20 x Byodo Bio Vanilkový pudink, 36g

20 x Byodo Bio Vanilkový pudink, 36g

20 x Byodo Bio Vanilkový pudink, 36g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 20 x Byodo Bio Vanilkový pudink, 36g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 20 x Byodo Bio Vanilkový pudink, 36g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 773 Kč
Naše cena: 515 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink vanilkový v prášku z kukuřičného škrobu zcela bez lepku a s vysokým obsahem přírodního vanilkového extraktu dodávající tomuto lahodnému vanilkovému potěšení nádech výjimečné kvality a chuti nejen pro Vaše nejmenší. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, vanilkový extrakt*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 384 kJ (91 kcal) na 100 g. Sacharidy: 16.5 g, (z toho cukr: 11.1 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 3 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 20 x Byodo Bio Vanilkový pudink, 36g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 20 x Byodo Bio Vanilkový pudink, 36g

Rozálie Klesová, Tršice

Rozálie Klesová, Tršice:
Stejně jako většina dam, které jsou současně manželkou i maminkou, také já myslím na zdravotní stav partnera a dětí. Jakým způsobem zajistit, aby rodině nic nescházelo a zároveň vyhovět rozmanitým chutím partnera i dětí? Je to náročný a zodpovědný úkol. Jeho splnění je ovšem snazší, než se vám jeví. A vyřešil to za mě 20 x Byodo Bio Vanilkový pudink, 36g. Jeho prostřednictvím mám zaručeno, že o mé nejbližší je náležitě postaráno.

Josef Witt, Rokle

Josef Witt, Rokle:
Kvalitní a cenově levný 20 x Byodo Bio Vanilkový pudink, 36g, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi jen menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se zpracováním. Byl to dar, proto jsem si nemohl hodně vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o zakoupení ještě jednoho výrobku této značky. Doporučuji.

Linda Lauberová, Kuřim

Linda Lauberová, Kuřim:
Spokojenost zákazníka by vždy měla být na hlavním místě. To už povídal nejen Tomáš Baťa a přesto jde spíš o utopii. Ovšem zrovna 20 x Byodo Bio Vanilkový pudink, 36g to splňuje, podobně tak, jako tento obchod, protože jsem hodně spokojena. Za nízkou cenu jsem koupila to, co jsem chtěla. Svou kvalitou určitě předčí stejné výrobky, tím jsem si jistá. Mám radost, že jsem nenaletěla nekvalitnímu tvůrci.

Miroslav Nestával, Hoštka

Miroslav Nestával, Hoštka:
S 20 x Byodo Bio Vanilkový pudink, 36g jsem před tím příliš dobrou zkušenost neměl. Ale až 20 x Byodo Bio Vanilkový pudink, 36g mě přinutil naprosto přemýšlet jinak. Z důvodu, že je úplně jedinečný. Nenechte se nasměrovat špatným směrem a vážně ho taky otestujte, uhrane vás podobně jako mě. Je úsporný, jednoduše se s ním manipuluje a navíc také hezky vypadá. 20 x Byodo Bio Vanilkový pudink, 36g okamžitě zapadne do všech domácností.

Daniela Dřímalová, Česká Ves

Daniela Dřímalová, Česká Ves:
Toužila jsem se rozhodnout, jaký 20 x Byodo Bio Vanilkový pudink, 36g objednat. Nabídka ve vašem e-shopu je velmi široká. Díky vám jsem objevila přesně to, co jsem hledala a jsem nadšená. Oceňuji perfektní komunikaci, okamžité jednání a také slevu, kterou jsem u vás jako pravidelná nakupující obdržela. Objednávám u vás vždy a budu i opět. Tento 20 x Byodo Bio Vanilkový pudink, 36g je ale úplně super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 03. 2019.

Hodnocení 20 x Byodo Bio Vanilkový pudink, 36g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 20 x Byodo Bio Vanilkový pudink, 36g

Rozálie O: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Dominika H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jana P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Adam T: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Lucie B: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 20 x Byodo Bio Vanilkový pudink, 36g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 20 x Byodo Bio Vanilkový pudink, 36g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt