25 x Sekem Bio Sezamová tyčinka Natur, 27g

25 x Sekem Bio Sezamová tyčinka Natur, 27g

25 x Sekem Bio Sezamová tyčinka Natur, 27g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 25 x Sekem Bio Sezamová tyčinka Natur, 27g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 25 x Sekem Bio Sezamová tyčinka Natur, 27g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 657 Kč
Naše cena: 438 Kč Ověřit dostupnost

Klasická sezamová mini tyčinka Natur, prvotřídní kvality a přírodní, jemně nasládlé chuti, představuje klasickou, křupavou, sezamovou pochoutku, jenž se báječně hodí ke kávě či čaji nebo jako malá svačinka kdykoliv během dne, na cesty, do školy či práce. Složení: Sezam* (60%), třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SezamEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2103 kJ (503 kcal) na 100 g. Sacharidy: 57 g, (z toho cukr: 40 g), Tuky: 25 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 3.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.2 g, Bílkoviny: 9.9 g, Sůl: 0.11 g

3 důvody proč prodáváme 25 x Sekem Bio Sezamová tyčinka Natur, 27g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 25 x Sekem Bio Sezamová tyčinka Natur, 27g

Nikola Škoulová, Srbsko

Nikola Škoulová, Srbsko:
S tímto nákupem jsem velice spokojená. 25 x Sekem Bio Sezamová tyčinka Natur, 27g jsem si vybrala za účelem pohodlí a za tuto cenu si myslím, že jsem si krásněji vybrat nemohla. 25 x Sekem Bio Sezamová tyčinka Natur, 27g jen a jen doporučuji, rozhodně nebudete litovat!

Eva Fuxová, Staré Hradiště

Eva Fuxová, Staré Hradiště:
Prostě jsem musela ve svém bytí realizovat nějakou změnu. 25 x Sekem Bio Sezamová tyčinka Natur, 27g se k tomu ukázal jako naprosto ideální. A opravdu, s jeho pomocí je každý můj den teď výrazně příjemnější než v minulosti. I vás občas přepadne nutkání, že byste měli změnit život? Ale chybí vám k životní volbě obvykle dost chuti. Pomocí 25 x Sekem Bio Sezamová tyčinka Natur, 27g budou takové pocity obratem ty tam. Uvidíte, že na velkou změnu je zapotřebí většinou opravdu málo.

Marek Kovačević, Holetín

Marek Kovačević, Holetín:
„Už jsi otestoval 25 x Sekem Bio Sezamová tyčinka Natur, 27g?“ ptali se mě moji přátelé. Několik měsíců jsem jim říkal, že bohužel nikoliv. A vlastně ani moc nemohl přijít na to, proč bych ho otestovat měl. Dotazů bylo ale den ode dne více. No a tak jsem se rozhodl prostě 25 x Sekem Bio Sezamová tyčinka Natur, 27g na vlastní kůži vyzkoušet. Nakonec jsem pochopil. 25 x Sekem Bio Sezamová tyčinka Natur, 27g je totiž vážně boží, přesně tak, jak o něm traduje. I já tak můžu kolegům položit dotaz: „A již jsi si pořídil 25 x Sekem Bio Sezamová tyčinka Natur, 27g?“

Gabriela Moláková, Stradouň

Gabriela Moláková, Stradouň:
Měla jsem štěstí a koupila jsem 25 x Sekem Bio Sezamová tyčinka Natur, 27g za lepší cenu. Čekala jsem skoro jeden týdny, než balíček dorazil. Řešila jsem s eshopem nějaké problémy s doručovací adresou a zaplacením. Naštěstí se všechno vyjasnilo a balíček mi došel. Ještě jsem řádně nevyzkoušela všechny funkce, ale už teď jsem spokojená a těším se, až budu mít více času ho detailněji prozkoumat a pochlubím se známým.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 05. 2018.

Hodnocení 25 x Sekem Bio Sezamová tyčinka Natur, 27g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 25 x Sekem Bio Sezamová tyčinka Natur, 27g

Emma P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Pavel M: funkční výrobek

Václav P: Přišlo to celkem rychle

Jan Š: Jsem ráda, že to mám

Alena Š: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 25 x Sekem Bio Sezamová tyčinka Natur, 27g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 25 x Sekem Bio Sezamová tyčinka Natur, 27g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt