1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Ověřit dostupnost

Rty jako nadčasové oživení Vaší stěny. Designové vliesové fototapety z dílny francouzského umělce Patrice Murciana. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Vliesové tapety na zeď vynikají podstatně lepším komfortem lepení než tapety papírové. Lepidlo jednoduše rozmícháte, nanesete na zeď, nanesete tapetu, vyhladíte a je…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166643864

3 důvody proč prodáváme 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Tadeáš Hansgut, Chabeřice

, Chabeřice:
Všechno bylo zcela v pořádku. 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm jsem zakoupil za jednu z levných cen. Dorazilo v zcela bezchybném stavu, navíc rychlost doručení byla opravdu závratná a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní doručovatel. Jsem opravdu uspokojen a můžu tento výrobek doporučit opravdu každému. Navíc v obchodu profesionální jednání a rychlá komunikace je dalším plusovým poznatkem. Perfektní a děkuji.

Sára Kuchariková, Brodeslavy

, Brodeslavy:
Objednávat cokoliv nového, neotestovaného, je vždy sázka do loterie. Bohudík to není můj styl, 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm jsem si koupila docela nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to jednoduše sázka na kvalitu. Dnes jsem ji zakoupila také pro svou dceru a doufám, že i ona bude překvapená. Pro svou mamku objednávám jen to nejdokonalejší.

Amálie Šonková, Blatno

, Blatno:
U této společnosti objednávám docela často. Hraje mi do karet jak s cenou za výrobek, tak s kvalitou zpracování. Vzhledem k tomu, že u nás není bohatá nabídka po těchto 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm, jiný eshop již nemusím zkoušet. Jejich záporem je pouze termín dodání a další druhotné náklady jako jsou: obalové materiály, poštovné. Bohužel pokud chcete mít první jakost za nízkou cenu, budete si muset počkat.

Michaela Zákostelská, Zdechovice

, Zdechovice:
Dlouho jsem porovnávala tyto dva 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm, než jsem se rozhodla jeden z nich pořídit v internetovém obchodě. Největšími pozitivy tohoto zboží jsou, že mají české instrukce, poměrně snadno je možné je demontovat, zbavit nečistot, dají se objednat náhradní díly, má dostatečný objem, bezproblémovou a snadnou manipulaci. Bohužel našla jsem i negativa. V prvé řadě to byl kurýr, i když to se samotným produktem to nemělo nic společného. Kromě toho šlo o: nedostatečné bezpečnostní opatření, není možnost použít většího množství typů, vysoká spotřeba vody a energie. I když je to A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2020.

Hodnocení 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Nela K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Adéla N: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Vanesa L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Alena B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Štěpán K: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall Vliesová fototapeta Murciano Rty 366x253 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt