2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Ověřit dostupnost

Hřejivý bederní ledvinový pás pro noc i den. Vlna Merino evropského původu pro zajištění pohodlí a zdravotní nezávadnosti. Vlna si stabilně drží své místo na trhu pro své skvělé termoregulační vlastnosti, hygieničnost a trvanlivost. Ledvinový pás - povrchový materiál: 100 % vlna, podšívka: 100 % bavlna. Rozměry: 56×23 cm, každá tkanička 59 cm. POZOR! Bavlněná látka je potištěná a není možné si dopředu zvolit vzor (pásy jsou ušity z mixů látek).Proč je ovčí vlna MERINO tak příjemná: má skvělé…

Výrobce: 2G Lipov
EAN: 8595638202206

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

Adéla Kunhartová, Rokytnice

, Rokytnice:
Na nákupy přes net jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré školy", i když teda vím, že je to občas levnější a je zboží, které sám na maloměstě ani jinak nekoupí. O koupi 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm jsem přemýšlela už docela dlouho. A kámoška mě doslova přemlouvala, ať si ho koupím. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za několik dnů 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm dorazil. Užívám ho již čtvrtý měsíc a jsem vysloveně spokojená.

Daniela Rychecká, Nová Ves nad Popelkou

, Nová Ves nad Popelkou:
Věřím, že se na mě někdo nebude dívat přes prsty, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm dobrý. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a vůbec jsem uspokojená. Dělá to perfektní rámus, a co se týče funkčnosti tak celkem docela pokulhává. Ještě jsem na něj čekala týden, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o kvalitní model. {Tohle|Toto je skvělý, za který bych celkem vysokou cenu opět dala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

Magdaléna K: Ideální k osmnáctinám :)

Petr Č: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Eliška K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Šárka K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Marie Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt