1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Ověřit dostupnost

Vtipná barevná fototapeta složená z čelních masek ikonického Volkswagenu potěší všechny malé i velké. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166639843

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

Jáchym Šnevajs, České Petrovice

, České Petrovice:
Paráda, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo bezproblémové. 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm je velmi pěkný, vypadá přesně jako na fotce na eshopu. Mě přesvědčil, že dobré zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro otce. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

Lukáš Limberk, Karlova Ves

, Karlova Ves:
Hledal jsem eshop, ve kterém budou se mi snažit maximálně vstříc, protože mé potřeby byly poměrně specifické. Obrátil jsem se tedy na vás a pořídil přesně takový 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm, jaký jsem poptával. Děkuji za podporu a trpělivost, jsem hodně složitý nakupující. Nakonec jsem si zakoupil přesně to, co jsem hledal a jsem opravdu hodně spokojený. Tento e-shop doporučuji všemi deseti.

Denisa Kordovská, Komárov

, Komárov:
Tuto 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm je zcela TOP. V minulosti jsem jej objednávala u jiných a velmi často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal fungovat. Jedině u vás jsem obdržela hdně delší jistotu, perfektní manuál a také možnost bezplatné porady. Jsem totálně spokojená a hodně si vážím takto vstřícného prodeje.

Anežka Wendlerová, Šetějovice

, Šetějovice:
Holky, nevím jestli páni někdy něco takového ohodnotí, ale my si myslím můžeme říct, že toto je prostě neskutečně dobrý 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm. Toto je zboží, která mi hrozně všechno usnadnila, a jsem s ní zcela spokojená. Syn se na to sice xichtí, ale znáte to, chlap málokdy pochopí, když nám něco opravdu pomůže. A já jsem hodně nadšená, že jsem něco podobného na internetu našla. Takže jestli některá z vás není rozhodnutá, pak vám toto můžu klidně doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2022.

Hodnocení 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

Dominika Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Daniel B: je to fajné

Laura M: děda je z dárku je nadšený

Kamila K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kamila K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt