1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Zažijte pulzující Times Square z ptačí perspektivy! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166640948

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Linda Bělohlavová, Číčenice

, Číčenice:
Nedávno jsem si u vás objednala 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm a hodně mě rozmazlil, že jsem nákup velmi rychle zopakovala. Je celkem velmi roztomilý a hlavně užitečný. I manžel si ho pochvaluje, a to je velmi přísný. Musím ocenit také bleskové dodání i milou pozornost v podobě slevy na další objednávku. Hodně si vážím taktního přístupu i pomoci při složení. I když tam byl návod, s přítelem jsme se v tom celkem ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velmi uvítali.

Jiří Brindžák, Oskava

, Oskava:
S tímto 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm jsem zcela spokojen. Nejprve jsem ho obdržel na vyzkoušení, ale nikdy bych ho už nedal z ruky. Úplně naplnil mé potřeby. Užitečný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako muž na domácí záležitosti poněkud nešika, nemusel jsem mít strach s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm pracovat. Používá se více než snadno, má minimální spotřebu energie a jeho chod je velmi tichý. Vřele ho komukoliv doporučuji.

Jan Šteffek, Žíšov

, Žíšov:
Bezvadný 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, který pomůže i to nejzapeklitější problémy domácnosti. Bál jsem se, zda si vyberu dobrý model tohoto 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. S výběrem správné varianty mi ale velmi ochotně pomohli zaměstnanci internetového obchodu. Takže jsem neváhal a pořídil jsem ten správný model. Vybrané zboží bylo navíc i šikovně zabaleno, proto během doručení nedošlo k škodě. 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm funguje přesně tak, jak má. A k mé naprosté spokojenosti.

Laura Marynioková, Milovice u Hořic

, Milovice u Hořic:
Za můj léta používaný 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, na který jsem uvyklá, jsem hledala náhradu, protože původní již není k dostání. Sháněla jsem na webu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej okamžitě zakoupila, protože i cenově je pro mne přijatelný. Má volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i do budoucna.

Petr Peřich, Návsí

, Návsí:
Vyborna 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, bohuzel v nasi zemi predrazena. Jeste zacatkem května stala moc, nyni ji vetsina eshopů nabizi levněji. nechapu teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Mnichova, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro další věci. Co se to tady v CR deje s cenami???

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 02. 2023.

Hodnocení 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Klára S: Ideální k osmnáctinám :)

Ondřej W: Přišlo to celkem rychle

Karel L: tak jsem to dostala aje to super

Samuel D: Celkem jsem spokojený.

Anna M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt