1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Ověřit dostupnost

Rty jako nadčasové oživení Vaší stěny. Designové vliesové fototapety z dílny francouzského umělce Patrice Murciana. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Vliesové tapety na zeď vynikají podstatně lepším komfortem lepení než tapety papírové. Lepidlo jednoduše rozmícháte, nanesete na zeď, nanesete tapetu, vyhladíte a je…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166643864

3 důvody proč prodáváme 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Tadeáš Hansgut, Chabeřice

, Chabeřice:
Všechno bylo zcela v pořádku. 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm jsem objednal za jednu z nejlepších cen. Dorazilo v zcela perfektním stavu, navíc rychlost doručení byla velmi závratná a já se nestačil divit, že už u mě zvoní kurýr. Jsem opravdu uspokojen a můžu tento model doporučit snad asi všem. Navíc v Eshopu vstřícné jednání a milá komunikace je dalším pozitivním poznatkem. Suprové a děkuji.

Sára Kuchariková, Brodeslavy

, Brodeslavy:
Kupovat cokoliv nového, neotestovaného, je pokaždé sázka do loterie. Bohudík to není můj případ, 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm jsem si koupila celkem nedávno a jsem s ním velmi spokojena. Je to jednoduše sázka na kvalitu. Dnes jsem tu zakoupila také pro svou dceru a doufám, že i ona bude překvapená. Pro svou mamku kupuji jen to nejlepší.

Amálie Šonková, Blatno

, Blatno:
U této společnosti nakupuji velmi často. Nemám problém jak s cenou za zboží, tak s kvalitou zpracování. S ohledem na to, že u nás není bohatá nabídka po těchto 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm, jinou firmu již nemusím zkoušet. Jejich nevýhodou je jenom delší doba dodání a ostatní druhotné náklady jakož jsou: cena balného, cena dopravy. Bohužel jestliže chcete mít kvalitu levně, budete si muset počkat.

Michaela Zákostelská, Zdechovice

, Zdechovice:
Dlouho jsem hledala informace na tyto dva 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit online. Největšími výhodami tohoto produktu jsou, že mají manuál v češtině, poměrně dobře je možné je rozebrat, zbavit nečistot, dají se zakoupit náhradní komponenty, má ideální objem, rychlou a snadnou manipulaci. Avšak našla jsem také negativa. Jednak to byla kurýrní služba, i když to se samotným produktem to nesouviselo. K tomu šlo o: nedostatečné bezpečnostní součástky, není možnost výběru většího množství možností, velká spotřeba vody a energie. I když je v informacích A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 11. 2020.

Hodnocení 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Nela D: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Filip B: 110 % spokojenost

Šimon G: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Radek L: tak jsem to dostala aje to super

Vanesa V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt