1Wall Vliesová fototapeta Retro mapa 366x253 cm

1Wall Vliesová fototapeta Retro mapa 366x253 cm

1Wall Vliesová fototapeta Retro mapa 366x253 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall Vliesová fototapeta Retro mapa 366x253 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall Vliesová fototapeta Retro mapa 366x253 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Ověřit dostupnost

Mapa jako tradiční nástěnná dekorace pro malé, velké, do dětského pokoje nebo do kanceláře. 8-dílná vliesová fototapeta z nové kolekce. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Vliesové tapety na zeď vynikají podstatně lepším komfortem lepení než tapety papírové. Lepidlo jednoduše rozmícháte, nanesete na zeď, nanesete tapetu,…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166643895

3 důvody proč prodáváme 1Wall Vliesová fototapeta Retro mapa 366x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall Vliesová fototapeta Retro mapa 366x253 cm

Dominik Karbusický, Korozluky

, Korozluky:
Hezká 1Wall Vliesová fototapeta Retro mapa 366x253 cm i do rodiny. Pro občasné pobavení v rodině stačí dvě krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro pro pár). Pro pravidelnější uživání a lepší stavění balíčků už to chce více jak tři zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 3 sady budou nejspíš vhodné, byť ne zcela nutné. Hraní jeden na jednoho je klasika a napínavé. Bitva s 1-2 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nezhlédneme, ale vhodnější pro partu známých či rodinu (jen bude těžší do toho všechny zasvětit). 1Wall Vliesová fototapeta Retro mapa 366x253 cm mají vydařené ilustrace, jde o fajnové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v taktice a radosti. Myšleno tak, že lehce pochopíte pravidla, ale podstatně hůře se naučíte využívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to hodiny používání. :D

Vanesa Neubertová, Jakubovice

, Jakubovice:
Hodně úžasná věc, nalákala mě na koupi rada mojí maminky. Prý to mám vyzkoušet a budu se divit, co dokáže za zázraky. Objednala jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si na shopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a objednala jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám 1Wall Vliesová fototapeta Retro mapa 366x253 cm u sebe a spokojenost, klídek.

Martin Tyrner, Žihobce

, Žihobce:
Navzdory tomu prodejce nabízel skutečně velkou nabídku 1Wall Vliesová fototapeta Retro mapa 366x253 cm, zažil jsem zklamání, když 1Wall Vliesová fototapeta Retro mapa 366x253 cm přivezl kurýr. Co se týče doručení, vše na jedničku. Ale prodávající mi neuměl objasnit, proč zboží zaměnil. Záležitost se vyřešila za více jak 30 dní, což je podle mě nezanedbatelný nedostatek tohoto prodejce.

Ondřej Hochmuth, Popovice

, Popovice:
Objednávám v e-shopech vskutku často, ušetřím tím spoustu času. Podobné to je i s 1Wall Vliesová fototapeta Retro mapa 366x253 cm. Zkrátka jsem našel ten svůj, provedl objednávku a za pár dní byl 1Wall Vliesová fototapeta Retro mapa 366x253 cm rovnou u mě doma. Já se místo toho můžu věnovat jiným věcem. Jsem vskutku rád za skutečnost, že podobná alternativa existuje, 1Wall Vliesová fototapeta Retro mapa 366x253 cm se mi fakt zalíbil. Tato alternativa nakupování je výhodná pro lidi, kteří nemají, tak jako já, rádi čekání v přeplněných nákupních galeriích.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 12. 2020.

Hodnocení 1Wall Vliesová fototapeta Retro mapa 366x253 cm

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 1Wall Vliesová fototapeta Retro mapa 366x253 cm

Veronika T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Aneta F: Ideální k osmnáctinám :)

František B: Celkem jsem spokojený.

Magdaléna H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Veronika F: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall Vliesová fototapeta Retro mapa 366x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall Vliesová fototapeta Retro mapa 366x253 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt