2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Ověřit dostupnost

Hřejivý bederní ledvinový pás pro noc i den. Vlna Merino evropského původu pro zajištění pohodlí a zdravotní nezávadnosti. Vlna si stabilně drží své místo na trhu pro své skvělé termoregulační vlastnosti, hygieničnost a trvanlivost. Ledvinový pás - povrchový materiál: 100 % vlna, podšívka: 100 % bavlna. Rozměry: 56×23 cm, každá tkanička 59 cm. POZOR! Bavlněná látka je potištěná a není možné si dopředu zvolit vzor (pásy jsou ušity z mixů látek).Proč je ovčí vlna MERINO tak příjemná: má skvělé…

Výrobce: 2G Lipov
EAN: 8595638202206

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

Adéla Kunhartová, Rokytnice

, Rokytnice:
Na nákupy přes net jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré školy", i když teda vím, že je to často levnější a jsou výrobky, které člověk na maloměstě ani jinak nesežene. O objednání 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm jsem přemýšlela už docela delší dobu. A kolegyně v práci mě doslova ukecala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za pár dnů 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm dorazil. Užívám ho už druhý měsíc a jsem vysloveně nadšená.

Daniela Rychecká, Nová Ves nad Popelkou

, Nová Ves nad Popelkou:
Věřím, že se na mě někdo nebude dívat přes prsty, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm perfektní. Objednala jsem si jej na značná doporučení a vůbec jsem uspokojená. Dělá to perfektní rámus, a co se týká funkčnosti tak taky docela vítězí. Navíc jsem na něj čekala tři dny, což by se dalo zamluvit, pokud by se jednalo o perfektní věc. {Tohle|Toto je krám, za který bych takto vysokou cenu zaplatila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 06. 10. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

hodnocení 5/5 od 41 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

Valerie S: Je to dostatečné?

Tereza B: Tento 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Valerie K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Matyáš H: Jsem ráda, že to mám

Matyáš M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt