1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Ověřit dostupnost

Rty jako nadčasové oživení Vaší stěny. Designové vliesové fototapety z dílny francouzského umělce Patrice Murciana. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Vliesové tapety na zeď vynikají podstatně lepším komfortem lepení než tapety papírové. Lepidlo jednoduše rozmícháte, nanesete na zeď, nanesete tapetu, vyhladíte a je…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166643864

3 důvody proč prodáváme 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Tadeáš Hansgut, Chabeřice

, Chabeřice:
Vše proběhlo zcela v pořádku. 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm jsem objednal za jednu z levných cen. Přišlo v zcela skvělém stavu, navíc rychlost dodání byla velmi závratná a já se nestačil divit, že už u mě zvoní doručovatel. Jsem opravdu spokojen a můžu tento produkt doporučit opravdu každému. Navíc v Eshopu vstřícné jednání a rychlá komunikace je dalším plusovým poznatkem. Suprové a děkuji.

Sára Kuchariková, Brodeslavy

, Brodeslavy:
Kupovat cokoliv nového, nevyzkoušeného, je vždy sázka do loterie. Bohudík to není můj případ, 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm jsem si objednala docela nedávno a jsem s ním velmi spokojena. Je to zkrátka sázka na kvalitu. Dnes jsem tu zakoupila také pro svou dceru a doufám, že i ona bude nadšena. Pro svou dceru kupuji jen to nejdokonalejší.

Amálie Šonková, Blatno

, Blatno:
U této společnosti nakupuji velmi často. Vychází mi vstříc jak s cenou za produkt, tak s kvalitou dílů. Vzhledem k tomu, že v ČR není bohatá nabídka po těchto 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm, jiný eshop již nepotřebuji. Jejich mínusem je jen pomalejší doprava a další druhotné výdaje jako jsou: cena balného, cena za dopravu. Bohužel pokud vyžadujete mít špičkové vlastnosti levně, budete si muset počkat.

Michaela Zákostelská, Zdechovice

, Zdechovice:
Měsíce jsem srovnávala tyto dva 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat v e-shopu. Nezpochybnitelnými výhodami tohoto produktu jsou, že mají český manuál, poměrně rychle je možné je demontovat, vyčistit, dají se zakoupit náhradní komponenty, má dostačující objem, bezproblémovou a snadnou manipulaci. Ale našla jsem také nevýhody. Jednak to byla doprava, i když to se zakoupeným produktem to nesouviselo. Kromě toho šlo o: nevhodné bezpečnostní součástky, není možnost výběru více variant, větší spotřeba vody a energie. I když je v informacích A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 10. 2021.

Hodnocení 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Roman P: funkční výrobek

Nikol K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Viktorie H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Linda H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Michaela K: Tento 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt