1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Ověřit dostupnost

Rty jako nadčasové oživení Vaší stěny. Designové vliesové fototapety z dílny francouzského umělce Patrice Murciana. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Vliesové tapety na zeď vynikají podstatně lepším komfortem lepení než tapety papírové. Lepidlo jednoduše rozmícháte, nanesete na zeď, nanesete tapetu, vyhladíte a je…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166643864

3 důvody proč prodáváme 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Tadeáš Hansgut, Chabeřice

, Chabeřice:
Všechno bylo zcela v pořádku. 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm jsem získal za jednu z levných cen. Dorazilo v zcela skvělém stavu, navíc rychlost doručení byla opravdu závratná a já se nestačil divit, že už u mě zvoní dopravce. Jsem opravdu spokojen a chci tento produkt doporučit opravdu všem. Navíc v obchodu vstřícné jednání a milá komunikace je dalším pozitivním bodem. Skvělé a děkuji.

Sára Kuchariková, Brodeslavy

, Brodeslavy:
Kupovat něco nového, nevyzkoušeného, je pokaždé sázka do loterie. Naštěstí to není můj případ, 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm jsem si koupila celkem nedávno a jsem s ním velmi spokojena. Je to jednoduše sázka na luxus. Dnes jsem ji zaplatila také pro svou dceru a věřím, že i ona bude nadšena. Pro svou mamku objednávám jen to nejlepší.

Amálie Šonková, Blatno

, Blatno:
U této společnosti pořizuji zboží velmi často. Vychází mi vstříc jak s cenou za zboží, tak s kvalitou zpracování. Není tajemstvím, že v České republice není bohatá nabídka po těchto 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm, jinou firmu již nemusím zkoušet. Jejich záporem je jenom termín dodání a další vedlejší náklady jako jsou: obalové materiály, poštovné. Bohužel jestliže chcete mít špičkové vlastnosti levně, budete si muset počkat.

Michaela Zákostelská, Zdechovice

, Zdechovice:
Měsíce jsem srovnávala tyto dva 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm, než jsem se rozhodla jeden z nich pořídit v e-shopu. Nezpochybnitelnými plusy daného zboží jsou, že mají instrukce v češtině, poměrně rychle se dají demontovat, zbavit nečistot, dají se dokoupit náhradní komponenty, má dostačující objem, rychlou a snadnou manipulaci. Bohužel našla jsem také mínusy. Zaprvé to bylo doručení, i když to se samotným zbožím to nemělo nic společného. Kromě toho šlo o: nedostatečné bezpečnostní systémy, není možnost použít většího množství možností, vysoká spotřeba vody a elektřiny. I když původně bylo napsáno A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 09. 07. 2020.

Hodnocení 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Natálie U: dobré

Dominika S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Eva B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Nikola J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Zuzana R: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt