1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Ověřit dostupnost

Vtipná barevná fototapeta složená z čelních masek ikonického Volkswagenu potěší všechny malé i velké. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166639843

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

Jáchym Šnevajs, České Petrovice

, České Petrovice:
Paráda, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo bezproblémové. 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm je velmi krásná, vypadá přesně jako na obrázku na eshopu. Mě přesvědčil, že kvalitní zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro bratra. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

Lukáš Limberk, Karlova Ves

, Karlova Ves:
Hledal jsem obchod, ve kterém budou se mi snažit maximálně vstříc, protože mé potřeby byly poměrně zvláštní. Obrátil jsem se tedy na vás a objednal přesně takový 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm, který jsem hledal. Děkuji za podporu a pomoc, jsem hodně náročný zákazník. Konečně jsem si objednal přesně to, co jsem hledal a jsem skutečně hodně spokojený. Tento eshop doporučuji všemi deseti.

Denisa Kordovská, Komárov

, Komárov:
Tento 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm je totálně TOP. Dříve jsem jej objednávala u konkurence a velmi často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal prodávat. Jedině u vás jsem obdržela hdně delší jistotu, perfektní návod a také možnost zdarma konzultace. Jsem absolutně spokojená a hodně si vážím takto vstřícného prodeje.

Anežka Wendlerová, Šetějovice

, Šetějovice:
Holky, nevím jestli páni někdy něco takového ohodnotí, ale my si troufám můžeme říct, že toto je prostě neskutečně užitečný 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm. Toto je věc, která mi velice všechno ulehčila, a jsem s ní naprosto spokojená. Děda se na to sice tváří, ale znáte to, chlap nikdy pochopí, když nám něco fakt pomůže. A já jsem hodně nadšená, že jsem něco podobného na netu objevila. Takže jestli některá z vás není rozhodnutá, pak vám toto můžu klidně doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 02. 2023.

Hodnocení 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 48 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

Karel K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Anna D: já jsem to prostě chtěla

Aneta P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Rozálie C: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jana S: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt