1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm

1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm

1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Ověřit dostupnost

Roztomilí tučňáci zvednou náladu celé rodině. Vhodné pro malé i velké. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166641891

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm

Jaroslav Harris, Štěkeň

, Štěkeň:
Nemá na českém trhu přímočaré. Konkurence je široká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám čistou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci koupit. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Evropě konkurenci.

Rozálie Strejciusová, Chbany

, Chbany:
Tento 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm samozřejmě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si zakoupila hned dva kusy a jsem s nimi zcela spokojená. Vzhled i objem odpovídá grafice a s kontaktováním eshopu kvůli doručení taky nebyl žádný problém. Pracuji s nimi střídavě a stále vypadají tři jako nové. Jistě jim zůstanu oddaná i nadále a objednám další, bude-li třeba. Což si nemyslím, jelikož zatím pracují 100%.

Nikola Žlebčíková, Odrava

, Odrava:
Nejprve jsem s 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm neměla moc skvělou zkušenost, zakoupila jsem špatný druh a nelíbil se mi. 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm jsem však asi po třech dnech zaslala zpět a během čtyř dnů mi dorazili peníze zpátky. Tentokrát jsem si nechala poradit od znalců a udělala jsem dobře. Používáme ho téměř celá rodina, nejspíš zakoupíme ještě jeden. Jsem ráda, že to celkem pěkně dopadlo a moje nedobrá zkušenost se proměnila v pozitivní. Pozitivně taky hodnotím přístup eshopu.

Adéla Nožičková, Pašovice

, Pašovice:
Dlouho jsem přemýšlela, jestli€zda si mám 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm objednat. Cena se mi zdála hodně vysoká a jsem docela opatrná. Když mně nákup doporučil i manžel, tak jsem si tedy zakoupila. Kurýrní služba jej dodala za dva dny a mé počáteční překvapení bylo, jak dokonale byl zabalený. Netrpělivě jsem vybalila z krabice a vyzkoušela. Celkem to nemá vadu a když mi přítel řekl, že mi jej zaplatí a daruje k svátku, měla jsem hned moc hezký den.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 05. 2021.

Hodnocení 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm

Johana H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Daniela Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Nikol C: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Marie P: nemá chybu

Martin P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Tučňáci 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt