1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Zažijte pulzující Times Square z ptačí perspektivy! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166640948

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Linda Bělohlavová, Číčenice

, Číčenice:
Nedávno jsem si u vás objednala 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm a tolik mě nadchnul, že jsem objednávku velmi obratem zopakovala. Je celkem velmi roztomilý a hlavně užitečný. I kamarád si jej pochvaluje, a to je velmi náročný. Musím ocenit také okamžité dodání i příjemnou pozornost v podobě slevy na další nákup. Hodně si vážím taktního přístupu i pomoci při složení. I když tam byl návod, s kamarádem jsme se v tom celkem ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velmi uvítali.

Jiří Brindžák, Oskava

, Oskava:
S tímto 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm jsem zcela spokojen. Zpočátku jsem ho dostal na vyzkoušení, ale nikdy bych ho už nevrátil. Úplně naplnil mé očekávání. Užitečný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako chlap na uklízecí činnosti poněkud nešika, nemusel jsem mít obavy s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm pracovat. Používá se více než snadno, má malou spotřebu energie a jeho chod je velmi klidný. Vřele ho všem doporučuji.

Jan Šteffek, Žíšov

, Žíšov:
Bezvadný 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, který vyřeší i to nejsložitější problémy domácnosti. Obával jsem se, jestli si vyberu správný model tohoto 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. S výběrem správné varianty mi ale hodně ochotně pomohli prodavači internetového eshopu. Takže jsem netápal a pořídil jsem ten správný model. Vybrané zboží bylo také i prakticky zabaleno, takže během doručení nedošlo k poškození. 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm působí přesně tak, jak by měl. A k mé celkové spokojenosti.

Laura Marynioková, Milovice u Hořic

, Milovice u Hořic:
Za svůj roky používaný 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, na který jsem zvyklá, jsem hledala obdobu, jelikož původní už není k sehnání. Sháněla jsem na webu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho okamžitě objednala, protože i cenově je pro mne přijatelný. Má volba byla po všech ohledech dobrá a počítám i do budoucna.

Petr Peřich, Návsí

, Návsí:
Vyborna 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, bohuzel v nasi zemi predrazena. Jeste zacatkem února stala hodně, nyni ji vetsina prodavačů nabizi levněji. Nerozumim teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Budapešti, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro další věci. Co se to tady v Ostravě deje s cenami???

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 09. 07. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Adéla S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Magdaléna P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Viktor B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Natálie F: dobré

Kristýna Ř: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt