1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Zažijte pulzující Times Square z ptačí perspektivy! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166640948

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Linda Bělohlavová, Číčenice

, Číčenice:
Před měsícem jsem si u vás objednala 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm a hodně mě nadchnul, že jsem objednávku velmi rychle zopakovala. Je opravdu hodně roztomilý a hlavně užitečný. I manžel si jej pochvaluje, a to je hodně přísný. Chci ocenit také bleskové dodání i příjemnou pozornost v podobě slevy na další nákup. Hodně si vážím taktního přístupu i pomoci při výběru. Ačkoliv tam byl plánek, s přítelem jsme se v tom trochu ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

Jiří Brindžák, Oskava

, Oskava:
S touto 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm jsem zcela spokojen. Zpočátku jsem ho dostal na vyzkoušení, ale nikdy bych ho už nedal z ruky. Beze zbytku naplnil mé očekávání. Užitečný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako chlap na uklízecí záležitosti poněkud méně zručný, nemusel jsem mít strach s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm dělat. Ovládá se více než jednoduše, má malou spotřebu energie a jeho provoz je hodně klidný. Klidně ho komukoliv poradím.

Jan Šteffek, Žíšov

, Žíšov:
Bezvadný 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, který pomůže i to nejsložitější problémy domácnosti. Bál jsem se, jestli si vyberu dobrý model tohoto 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. S výběrem správné varianty mi ale velmi ochotně pomohli prodavači internetového obchodu. Takže jsem netápal a koupil jsem ten nejlepší model. Vybrané zboží bylo navíc i prakticky zabaleno, proto během doručení nedošlo k poškození. 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm působí přesně tak, jak má. A k mé naprosté radosti.

Laura Marynioková, Milovice u Hořic

, Milovice u Hořic:
Za svůj léta používaný 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, na který jsem uvyklá, jsem hledala jiný, protože původní už není k sehnání. Sháněla jsem na internetu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i pohledově se mi líbil, tak jsem ho hned zakoupila, protože i cenově je pro mne dostupný. Má volba byla po všech stránkách správná a počítám i nadále.

Petr Peřich, Návsí

, Návsí:
Vyborna 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, bohuzel v nasi zemi predrazena. Jeste zacatkem února stala přespříliš, nyni ji vetsina prodavačů nabizi levněji. nechapu teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Budapešti, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro další věci. Co se to tady v Ostravě deje s cenami???

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 01. 2021.

Hodnocení 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Pavel Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Tomáš Ž: Přišlo to celkem rychle

Emma Z: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kateřina S: Je to dostatečné?

Magdaléna S: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt