1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Když se na toaletě nudíte, počítejte role. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166638785

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Vojtěch Danis, Lidmaň

, Lidmaň:
1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm jsem si zakoupil především proto, že byl cenově dostupný. Nemám teď moc peněz, naopak se musím vždy ubezpečit, kolik co stojí, takže cenová dostupnost byla pro mě tím hlavním. Neočekával jsem moc dlouhou trvanlivost, ale výrobce mě opravdu překvapil. Kvalitní, funkční věcička. Za přijatelnou cenu hodně muziky, jak se říká. Známému, který mi ho doporučil, jsem poté z vděku věnoval láhev kvalitního pití, protože mi tím udělal vskutku ohromnou radost.

Veronika Vizingrová, Klobouky u Brna

, Klobouky u Brna:
Již před časem jsme doma s přítelem měli nějaké problémy. 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm si oblíbila známá z kanceláře, kterou shodou okolností dřív trápily podobné potíže. Popravdě jsem ničemu nedávala šanci, ale s přítelem jsme byli toho názoru, že za vyzkoušení to stojí. Tak jsme si 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm koupili. Neříkám, že že dokázal vyřešit všechno, ale hodně problémů nám vyřešil. Nyní bych si nedovedla ani trochu představit ho nepoužívat.

Lucie Lněničková, Vitějovice

, Vitějovice:
Jsem příjemně překvapena jak rychlostí dodání, tak skvělým zajištěním, co se týče zabalení produktu. Precizní. 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm přišel v pořádku, v krátké době a já ho můžu ihned testovat. Nemám co bych obchodu vytkla, vše zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem jistě opakovaně vracet a objednávat dále.

Roman Martinský, Zvěrkovice

, Zvěrkovice:
Vyhledal jsem si tento produkt na daném obchodu z toho důvodu, že nabízel nejlepší ceny a garantoval rychlost doručení. Takže jsem objednal a byl jsem příjemně překvapen, že tomu tak doopravdy je. Jsem spokojený a hlavně zcela spokojen, že 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm funguje tak jak má. Jak se říká, funguje jako americké hodinky. Rád doporučím všem kolegům a rodině. Osobní zkušenost je skutečná a já ji mám, díky vám, velmi příjemnou. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 06. 08. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Radek B: 110 % spokojenost

Johana S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Tobiáš K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Marek J: je to fajné

Jáchym V: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt