1Wall fototapeta Výhled na New York 315x232 cm

1Wall fototapeta Výhled na New York 315x232 cm

1Wall fototapeta Výhled na New York 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Výhled na New York 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Výhled na New York 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Kč Ověřit dostupnost

Město, které nikdy nespí, budete mít jak na dlani. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Výhled na New York 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Výhled na New York 315x232 cm

Vít Veteška, Unhošť

Vít Veteška, Unhošť:
Když jsem kupoval 1Wall fototapeta Výhled na New York 315x232 cm, neměl jsem určitou představu. Důraz jsem dával hlavně na vyhotovení, funkčnost a termín dodání. Se vším mi pomohli v obchodě vstříc, byl jsem až překvapený korektním a klidným jednáním. Jsem opravdu nadšený a jistě tento 1Wall fototapeta Výhled na New York 315x232 cm doporučím přátelům. Perfektní eshop, jsem spokojený.

Pavel Morys, Hoštice

Pavel Morys, Hoštice:
Říká se, že výborné zboží se chválí samo. A to jednoznačně platí i pro 1Wall fototapeta Výhled na New York 315x232 cm. Viděl jsem, objednal jsem a vyhrál jsem, jak bych malinko upravil Caesarovu pověstnou větu. Vyjímečnost za normální cenu, milá komunikace s prodavačem, rychlé dodání do dílny, splňuje předpokládané i udávané vlastnosti. Lze jen doporučit.

Andrea Borutová, Nová Sídla

Andrea Borutová, Nová Sídla:
Často jsem o víkendu byla doma. Nechtělo se mi chodit mezi lidi. Kamarádky chodily skoro každý víkend, ale já se tam prostě necítila hezky. Přišla jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna kolegyně z práce mezi řečí řekla, že 1Wall fototapeta Výhled na New York 315x232 cm užívá a je s ním fakt šťastná. Doslova pověděla, pomohl mi cítit se jako královna. To byl pro mě zlomový podmět. Skoro obratem jsem si ho koupila a často ho užívám. Víkendy už teda doma netrávím, vyrážím se konečně užívat.

Jan Pomikálek, Luka nad Jihlavou

Jan Pomikálek, Luka nad Jihlavou:
Parádní věc, z mojí strany panuje zcela spokojenost jak s vaším přístupem, tak i s 1Wall fototapeta Výhled na New York 315x232 cmem, který jsem si pořídil. Častokrát se mi stalo, že mi byl balíček, nebo balíček doručen poškozený, ale ten váš dorazil zcela v pořádku, správně, v nejvyšší kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde špatně hledal. Jsem rád, že můžu prohlásit, že jsem s objednávkou u vás velmi spokojený, a jsem si jist, že až budu nakupovat za měsíc, jistě se k vám vrátím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 06. 04. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Výhled na New York 315x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Výhled na New York 315x232 cm

Ondřej K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sofie M: Je to dostatečné?

Roman Š: Přišlo to celkem rychle

Sebastian L: Jsem ráda, že to mám

Markéta B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Výhled na New York 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Výhled na New York 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt