1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Ověřit dostupnost

Vtipná barevná fototapeta složená z čelních masek ikonického Volkswagenu potěší všechny malé i velké. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166639843

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

Jáchym Šnevajs, České Petrovice

, České Petrovice:
Paráda, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo bezproblémové. 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm je velmi krásná, vypadá přesně jako na fotce na eshopu. Mě přesvědčil, že kvalitní zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro sestru. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

Lukáš Limberk, Karlova Ves

, Karlova Ves:
Hledal jsem eshop, ve kterém budou se mi snažit maximálně vstříc, protože mé požadavky byly poměrně zvláštní. Obrátil jsem se nakonec na vás a koupil přesně takový 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm, jaký jsem hledal. Děkuji za podporu a trpělivost, jsem hodně náročný zákazník. Konečně jsem si objednal přesně to, co jsem chtěl a jsem skutečně moc spokojený. Tento e-shop doporučuji všemi deseti.

Denisa Kordovská, Komárov

, Komárov:
Tento 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm je zcela TOP. Dříve jsem jej pořizovala u jiných a hodně často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal existovat. Jedině u vás jsem obdržela hdně delší jistotu, perfektní návod a také možnost zdarma konzultace. Jsem totálně spokojená a hodně si vážím takto vstřícného prodeje.

Anežka Wendlerová, Šetějovice

, Šetějovice:
Holky, netuším jestli chlapi někdy něco podobného ocení, ale my si troufám můžeme říct, že tohle je celkem neskutečně dobrý 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm. Toto je produkt, která mi hodně všechno usnadnila, a jsem s ní naprosto obměkčená. Manžel se na to sice xichtí, ale znáte to, muž málokdy pochopí, když nám něco fakt pomůže. A já jsem hodně nadšená, že jsem něco podobného na netu objevila. Takže jestli některá z vás není rozhodnutá, pak vám tohle můžu klidně doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 04. 12. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

Tadeáš Z: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kristýna G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Karel K: Přišlo to celkem rychle

Kryštof H: 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Veronika H: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Volkswagen čelní masky 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt