1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm

1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm

1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Ověřit dostupnost

Roztomilí tučňáci zvednou náladu celé rodině. Vhodné pro malé i velké. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166641891

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm

Jaroslav Harris, Štěkeň

, Štěkeň:
Nemá na českém trhu snadné. Konkurence je silná a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám jasnou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci koupit. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá na světě konkurenci.

Rozálie Strejciusová, Chbany

, Chbany:
Tento 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm určitě doporučuji. Po přečtení testů a popisku jsem si zakoupila rovnou dva kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Design i objem odpovídá obrázkům a s kontaktováním obchodu kvůli dodání taky nebyl jakýkoliv problém. Pracuji s nimi občasně a pořád vypadají tři jako nové. Určitě jim zůstanu oddaná i dále a zakoupím další, bude-li třeba. Což nepředpokládám, protože zatím pracují 100%.

Nikola Žlebčíková, Odrava

, Odrava:
Nejprve jsem s 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm neměla moc dobrou zkušenost, zakoupila jsem špatný druh a nelíbil se mi. 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm jsem tak asi po týdnu vrátila a během čtyř dnů mi přišly peníze nazpět. Tentokrát jsem si nechala poradit od odborníků a udělala jsem skvěle. Používáme ho téměř celá kancelář, nejspíš zakoupíme ještě jeden. Jsem ráda, že to celkem hezky dopadlo a moje nedobrá zkušenost se změnila v dobrou. Pozitivně taky hodnotím služby e-shopu.

Adéla Nožičková, Pašovice

, Pašovice:
Dlouze jsem přemýšlela, jestli€zda si mám 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm zakoupit. Cena se mi zdála velice vysoká a jsem celkem opatrná. Když mně zakoupení schválil i otec, tak jsem si tedy zakoupila. Zásilková služba jej dodala za dva dny a mé počáteční překvapení bylo, jak pečlivě byl zabalený. Nedočkavě jsem vybalila z krabice a otestovala. Celkem to nemá vadu a když mi šéf řekl, že mi jej proplatí a daruje k svátku, měla jsem hned moc krásný den.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 09. 07. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm

Natálie S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Aleš V: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Daniela G: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jiří K: Jsem ráda, že to mám

Vanesa J: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt