1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Když se na toaletě nudíte, počítejte role. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166638785

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Vojtěch Danis, Lidmaň

, Lidmaň:
1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm jsem si koupil hlavně proto, že byl cenově dostupný. Nejsem příliš bohatý, spíš se musím vždy ubezpečit, jak je co drahé, tudíž cenová dostupnost byla pro mě klíčová. Neočekával jsem moc velkou kvalitu, ale výrobce mě mile překvapil. Kvalitně zpracovaná, praktická věcička. Za přijatelnou cenu hodně muziky, jak se říká. Známému, který mi ho doporučil, jsem poté za odměnu koupil láhev kvalitního pití, protože mi doporučením udělal vskutku neuvěřitelnou radost.

Veronika Vizingrová, Klobouky u Brna

, Klobouky u Brna:
Už nějaký čas jsme doma s partnerem měli nějaké problémy. 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm si pořídila kolegyně v práci, kterou shodou náhod dřív potkalo něco podobného. Příliš jsem tomu nevěřila, ale s přítelem jsme měli za to, že za zkoušku to stojí. Proto jsme si 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm pořídili. Neříkám, že jsme tím vyřešili všechno, ale spoustu věcí nám vyřešil. V současnosti bych si nechtěla ani trochu představit ho nemít.

Lucie Lněničková, Vitějovice

, Vitějovice:
Jsem mile překvapena jak okamžitým doručením, tak perfektním zajištěním, co se týče zabalení balíčku. Precizní. 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm dorazil v pořádku, v krátké době a já ho můžu ihned ozkoušet. Nemám co bych obchodu vytkla, všecko zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem určitě pravidelně vracet a nakupovat dále.

Roman Martinský, Zvěrkovice

, Zvěrkovice:
Vyhledal jsem si tento produkt na tomto Eshopu z toho důvodu, že nabízel nejlepší ceny a garantoval rychlost dodání. Proto jsem objednal a byl jsem hezky překvapen, že tomu tak doopravdy je. Jsem rád a hlavně zcela spokojen, že 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm slouží tak jak má. Jak se povídá, funguje jako japonské hodinky. Rád doporučím všem blízkým a rodině. Osobní zkušenost je nejvíc a já ji mám, díky vám, hodně pozitivní. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 02. 2023.

Hodnocení 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 30 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Kristýna D: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Karolína R: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kristýna H: Ideální k osmnáctinám :)

Gabriela R: Je to dostatečné?

Lukáš C: 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt