1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč Ověřit dostupnost

Zažijte pulzující Times Square z ptačí perspektivy! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Radim Měšťan, Šárovcova Lhota

Radim Měšťan, Šárovcova Lhota:
1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm z lidského hlediska nic nechybí, je svižné, lehké, obratné a spolehlivé. V porovnání se podobnými, které jsem měl v drápech jde o kompromis užitečnosti a provedení obou. V běžném nasazení bych se bál o výdrž papírové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

Oliver Hodovský, Znojmo

Oliver Hodovský, Znojmo:
Manželka mě pověřila zakoupením 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. I když jsem nevěřil doporučení€radu jejích kamarádek0, nakonec jsem byl mile překvapen. Příjemná vůně, dokonalá chuť, jednoduchá příprava. 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm jsem dal svým přátelům a sklidil nečekaný potlesk. Určitě najde své pevné místo v naší kanceláři.

David Rudovský, Malonty

David Rudovský, Malonty:
Já jsem eshopům, inzerci a všem takovým věcem vždycky odolával. Ne že bych si nákup nemohl dovolit, ale nevěřil jsem. Takže vás nejspíše nešokuje, že jsem si 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm nepořídil z vlastní vůle, ale objednala mi ho manželka k narozeninám. Po té, co jsem si ho několikrát prověřil, tvrdím, mýlil jsem se. Produkt je perfektní pomocník a mrzí mě pouze jedna věc, konkrétně, že jsem si produkt nekoupil již dříve.

Petra Lancingerová, Doubravčice

Petra Lancingerová, Doubravčice:
1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm podporuje mojí vrozenou pohodlnost, protože nejsem povinna shánět tři věci, když mi v pohodě stačí dvě. Stačí jediná návštěva eshopu nebo jeden chat do e-shopu a mohu snadně a lehce vydělávat. Dokonce i mojí kamarádku baví tento 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm používat, protože se s ním dělá snadno, okamžitě a tím pádem u běžné domácí práce stráví méně času.

Sabina Varcholová, Hlásná Třebaň

Sabina Varcholová, Hlásná Třebaň:
Poměr cena/výkon, jedná se o báječný 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, ne nejlepší, ale v této cenové relaci mohu doporučit. Má trochu ostřejší ocas a poté se dostaví expresní směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako ne úplně příjemné, po uplynutí dalších 9 sekund se teprve dostaví líbezno v ústech. Bonus je neotřelý vzhled a navíc ve podařeném designu, jako dárek doporučuji. Za rozumný peníz solidní 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, takže ok. Psáno po čtvrtém panáku ;)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Alena K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Adam B: 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Dominik B: je to fajné

Sofie K: Tento 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Petra L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt