1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Zažijte pulzující Times Square z ptačí perspektivy! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166640948

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Linda Bělohlavová, Číčenice

, Číčenice:
Před měsícem jsem si u vás objednala 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm a hodně mě nadchnul, že jsem objednávku hodně obratem zopakovala. Je celkem velmi pěkný a hlavně užitečný. I kamarád si ji pochvaluje, a to je hodně přísný. Musím ocenit také okamžité dodání i malou pozornost v podobě slevy na další nákup. Moc si vážím profesionálního přístupu i pomoci při sestavení. I když tam byl návod, s přítelem jsme se v tom celkem ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velmi uvítali.

Jiří Brindžák, Oskava

, Oskava:
S touto 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm jsem zcela spokojen. Zpočátku jsem ho obdržel na vyzkoušení, ale nikdy bych ho už nevrátil. Beze zbytku naplnil mé očekávání. Užitečný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako muž na domácí záležitosti poněkud nešika, nemusel jsem mít obavy s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm pracovat. Ovládá se více než snadno, má malou spotřebu energie a jeho provoz je velmi tichý. Vřele ho komukoliv doporučuji.

Jan Šteffek, Žíšov

, Žíšov:
Perfektní 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, který pomůže i to nejzapeklitější problémy rodin. Obával jsem se, jestli si vyberu správný druh tohoto 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. S výběrem správné varianty mi ale hodně ochotně pomohli prodavači internetového obchodu. Takže jsem netápal a koupil jsem ten správný typ. Vybrané zboží bylo navíc i šikovně zabaleno, takže během doručení nedošlo k škodě. 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm působí přesně tak, jak by měl. A k mé celkové radosti.

Laura Marynioková, Milovice u Hořic

, Milovice u Hořic:
Za svůj roky používaný 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, na který jsem uvyklá, jsem hledala náhradu, protože původní už není k sehnání. Hledala jsem na internetu a našla tento. Má o hodně lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho ihned objednala, protože i cenově je pro mne dostupný. Moje volba byla po všech stránkách správná a počítám i do budoucna.

Petr Peřich, Návsí

, Návsí:
Vyborna 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, bohuzel v nasi zemi predrazena. Jeste zacatkem února stala přespříliš, nyni ji vetsina eshopů nabizi levněji. nechapu teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Mnichova, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro mnohé věci. Co se to tady v Praze deje s cenami???

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 05. 2021.

Hodnocení 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Petr M: tak jsem to dostala aje to super

Nikol P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Anna R: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Lukáš P: funkční výrobek

Nikol N: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt