1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Zažijte pulzující Times Square z ptačí perspektivy! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166640948

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Linda Bělohlavová, Číčenice

, Číčenice:
Před měsícem jsem si u vás zakoupila 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm a tolik mě rozmazlil, že jsem nákup hodně rychle zopakovala. Je opravdu velmi pěkný a hlavně užitečný. I přítel si jej pochvaluje, a to je hodně přísný. Musím ocenit také okamžité doručení i malou pozornost v podobě slevy na další nákup. Moc si vážím taktního přístupu i pomoci při sestavení. Ačkoliv tam byl plánek, s přítelem jsme se v tom maličko ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

Jiří Brindžák, Oskava

, Oskava:
S tímto 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm jsem naprosto spokojen. Zpočátku jsem ho obdržel na vyzkoušení, ale nikdy bych ho už nevrátil. Beze zbytku naplnil mé potřeby. Užitečný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako chlap na uklízecí činnosti celkem nešika, nemusel jsem mít strach s 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm pracovat. Ovládá se více než jednoduše, má malou spotřebu energie a jeho provoz je velmi klidný. Klidně ho komukoliv poradím.

Jan Šteffek, Žíšov

, Žíšov:
Bezvadný 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, který pomůže i to nejzapeklitější problémy rodin. Obával jsem se, zda si vyberu dobrý druh tohoto 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. S výběrem vhodné varianty mi ale hodně ochotně poradili zaměstnanci internetového eshopu. Takže jsem neváhal a pořídil jsem ten správný model. Vybrané zboží bylo také i prakticky zabaleno, proto během doručení nedošlo k škodě. 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm funguje přesně tak, jak má. A k mé naprosté radosti.

Laura Marynioková, Milovice u Hořic

, Milovice u Hořic:
Za svůj roky používaný 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, na který jsem uvyklá, jsem hledala náhradu, protože původní už není k sehnání. Sháněla jsem na netu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej hned zakoupila, protože i cenově je pro mne levný. Má volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i nadále.

Petr Peřich, Návsí

, Návsí:
Vyborna 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm, bohuzel v nasi zemi drahá. Jeste zacatkem května stala hodně, nyni ji vetsina prodavačů nabizi levněji. Nerozumim teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Budapešti, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro další věci. Co se to tady v Brně deje s cenami???

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 01. 10. 2022.

Hodnocení 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Petr Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Klára S: dobré

Anežka M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Sabina K: děda je z dárku je nadšený

Kristián S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Times square černobílá 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt