1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Zažijte pulzující Times Square z ptačí perspektivy! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166640948

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Linda Bělohlavová, Číčenice

, Číčenice:
Nedávno jsem si u vás koupila 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm a hodně mě nadchnul, že jsem objednávku velmi rychle zopakovala. Je celkem velmi roztomilý a hlavně funkční. I kamarád si ho pochvaluje, a to je hodně přísný. Musím ocenit také bleskové doručení i příjemnou pozornost v podobě slevy na další objednávku. Hodně si vážím profesionálního přístupu i pomoci při výběru. Ačkoliv tam byl návod, s přítelem jsme se v tom trochu ztratili. Vaši pomoc jsme tedy hodně uvítali.

Jiří Brindžák, Oskava

, Oskava:
S touto 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm jsem naprosto spokojen. Nejprve jsem ho obdržel na otestování, ale za žádnou cenu bych ho už nevrátil. Beze zbytku naplnil mé potřeby. Šikovný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako muž na domácí činnosti celkem méně zručný, nemusel jsem mít strach s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm pracovat. Ovládá se více než jednoduše, má malou spotřebu energie a jeho chod je velmi tichý. Vřele ho všem doporučuji.

Jan Šteffek, Žíšov

, Žíšov:
Bezvadný 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, který vyřeší i to nejzapeklitější problémy domácnosti. Bál jsem se, jestli si vyberu dobrý druh tohoto 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. S výběrem správné varianty mi ale velmi ochotně poradili zaměstnanci webového obchodu. Takže jsem netápal a koupil jsem ten správný typ. Vybrané zboží bylo navíc i šikovně zabaleno, takže během cesty nedošlo k poškození. 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm funguje přesně tak, jak by měl. A k mé naprosté radosti.

Laura Marynioková, Milovice u Hořic

, Milovice u Hořic:
Za náš léta používaný 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, na který jsem zvyklá, jsem hledala náhradu, jelikož původní již není k sehnání. Sháněla jsem na webu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne levný. Moje volba byla po všech ohledech správná a počítám i do budoucna.

Petr Peřich, Návsí

, Návsí:
Vyborna 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, bohuzel v nasi zemi drahá. Jeste zacatkem ledna stala přespříliš, nyni ji vetsina eshopů nabizi levněji. nechapu teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Bratislavy, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro mnohé věci. Co se to tady v Brně deje s cenami???

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 10. 2021.

Hodnocení 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Matouš S: Celkem jsem spokojený.

Johana W: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Denis F: tak jsem to dostala aje to super

Eva S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jakub B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt