1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Když se na toaletě nudíte, počítejte role. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166638785

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Vojtěch Danis, Lidmaň

, Lidmaň:
1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm jsem si koupil především z důvodu, že byl cenově dostupný. Nemám teď moc peněz, naopak se musím pečlivě dívat, jaká je cena, tudíž cenová dostupnost byla pro mě důležitá. Neočekával jsem příliš dobré zpracování, ale výrobce mě příjemně překvapil. Kvalitně zpracovaná, šikovná věc. Za nízkou cenu hodně muziky, jak se říká. Kolegovi, který mě k nákupu přiměl, jsem pak jako revanš koupil láhev dobrého vína, protože mi svým tipem udělal vážně neuvěřitelnou radost.

Veronika Vizingrová, Klobouky u Brna

, Klobouky u Brna:
Už delší dobu jsme doma s partnerem museli řešit určité potíže. 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm si oblíbila kamarádka z kanceláře, kterou shodou náhod před nějakou dobou potkalo něco podobného. Popravdě jsem výrobku nedávala šanci, ale s mužem jsme byli toho názoru, že za zkoušku nic nedáme. Tedy jsme si 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm pořídili. Netvrdím, že že dokázal vyřešit všechny potíže, ale mnoho problémů nám ulehčil. Dnes bych si nedokázala vůbec představit ho nepoužívat.

Lucie Lněničková, Vitějovice

, Vitějovice:
Jsem příjemně překvapena jak okamžitým dodání, tak perfektním zajištěním, co se týká zabalení zboží. Profesionální. 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm přišel v tak jak měl, v brzké době a já ho můžu okamžitě využívat. Nemám co bych obchodu vytkla, všecko zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem jistě pravidelně navracet a objednávat dále.

Roman Martinský, Zvěrkovice

, Zvěrkovice:
Vyhledal jsem si tento výrobek na daném obchodu z toho důvodu, že nabízel nejlepší ceny a garantoval rychlost zaslání. Proto jsem zakoupil a byl jsem hezky překvapen, že tomu tak doopravdy je. Jsem rád a hlavně zcela spokojen, že 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm slouží tak jak má. Jak se povídá, funguje jako švýcarské hodiny. Rád doporučím všem kamarádům a známým. Osobní zkušenost je nejvíc a já ji mám, díky vám, hodně příjemnou. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 10. 2021.

Hodnocení 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Sebastian K: je to fajné

Amálie S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Nela L: Tento 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Martin B: Jsem ráda, že to mám

Matouš S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt