ocenit také okamžité dodání i milou pozornost v podobě slevy na příští objednávku. Moc si vážím taktního přístupu i pomoci při sestavení. I když tam byl návod, s přítelem jsme se v tom trochu ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velmi uvítali.

Jiří Brindžák, Oskava

, Oskava:
S touto 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm jsem zcela spokojen. Nejprve jsem ho dostal na otestování, ale nikdy bych ho už nevrátil. Beze zbytku naplnil mé očekávání. Užitečný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako chlap na domácí činnosti poněkud nešika, nemusel jsem mít obavy s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm dělat. Ovládá se více než jednoduše, má minimální spotřebu energie a jeho provoz je hodně tichý. Vřele ho komukoliv doporučuji.

Jan Šteffek, Žíšov

, Žíšov:
Bezvadný 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, který vyřeší i to nejsložitější problémy rodin. Obával jsem se, jestli si vyberu dobrý druh tohoto 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. S výběrem správné varianty mi ale velmi ochotně poradili zaměstnanci internetového obchodu. Takže jsem netápal a pořídil jsem ten nejlepší model. Vybrané zboží bylo také i šikovně zabaleno, takže během cesty nedošlo k škodě. 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm působí přesně tak, jak by měl. A k mé celkové radosti.

Laura Marynioková, Milovice u Hořic

, Milovice u Hořic:
Za náš roky používaný 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, na který jsem uvyklá, jsem hledala obdobu, protože původní již není k sehnání. Hledala jsem na webu a našla tento. Má o hodně lepší funkčnost a i pohledově se mi líbil, tak jsem ho ihned objednala, protože i cenově je pro mne přijatelný. Moje volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i do budoucna.

Petr Peřich, Návsí

, Návsí:
Vyborna 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, bohuzel v nasi zemi predrazena. Jeste zacatkem brezna stala přespříliš, nyni ji vetsina prodejcu nabizi levněji. nechapu teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Bratislavy, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro další věci. Co se to tady v Brně deje s cenami???

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 02. 10. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Sofie W: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

David H: 110 % spokojenost

Nikolas K: Jsem ráda, že to mám

Adam L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Barbora Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt