1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Když se na toaletě nudíte, počítejte role. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166638785

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Vojtěch Danis, Lidmaň

, Lidmaň:
1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm jsem si pořídil především z důvodu, že nebyl předražený. Nejsem zrovna při penězích, naopak se musím pečlivě dívat, kolik co stojí, takže cenovka byla pro mě rozhodující. Neodhadoval jsem příliš kvalitní materiály, ale prodejce mě mile překvapil. Kvalitně zpracovaná, praktická věc. Za přijatelnou cenu perfektní vlastnosti, jak se říká. Kamarádovi, který mi ho doporučil, jsem poté z vděku koupil láhev skotské, protože mi tím udělal opravdu velkou radost.

Veronika Vizingrová, Klobouky u Brna

, Klobouky u Brna:
Už nějaký čas jsme společně s přítelem řešili určité potíže. 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm vychvalovala známá v práci, kterou náhodou dřív trápily podobné potíže. Příliš jsem ničemu nevěřila, ale s partnerem jsme se rozhodli, že za otestování nic nedáme. Proto jsme si 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm objednali. Netvrdím, že to byl klíč na všechny potíže, ale mnoho věcí nám usnadnil. Nyní bych si nechtěla ani trochu představit bez něj být.

Lucie Lněničková, Vitějovice

, Vitějovice:
Jsem příjemně překvapena jak rychlostí doručením, tak perfektním zajištěním, co se týče zabalení produktu. Precizní. 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm dorazil v tak jak měl, v krátké době a já ho můžu ihned ozkoušet. Nemám co bych eshopu vytkla, vše zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem určitě pravidelně vracet a objednávat opakovaně.

Roman Martinský, Zvěrkovice

, Zvěrkovice:
Našel jsem si tento výrobek na daném Eshopu z toho důvodu, že nabízel nejlepší ceny a určoval rychlost dodání. Proto jsem zakoupil a byl jsem mile překvapen, že tomu tak doopravdy je. Jsem šťastný a hlavně opravdu spokojen, že 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm slouží tak jak má. Jak se povídá, funguje jako americké hodiny. Rád doporučím všem blízkým a rodině. Osobní zkušenost je skutečná a já ji mám, díky vám, velmi pozitivní. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2021.

Hodnocení 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Markéta G: dobré

Hana Č: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Michaela D: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Kristián K: tak jsem to dostala aje to super

Simona K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Toaletní papír 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt