1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč Ověřit dostupnost

Když se na toaletě nudíte, počítejte role. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Tobiáš Koštel, Vysoká Srbská

Tobiáš Koštel, Vysoká Srbská:
1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm bych vytkl nepraktický vzhled. Zpracováním se může rovnat nejdražším výrobkům. Vyzkoušel jsem více těchto produktů a tento by se dostal tak na druhé místo z desíti. Dal bych okolo devadesáti procent. Užívám jej jej zatím jen chvilku, tak nemůžu ještě přesně napsat, ale věřím, že budu spokojený. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm je dobrý. Tím se můžu chlubit široko daleko.

Josef Kociolek, Petrovice

Josef Kociolek, Petrovice:
1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm a znovu 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm. Skvělý výrobek, který mi výrazně zpříjemnil život. Žádná nákladná instalace, žádné dlouhé hledání. Na eshopu jsem ho zaplatil předem a měl jsem trochu obavy. Ale čtvrtý den přišla SMS od pošťáka a datumem a přesnou hodinou doručení. Vše proběhlo, jak mělo, proto jsem svou objednávku v pořádku dostal a mohl začít používat. Opravdu maximální spokojenost.

Jáchym Okénka, Pětipsy

Jáchym Okénka, Pětipsy:
Hodnotím jakožto domácí uživatel (porovnání). Celkově se jedná o příjemný 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm s řadou dobrých funkcí, který má vše,co běžný uživatel potřebuje. Velmi oceňuji jeho bleskurychlost a možností přizpůsobit si užití svým očekáváním.

Viktorie Löffelmannová, Pustiměř

Viktorie Löffelmannová, Pustiměř:
Jsem už postarší paní a v nových věcech se nějak nevyznám. Ale můj vnuk mi ukázal 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm a otázal se mě, zda bych jej taky nepotřebovala. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho zakoupil} a dnes ráno přišel. I tohle poděkování Vám za mě píše vnučka, dávala jsem jí na srdce aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji mnoho zdraví a štěstíčka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Jiří Ž: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kateřina K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Šimon H: Přišlo to celkem rychle

Michaela K: dobré

Vít N: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt