1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Ověřit dostupnost

Rty jako nadčasové oživení Vaší stěny. Designové vliesové fototapety z dílny francouzského umělce Patrice Murciana. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Vliesové tapety na zeď vynikají podstatně lepším komfortem lepení než tapety papírové. Lepidlo jednoduše rozmícháte, nanesete na zeď, nanesete tapetu, vyhladíte a je…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166643864

3 důvody proč prodáváme 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Tadeáš Hansgut, Chabeřice

, Chabeřice:
Vše proběhlo zcela v pořádku. 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm jsem získal za jednu z nejlevnějších cen. Dorazilo v naprosto skvělém stavu, navíc rychlost zaslání byla opravdu závratná a já se nestačil divit, že už u mě zvoní kurýr. Jsem velmi spokojen a můžu tento model doporučit snad asi všem. Navíc v obchodu vstřícné jednání a rychlá komunikace je dalším plusovým poznatkem. Perfektní a děkuji.

Sára Kuchariková, Brodeslavy

, Brodeslavy:
Objednávat něco nového, neotestovaného, je vždy sázka do loterie. Naštěstí to není můj případ, 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm jsem si koupila celkem nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to zkrátka sázka na luxus. Dnes jsem ho zakoupila také pro svou mamku a věřím, že i ona bude nadšena. Pro svou mamku objednávám pouze to nejdokonalejší.

Amálie Šonková, Blatno

, Blatno:
U této společnosti pořizuji zboží docela často. Nemám problém jak s cenou za zboží, tak s kvalitou materiálů. S ohledem na to, že v České republice není velká nabídka po těchto 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm, jiný obchod již nemusím zkoušet. Jejich mínusem je jen termín dodání a další druhotné výdaje jako jsou: cena balného, poštovné. Bohužel chcete-li mít první jakost za nízkou cenu, musíte se počkat.

Michaela Zákostelská, Zdechovice

, Zdechovice:
Dlouho jsem porovnávala tyto dva 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat online. Největšími pozitivy tohoto produktu jsou, že mají české instrukce, docela rychle se dají demontovat, zbavit nečistot, dají se pořídit náhradní součástky, má dostačující objem, rychlou a jednoduchou manipulaci. Bohužel našla jsem také nevýhody. Jednak to bylo doručení, i když to se samotným produktem to nemělo souvislost. Mimo jiné se jednalo o: nevhodné bezpečnostní prvky, není možnost výběru více možností, velká spotřeba vody a energie. I když je to A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 05. 2022.

Hodnocení 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

hodnocení 5/5 od 30 hodnotících

Diskuze 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Eliška K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Andrea N: děda je z dárku je nadšený

Václav M: Celkem jsem spokojený.

Kristýna K: dobré

Jaroslav R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt