1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Když se na toaletě nudíte, počítejte role. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166638785

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Vojtěch Danis, Lidmaň

, Lidmaň:
1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm jsem si koupil hlavně z důvodu, že nebyl drahý. Nemám teď moc peněz, spíš se musím pečlivě ubezpečit, jak je co drahé, takže cenová dostupnost byla pro mě rozhodující. Nečekal jsem příliš velkou kvalitu, ale prodejce mě opravdu překvapil. Kvalitní, funkční věcička. Za přijatelnou cenu perfektní vlastnosti, jak se říká. Příteli, který mě o něm informoval, jsem poté za odměnu dopřál láhev dobrého vína, protože mi tím udělal vskutku neuvěřitelnou radost.

Veronika Vizingrová, Klobouky u Brna

, Klobouky u Brna:
Již delší dobu jsme doma s mužem museli řešit nějaké problémy. 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm si oblíbila známá z kanceláře, kterou náhodou dřív potkalo něco podobného. Příliš jsem výrobku nedávala šanci, ale s partnerem jsme se shodli, že za vyzkoušení nic nedáme. Proto jsme si 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm objednali. Neříkám, že že dokázal vyřešit všechno, ale hodně potíží nám ulehčil. Nyní bych si nedovedla ani trochu představit ho nemít.

Lucie Lněničková, Vitějovice

, Vitějovice:
Jsem mile překvapena jak okamžitým dodání, tak perfektním zajištěním, co se týká zabalení produktu. Profesionální. 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm přišel v tak jak měl, v krátké době a já ho můžu okamžitě testovat. Nemám co bych eshopu vytkla, vše zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem jistě pravidelně navracet a objednávat opakovaně.

Roman Martinský, Zvěrkovice

, Zvěrkovice:
Vyhledal jsem si tento model na tomto obchodu z toho důvodu, že prodával za nejlepší ceny a určoval rychlost dodání. Proto jsem objednal a byl jsem hezky překvapen, že tomu tak skutečně je. Jsem spokojený a hlavně opravdu rád, že 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm funguje tak jak má. Jak se říká, funguje jako japonské hodiny. Rád doporučím všem kamarádům a známým. Osobní zkušenost je skutečná a já ji mám, díky vám, velmi příjemnou. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 10. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Markéta V: Tento 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Markéta K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kristýna B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Anna B: nemá chybu

Lucie F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt