1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Zažijte pulzující Times Square z ptačí perspektivy! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166640948

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Linda Bělohlavová, Číčenice

, Číčenice:
Nedávno jsem si u vás objednala 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm a tolik mě rozmazlil, že jsem objednávku hodně rychle zopakovala. Je celkem hodně pěkný a hlavně užitečný. I přítel si ji pochvaluje, a to je hodně náročný. Musím ocenit také okamžité dodání i příjemnou pozornost v podobě slevy na příští nákup. Hodně si vážím profesionálního přístupu i pomoci při složení. Ačkoliv tam byl návod, s přítelem jsme se v tom celkem ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

Jiří Brindžák, Oskava

, Oskava:
S tímto 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm jsem naprosto spokojen. Nejprve jsem ho dostal na otestování, ale za žádnou cenu bych ho už nevrátil. Beze zbytku naplnil mé potřeby. Šikovný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako chlap na uklízecí činnosti celkem nešika, nemusel jsem mít strach s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm dělat. Používá se více než snadno, má malou spotřebu energie a jeho provoz je velmi klidný. Klidně ho komukoliv doporučuji.

Jan Šteffek, Žíšov

, Žíšov:
Perfektní 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, který pomůže i to nejzapeklitější problémy rodin. Obával jsem se, zda si vyberu správný druh tohoto 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. S výběrem vhodné varianty mi ale hodně ochotně pomohli prodavači webového obchodu. Takže jsem neváhal a pořídil jsem ten nejlepší typ. Vybrané zboží bylo navíc i šikovně zabaleno, takže během cesty nedošlo k poškození. 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm funguje přesně tak, jak by měl. A k mé naprosté radosti.

Laura Marynioková, Milovice u Hořic

, Milovice u Hořic:
Za můj roky používaný 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, na který jsem uvyklá, jsem hledala jiný, jelikož původní už není k dostání. Hledala jsem na netu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej ihned objednala, protože i cenově je pro mne levný. Má volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i nadále.

Petr Peřich, Návsí

, Návsí:
Vyborný 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, bohuzel v nasi zemi drahá. Jeste zacatkem dubna stala hodně, nyni ji vetsina prodavačů nabizi levněji. nechapu teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Bratislavy, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro další věci. Co se to tady v CR deje s cenami???

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2022.

Hodnocení 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Jana H: Ideální k osmnáctinám :)

František S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Laura P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Petra T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Hana S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt