1Wall fototapeta Tower Bridge 315x232 cm

1Wall fototapeta Tower Bridge 315x232 cm

1Wall fototapeta Tower Bridge 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Tower Bridge 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Tower Bridge 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Kč Ověřit dostupnost

Nechte se oslnit krásou osvíceného mostu Tower bridge v Londýně! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Tower Bridge 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Tower Bridge 315x232 cm

Radim Radikovský, Jitkov

Radim Radikovský, Jitkov:
Nejlepší 1Wall fototapeta Tower Bridge 315x232 cm co jsem kdy měl, úžasné VELKÁ SPOKOJENOST!!

Matyáš Tluček, Veletov

Matyáš Tluček, Veletov:
Šikovný a tichý pomocník. Funguje výborně. Splní účel, což je podle mého názoru nejdůležitější. Vzhled mohl být lepší, ale nenáročnému uživateli bude po všech vlastnostech plně stačit. Je nenáročný na údržbu, což určitě ocení i ženy. Dodání proběhlo až nečekaně bleskově a bez problémů. Vřele doporučuji jak obchod, tak výrobek samotný.

Hana Šichnárková, Roztoky u Semil

Hana Šichnárková, Roztoky u Semil:
Jako matka samoživitelka nemám korunek zbytečně moc, ale 1Wall fototapeta Tower Bridge 315x232 cm se mi hodně potřebuji a tak jsem se rozhodla jej pořídit už kvůli tomu, že stejné výrobky jsou cenově vyšší a vypadaly se mi tak hezké. A tuším, že jsem udělala dobře. Telefonicky jsem si ověřila jeho dostupnost a děkuji moc za velmi dobrý zboží i za hezké jednání.

Jáchym Perry, Nedvědice

Jáchym Perry, Nedvědice:
Ve porovnání s podobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má 1Wall fototapeta Tower Bridge 315x232 cm lepší hodnocení a je o osm set Kč levnější... teda z mé strany spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 06. 04. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Tower Bridge 315x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Tower Bridge 315x232 cm

Anna B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

David K: Celkem jsem spokojený.

Viktorie Z: já jsem to prostě chtěla

Alena A: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Natálie V: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Tower Bridge 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Tower Bridge 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt