25 x Rapunzel Bio Vanilkový pudink, 40g

25 x Rapunzel Bio Vanilkový pudink, 40g

25 x Rapunzel Bio Vanilkový pudink, 40g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 25 x Rapunzel Bio Vanilkový pudink, 40g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 25 x Rapunzel Bio Vanilkový pudink, 40g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1308 Kč
Naše cena: 872 Kč Ověřit dostupnost

Klasický vanilkový veganský pudink v prášku zcela bez lepku z kukuřičného škrobu a přírodní Bourbon vanilky, neslazený a prvotřídní kvality a lahodně tradiční chuti představuje klasickou volbu pro všechny milovníky vanilkových pudinků nejvyšší kvality a chuti. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, Bourbon vanilka* (1,5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1507 kJ (353 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.5 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 0.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.4 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 25 x Rapunzel Bio Vanilkový pudink, 40g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 25 x Rapunzel Bio Vanilkový pudink, 40g

Pavel Vycudilík, Vápovice

Pavel Vycudilík, Vápovice:
Parádní věc, z mojí strany panuje celková radost jak s vaším přístupem, tak i s 25 x Rapunzel Bio Vanilkový pudink, 40gem, který jsem si pořídil. Mnohokrát se mi stalo, že mi byl zásilka, nebo výrobek dodán poškozený, ale ten váš byl doručen úplně v pořádku, správně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko našel. Jsem rád, že mohu říci, že jsem s objednávkou u vás hodně€nejvíce spokojený, a jsem si jist, že až budu objednávat za měsíc, určitě se k vám vrátím.

Nikolas Skoták, Hrušovany

Nikolas Skoták, Hrušovany:
Obdržel jsem ho od milenky. Já sám bych si předtím nikdy nepřiznal, že by mi mohl pomoci. Moje myšlení bylo lepší než já, i když jsem v vevnitř sebe docela trpěl. Pracoval jsem sám se sebou a hrál si na borce. Jsem kamarádce vděčný, protože díky jí jsem 25 x Rapunzel Bio Vanilkový pudink, 40g zkusil a poznal, že pracuje a není náznak mu nedůvěřovat. Už jsem ho doporučil i kolegyni z práce, který se mi svěřil se podobným problémem.

Oliver Fránek, Stachy

Oliver Fránek, Stachy:
Parádní kvalita! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil online, nechtěla uvěřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 25 x Rapunzel Bio Vanilkový pudink, 40g!“ Její strachy se brzy rozplynuly. Máme ho už víc než dva měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu jsme spokojení!

Gabriela Nitková, Nabočany

Gabriela Nitková, Nabočany:
design je pro mě primární. Studuji design a nemůžu si pořídit cokoliv, co se mi zalíbí. Právě 25 x Rapunzel Bio Vanilkový pudink, 40g mě hodně oslovil. Jak se říká, první touha, dobrá myšlenka! Svým vzhledem i zpracováním se mi velmi líbí a jsem spokojena. A ta levná cena, to je takový dáreček.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2019.

Hodnocení 25 x Rapunzel Bio Vanilkový pudink, 40g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 25 x Rapunzel Bio Vanilkový pudink, 40g

Radek H: je to fajné

Nikolas H: 110 % spokojenost

Sára K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Antonín Š: Celkem jsem spokojený.

Kristýna P: Tento 25 x Rapunzel Bio Vanilkový pudink, 40g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 25 x Rapunzel Bio Vanilkový pudink, 40g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 25 x Rapunzel Bio Vanilkový pudink, 40g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt