1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Ověřit dostupnost

Rty jako nadčasové oživení Vaší stěny. Designové vliesové fototapety z dílny francouzského umělce Patrice Murciana. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Vliesové tapety na zeď vynikají podstatně lepším komfortem lepení než tapety papírové. Lepidlo jednoduše rozmícháte, nanesete na zeď, nanesete tapetu, vyhladíte a je…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166643864

3 důvody proč prodáváme 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Tadeáš Hansgut, Chabeřice

, Chabeřice:
Všechno bylo zcela v pořádku. 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm jsem objednal za jednu z levných cen. Přišlo v naprosto perfektním stavu, navíc rychlost doručení byla opravdu závratná a já se nestačil divit, že už u mě zvoní dopravce. Jsem hodně uspokojen a chci tento výrobek doporučit snad asi všem. Navíc v e-shopu profesionální jednání a milá komunikace je dalším plusovým bodem. Suprové a děkuji.

Sára Kuchariková, Brodeslavy

, Brodeslavy:
Objednávat cokoliv nového, nevyzkoušeného, je vždy sázka do loterie. Naštěstí to není můj případ, 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm jsem si koupila docela nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to zkrátka sázka na luxus. Dnes jsem ji zaplatila také pro svou dceru a věřím, že i ona bude překvapená. Pro svou mamku objednávám pouze to nejdokonalejší.

Amálie Šonková, Blatno

, Blatno:
U této společnosti nakupuji poměrně často. Nemám problém jak s cenou za výrobek, tak s kvalitou materiálů. S přihlédnutím k tomu, že u nás není velká nabídka po těchto 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm, jiný obchod již nemusím zkoušet. Jejich záporem je jenom doba doručení a ostatní vedlejší výdaje jako jsou: balné, cena za dopravu. Bohužel jestliže chcete mít první jakost výhodně, budete si muset počkat.

Michaela Zákostelská, Zdechovice

, Zdechovice:
Dlouho jsem srovnávala tyto dva 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit online. Největšími klady tohoto produktu jsou, že mají manuál v češtině, docela snadno je lze demontovat, zbavit nečistot, dají se dokoupit náhradní díly, má ideální objem, bezproblémovou a nekomplikovanou manipulaci. Avšak našla jsem i negativa. Zaprvé to byla kurýrní služba, i když to se samotným zbožím to nesouviselo. K tomu to byly: nedostatečné bezpečnostní systémy, není možnost použít více alternativ, větší spotřeba vody a elektřiny. I když je to A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 02. 10. 2022.

Hodnocení 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

hodnocení 5/5 od 41 hodnotících

Diskuze 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Daniela O: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Vanesa F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Daniela Č: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Simona V: nemá chybu

Lucie P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt