1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Ověřit dostupnost

Vtipná barevná fototapeta složená z čelních masek ikonického Volkswagenu potěší všechny malé i velké. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166639843

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

Jáchym Šnevajs, České Petrovice

, České Petrovice:
Úžasné, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo perfektní. 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm je velmi pěkný, vypadá přesně jako na fotce na eshopu. Mě přesvědčil, že dobré zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro sestru. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

Lukáš Limberk, Karlova Ves

, Karlova Ves:
Hledal jsem eshop, ve kterém budou se mi snažit maximálně vstříc, protože mé potřeby byly poměrně zvláštní. Obrátil jsem se nakonec na vás a objednal přesně takový 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm, jaký jsem hledal. Děkuji za ochotu a pomoc, jsem hodně náročný zákazník. Nakonec jsem si objednal přesně to, co jsem potřeboval a jsem skutečně moc spokojený. Tento eshop doporučuji všemi deseti.

Denisa Kordovská, Komárov

, Komárov:
Tuto 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm je absolutně TOP. V minulosti jsem jej objednávala u jiných a hodně často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal prodávat. Jedině u vás jsem obdržela hdně delší záruku, perfektní návod a také možnost zdarma konzultace. Jsem totálně spokojená a velmi si vážím takto vstřícného jednání.

Anežka Wendlerová, Šetějovice

, Šetějovice:
Holky, netuším jestli kluci někdy něco podobného ohodnotí, ale my si tuším můžeme říct, že tohle je prostě neuvěřitelně dobrý 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm. Tohle je produkt, která mi hrozně všechno ulehčila, a jsem s ní zcela ráda. Syn se na to sice xichtí, ale znáte to, muž nikdy pochopí, když nám něco fakt pomůže. A já jsem přímo nadšená, že jsem něco takového na netu našla. Takže pokud některá z vás váhá, pak vám tohle můžu určitě doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2021.

Hodnocení 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

Štěpán K: Přišlo to celkem rychle

Miroslav E: Celkem jsem spokojený.

Klára K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Michal V: tak jsem to dostala aje to super

Šárka V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt