1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Ověřit dostupnost

Rty jako nadčasové oživení Vaší stěny. Designové vliesové fototapety z dílny francouzského umělce Patrice Murciana. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Vliesové tapety na zeď vynikají podstatně lepším komfortem lepení než tapety papírové. Lepidlo jednoduše rozmícháte, nanesete na zeď, nanesete tapetu, vyhladíte a je…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166643864

3 důvody proč prodáváme 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Tadeáš Hansgut, Chabeřice

, Chabeřice:
Všechno bylo naprosto v pořádku. 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm jsem zakoupil za jednu z levných cen. Přišlo v naprosto skvělém stavu, navíc rychlost doručení byla velmi závratná a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní kurýr. Jsem opravdu uspokojen a chci tento model doporučit opravdu všem. Navíc v e-shopu vstřícné jednání a hezká komunikace je dalším plusovým bodem. Skvělé a děkuji.

Sára Kuchariková, Brodeslavy

, Brodeslavy:
Kupovat něco nového, nevyzkoušeného, je vždy sázka do loterie. Naštěstí to není můj styl, 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm jsem si objednala celkem nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to zkrátka sázka na luxus. Dnes jsem tu zaplatila také pro svou mamku a věřím, že i ona bude nadšena. Pro svou dceru objednávám jen to nejdokonalejší.

Amálie Šonková, Blatno

, Blatno:
U této firmy pořizuji zboží poměrně často. Hraje mi do karet jak s cenou za produkt, tak s kvalitou materiálů. S přihlédnutím k tomu, že v České republice není bohatá nabídka po těchto 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm, jiného prodejce již nepotřebuji. Jejich mínusem je pouze delší doba dodání a ostatní druhotné náklady jako jsou: balné, cena za dopravu. Bohužel jestli chcete mít kvalitu za nízkou cenu, musíte se počkat.

Michaela Zákostelská, Zdechovice

, Zdechovice:
Týdny jsem porovnávala tyto dva 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat online. Největšími přednostmi tohoto produktu jsou, že mají návod v češtině, docela rychle je možné je rozebrat, zbavit nečistot, dají se pořídit náhradní komponenty, má ideální objem, rychlou a jednoduchou manipulaci. Avšak našla jsem také nevýhody. Jednak to bylo doručení, i když to se samotným zbožím to nesouviselo. Dále šlo o: nevhodné bezpečnostní opatření, není možnost výběru více variant, nezanedbatelná spotřeba vody a elektřiny. I když v manuálu stojí A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 02. 2023.

Hodnocení 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

hodnocení 5/5 od 50 hodnotících

Diskuze 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Daniel R: je to fajné

Emma M: děda je z dárku je nadšený

Eva Š: Tento 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Kateřina Ž: já jsem to prostě chtěla

Alžběta H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt