1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm

1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm

1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Ověřit dostupnost

Buddha pro navození harmonie u Vás doma, v salónu nebo kanceláři. Designové vliesové fototapety z dílny francouzského umělce Patrice Murciana. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Vliesové tapety na zeď vynikají podstatně lepším komfortem lepení než tapety papírové. Lepidlo jednoduše rozmícháte, nanesete na zeď, nanesete…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166643802

3 důvody proč prodáváme 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm

Kryštof Šrefl, Dřísy

, Dřísy:
1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm mi přišel ve stoprocentním stavu a ve smluvený termín. Bohužel na základě nabídky, měl 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm přijít v dárkovém pouzdře, což však chybělo. Kdyby se nejednalo o dáreček, asi bych to neřešil. Bohužel jsem byl nucen, avšak i přesto domluva byla příjemná. Přijal jsem omluvu a obratem mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych však zlepšil, je výběr dopravců. Eshop má v nabídce jedinou firmu, kde se musí zaplatit balné. Další finanční prostředky navíc.

Kryštof Debnár, Senice

, Senice:
Žena mě pověřila nákupem 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm. I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích přítelkyň0, nakonec jsem byl hezky překvapen. Příjemná vůně, výborná chuť, jednoduchá příprava. 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm jsem dal svým přátelům a sklidil zasloužený potlesk. Určitě najde své pevné místo v naší dílně.

Tereza Kopsová, Blatnička

, Blatnička:
Super PRODUKT, od kterého jsem příliš nechtěl. Ale dokonce mě velice překvapil. PRODUKT, který snese velmi mnoho. Objednávám si je občasně, podle nálady. Za tak výhodnou cenu, dodání, můžu v tomto případě, jen obchod poradit. Přítel mě poděkoval a navíc jsem získala slevový kód pro další nákup.

Kryštof Hrabalík, Nesvačilka

, Nesvačilka:
Perfektní nákup, z mé strany panuje naprostá spokojenost jak s vaším přístupem, tak i s 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cmem, který jsem si zakoupil. Častokrát se mi stalo, že mi byl balík, nebo balíček doručen poškozený, ale ten váš dorazil úplně v pořádku, správně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde špatně hledal. Jsem rád, že mohu říci, že jsem s nákupem u vás velmi spokojený, a jsem si jist, že až budu nakupovat za rok, určitě se k vám vrátím.

Nikolas Fruhwirt, Dvůr Králové nad Labem

, Dvůr Králové nad Labem:
Pokud toužíte po zlatých 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm a jde Vám nejvíce o design a vzhled, určitě na trhu nenajdete lepší v podobné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis eshopu!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 06. 10. 2022.

Hodnocení 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm

hodnocení 5/5 od 48 hodnotících

Diskuze 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm

Emma E: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Ema B: já jsem to prostě chtěla

Amálie P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Natálie V: nemá chybu

Lukáš M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Buddha 366x253 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt