1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Když se na toaletě nudíte, počítejte role. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166638785

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Vojtěch Danis, Lidmaň

, Lidmaň:
1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm jsem si objednal zejména proto, že byl levný. Nejsem příliš bohatý, spíš se musím pečlivě ubezpečit, kolik co stojí, takže cenová dostupnost byla pro mě rozhodující. Nečekal jsem příliš velkou kvalitu, ale prodejce mě velmi překvapil. Kvalitní, šikovná věcička. Za málo peněz hodně muziky, jak se říká. Známému, který mě k nákupu přiměl, jsem poté za odměnu koupil láhev kvalitního pití, protože mi doporučením udělal vážně velkou radost.

Veronika Vizingrová, Klobouky u Brna

, Klobouky u Brna:
Už poměrně dlouho jsme společně s přítelem řešili pár problémů. 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm si oblíbila kamarádka v práci, kterou shodou náhod v minulosti potkalo něco podobného. Popravdě jsem zázraku nevěřila, ale s mužem jsme se shodli, že za otestování to stojí. Tak jsme si 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm koupili. Netvrdím, že to byl klíč na všechny potíže, ale mnoho potíží nám ulehčil. V současnosti bych si nechtěla ani trochu představit bez něj být.

Lucie Lněničková, Vitějovice

, Vitějovice:
Jsem příjemně překvapena jak okamžitým doručením, tak skvělým zajištěním, co se týče zabalení zboží. Precizní. 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm přišel v tak jak měl, v krátké době a já ho můžu ihned ozkoušet. Nemám co bych obchodu vytkla, vše zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem určitě opakovaně navracet a objednávat dále.

Roman Martinský, Zvěrkovice

, Zvěrkovice:
Našel jsem si tento produkt na tomto obchodu z toho důvodu, že nabízel nejlepší ceny a určoval rychlost zaslání. Proto jsem zakoupil a byl jsem mile překvapen, že tomu tak skutečně je. Jsem spokojený a hlavně opravdu rád, že 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm funguje tak jak má. Jak se povídá, šlape jako japonské hodiny. Rád doporučím všem blízkým a rodině. Osobní zkušenost je skutečná a já ji mám, díky vám, hodně příjemnou. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 09. 2022.

Hodnocení 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Rozálie O: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michaela V: děda je z dárku je nadšený

Roman J: 110 % spokojenost

Lucie B: Ideální k osmnáctinám :)

Johana P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt