1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Ověřit dostupnost

Rty jako nadčasové oživení Vaší stěny. Designové vliesové fototapety z dílny francouzského umělce Patrice Murciana. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Vliesové tapety na zeď vynikají podstatně lepším komfortem lepení než tapety papírové. Lepidlo jednoduše rozmícháte, nanesete na zeď, nanesete tapetu, vyhladíte a je…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166643864

3 důvody proč prodáváme 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Tadeáš Hansgut, Chabeřice

, Chabeřice:
Všechno bylo naprosto v pořádku. 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm jsem zakoupil za jednu z levných cen. Dorazilo v naprosto bezchybném stavu, navíc rychlost zaslání byla opravdu závratná a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní dopravce. Jsem opravdu uspokojen a můžu tento model doporučit snad asi všem. Navíc v e-shopu profesionální jednání a hezká komunikace je dalším pozitivním bodem. Perfektní a děkuji.

Sára Kuchariková, Brodeslavy

, Brodeslavy:
Kupovat cokoliv nového, nevyzkoušeného, je pokaždé sázka do loterie. Naštěstí to není můj případ, 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm jsem si objednala celkem nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to jednoduše sázka na kvalitu. Dnes jsem ho zakoupila také pro svou sestru a věřím, že i ona bude překvapená. Pro svou mamku kupuji jen to nejdokonalejší.

Amálie Šonková, Blatno

, Blatno:
U této společnosti nakupuji poměrně často. Jsem spokojena jak s cenou za zboží, tak s kvalitou materiálů. S ohledem na to, že v ČR není bohatá nabídka po těchto 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm, jinou firmu již nepotřebuji. Jejich mínusem je jenom termín dodání a ostatní vedlejší výdaje jako jsou: cena balného, cena za dopravu. Bohužel jestli chcete mít první jakost výhodně, budete si muset počkat.

Michaela Zákostelská, Zdechovice

, Zdechovice:
Dlouho jsem porovnávala tyto dva 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat na internetu. Nezpochybnitelnými výhodami tohoto produktu jsou, že mají instrukce v češtině, docela dobře je lze demontovat, zbavit nečistot, dají se objednat náhradní součástky, má dostačující objem, bezproblémovou a jednoduchou manipulaci. Ale našla jsem i mínusy. Jednak to byl kurýr, i když to se samotným zbožím to nesouviselo. Kromě toho to byly: nevhodné bezpečnostní součástky, není možnost použít většího množství typů, nemalá spotřeba vody a elektřiny. I když je to A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2021.

Hodnocení 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Ema K: já jsem to prostě chtěla

Adéla O: děda je z dárku je nadšený

Zuzana K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kamila Z: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Viktor R: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt