1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Ověřit dostupnost

Vtipná barevná fototapeta složená z čelních masek ikonického Volkswagenu potěší všechny malé i velké. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166639843

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

Jáchym Šnevajs, České Petrovice

, České Petrovice:
Super, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo perfektní. 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm je velmi hezký, vypadá přesně jako na obrázku na eshopu. Mě přesvědčil, že dobré zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro maminku. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

Lukáš Limberk, Karlova Ves

, Karlova Ves:
Hledal jsem obchod, ve kterém budou se mi snažit co nejvíc vstříc, protože mé požadavky byly poměrně zvláštní. Obrátil jsem se nakonec na vás a objednal přesně takový 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm, jaký jsem potřeboval. Děkuji za ochotu a trpělivost, jsem hodně složitý nakupující. Nakonec jsem si zakoupil přesně to, co jsem potřeboval a jsem skutečně hodně spokojený. Tento obchod doporučuji všemi deseti.

Denisa Kordovská, Komárov

, Komárov:
Tuto 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm je totálně TOP. V minulosti jsem jej kupovala u jiných a velmi často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal fungovat. Jedině u vás jsem dostala mnohem delší záruku, jasný manuál a také možnost zdarma konzultace. Jsem absolutně spokojená a velmi si vážím takto ochotného přístupu.

Anežka Wendlerová, Šetějovice

, Šetějovice:
Holky, nevím jestli páni někdy něco podobného ohodnotí, ale my si tuším můžeme říct, že toto je celkem neskutečně užitečný 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm. Tohle je produkt, která mi hodně všechno usnadnila, a jsem s ní naprosto spokojená. Otec se na to sice xichtí, ale znáte to, chlap nikdy pochopí, když nám něco opravdu pomůže. A já jsem přímo nadšená, že jsem něco takového na webu objevila. Takže jestli některá z vás váhá, pak vám tohle můžu určitě doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 10. 2021.

Hodnocení 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

Šimon Č: funkční výrobek

Andrea H: Ideální k osmnáctinám :)

Veronika K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Linda V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Viktorie P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt