1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm

1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm

1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Ověřit dostupnost

Buddha pro navození harmonie u Vás doma, v salónu nebo kanceláři. Designové vliesové fototapety z dílny francouzského umělce Patrice Murciana. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Vliesové tapety na zeď vynikají podstatně lepším komfortem lepení než tapety papírové. Lepidlo jednoduše rozmícháte, nanesete na zeď, nanesete…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166643802

3 důvody proč prodáváme 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm

Kryštof Šrefl, Dřísy

, Dřísy:
1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm mi přišel ve stoprocentním stavu a včas. Bohužel podle nabídky, měl 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm přijít ve speciální krabici, což se tak nestalo. Kdyby se nejednalo o dárek, vůbec bych se neozval. Bohužel jsem musel, ovšem i navzdory tomu domluva byla pohodová. Prodejce to mrzelo a okamžitě mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych ovšem změnil, je výběr dopravců. Internetový obchod nabízí jednu firmu, která vyžaduje balné. Další finanční prostředky navíc.

Kryštof Debnár, Senice

, Senice:
Žena mě pověřila nákupem 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm. I když jsem nevěřil doporučení€radu jejích přítelkyň0, nakonec jsem byl mile překvapen. Příjemná vůně, dokonalá chuť, snadná příprava. 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm jsem dal svým kamarádům a sklidil nečekaný potlesk. Určitě najde své hezké místo v naší dílně.

Tereza Kopsová, Blatnička

, Blatnička:
Super PRODUKT, od kterého jsem moc nepožadoval. Ale nakonec mě hodně překvapil. PRODUKT, který snese opravdu hodně. Kupuji si je občasně, podle chuti. Za tak výbornou hodnotu, doručení, chci v tomto případě, jen obchod poradit. Manžel mě pochválil a navíc jsem získala slevový kód pro doplňkový nákup.

Kryštof Hrabalík, Nesvačilka

, Nesvačilka:
Perfektní zboží, z mojí strany panuje celková radost jak s vaším přístupem, tak i s 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cmem, který jsem si objednal. Častokrát se mi stalo, že mi byl výrobek, nebo balík doručen znehodnocený, ale ten váš byl doručen úplně v pořádku, korektně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde špatně našel. Jsem rád, že mohu prohlásit, že jsem s nákupem u vás hodně€nejvíce spokojený, a jsem si jistý, že až budu nakupovat příště, určitě se k vám vrátím.

Nikolas Fruhwirt, Dvůr Králové nad Labem

, Dvůr Králové nad Labem:
Pokud toužíte po modrých 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm a jde Vám hlavně o design a vzhled, určitě na internetu nenajdete lepší v podobné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis eshopu!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2021.

Hodnocení 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm

Alena F: Ideální k osmnáctinám :)

Alena R: Tento 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Vanesa B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Lucie K: já jsem to prostě chtěla

Julie H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt