1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Když se na toaletě nudíte, počítejte role. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166638785

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Vojtěch Danis, Lidmaň

, Lidmaň:
1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm jsem si pořídil především z důvodu, že byl cenově dostupný. Nemám teď moc peněz, spíš se musím pečlivě ubezpečit, kolik co stojí, tudíž cenovka byla pro mě klíčová. Neodhadoval jsem moc kvalitní materiály, ale výrobce mě skutečně překvapil. Kvalitně zpracovaná, funkční věcička. Za nízkou cenu perfektní vlastnosti, jak se říká. Příteli, který mi ho doporučil, jsem pak za odměnu věnoval láhev rumu, protože mi v tu chvíli udělal vskutku neuvěřitelnou radost.

Veronika Vizingrová, Klobouky u Brna

, Klobouky u Brna:
Již poměrně dlouho jsme společně s partnerem řešili pár problémů. 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm vychvalovala kamarádka z práce, kterou náhodou dřív potkalo něco podobného. Moc jsem výrobku nedávala šanci, ale s partnerem jsme byli toho názoru, že za vyzkoušení nic nedáme. Proto jsme si 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm koupili. Netvrdím, že že dokázal vyřešit všechno, ale spoustu problémů nám vyřešil. Nyní bych si nedokázala ani trochu představit bez něj být.

Lucie Lněničková, Vitějovice

, Vitějovice:
Jsem hezky překvapena jak okamžitým dodání, tak perfektním zajištěním, co se týče zabalení produktu. Precizní. 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm dorazil v tak jak měl, v brzké době a já ho můžu ihned využívat. Nemám co bych obchodu vytkla, všecko zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem jistě opakovaně vracet a nakupovat dále.

Roman Martinský, Zvěrkovice

, Zvěrkovice:
Vyhledal jsem si tento výrobek na tomto obchodu z toho důvodu, že nabízel nejlepší ceny a určoval rychlost zaslání. Takže jsem objednal a byl jsem mile překvapen, že tomu tak doopravdy je. Jsem spokojený a hlavně zcela spokojen, že 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm funguje tak jak má. Jak se povídá, šlape jako japonské hodiny. Rád doporučím všem kamarádům a rodině. Osobní zkušenost je nejvíc a já ji mám, díky vám, hodně pozitivní. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2021.

Hodnocení 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Jan G: Celkem jsem spokojený.

Pavel V: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Ema K: Ideální k osmnáctinám :)

Kristián J: Jsem ráda, že to mám

Jaroslav L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt