1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Když se na toaletě nudíte, počítejte role. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166638785

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Vojtěch Danis, Lidmaň

, Lidmaň:
1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm jsem si koupil zejména z důvodu, že byl cenově dostupný. Nepatřím k bohatším, naopak se musím pečlivě dívat, jak je co drahé, tudíž cena byla pro mě důležitá. Neodhadoval jsem moc dlouhou trvanlivost, ale výrobce mě velmi překvapil. Kvalitní, funkční věc. Za nízkou cenu perfektní vlastnosti, jak se říká. Kamarádovi, který mě k nákupu přiměl, jsem pak z vděku dopřál láhev dobrého vína, protože mi svým tipem udělal skutečně neuvěřitelnou radost.

Veronika Vizingrová, Klobouky u Brna

, Klobouky u Brna:
Už poměrně dlouho jsme doma s partnerem měli určité potíže. 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm vychvalovala kamarádka v práci, kterou náhodou dřív trápily podobné potíže. Příliš jsem tomu nedávala šanci, ale s partnerem jsme se shodli, že za vyzkoušení to stojí. Tak jsme si 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm objednali. Netvrdím, že to byl klíč na všechny problémy, ale hodně věcí nám usnadnil. Dneska bych si nedovedla vůbec představit ho nepoužívat.

Lucie Lněničková, Vitějovice

, Vitějovice:
Jsem příjemně překvapena jak okamžitým doručením, tak skvělým zajištěním, co se týká zabalení balíčku. Profesionální. 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm dorazil v tak jak měl, v brzké době a já ho můžu okamžitě testovat. Nemám co bych eshopu vytkla, všecko zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem určitě pravidelně vracet a objednávat dále.

Roman Martinský, Zvěrkovice

, Zvěrkovice:
Vyhledal jsem si tento výrobek na daném Eshopu z toho důvodu, že nabízel nejlepší ceny a garantoval rychlost zaslání. Proto jsem objednal a byl jsem příjemně překvapen, že tomu tak doopravdy je. Jsem rád a hlavně opravdu spokojen, že 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm slouží tak jak má. Jak se říká, šlape jako japonské hodinky. Rád doporučím všem kamarádům a rodině. Osobní zkušenost je dobrá a já ji mám, díky vám, velmi příjemnou. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 05. 2022.

Hodnocení 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Ondřej T: Celkem jsem spokojený.

Ema R: Ideální k osmnáctinám :)

Aneta K: já jsem to prostě chtěla

František L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Barbora K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt