2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Ověřit dostupnost

Hřejivý bederní ledvinový pás pro noc i den. Vlna Merino evropského původu pro zajištění pohodlí a zdravotní nezávadnosti. Vlna si stabilně drží své místo na trhu pro své skvělé termoregulační vlastnosti, hygieničnost a trvanlivost. Ledvinový pás - povrchový materiál: 100 % vlna, podšívka: 100 % bavlna. Rozměry: 56×23 cm, každá tkanička 59 cm. POZOR! Bavlněná látka je potištěná a není možné si dopředu zvolit vzor (pásy jsou ušity z mixů látek).Proč je ovčí vlna MERINO tak příjemná: má skvělé…

Výrobce: 2G Lipov
EAN: 8595638202206

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

Adéla Kunhartová, Rokytnice

, Rokytnice:
Na nákupy přes internet jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když teda vím, že je to občas levnější a jsou výrobky, které člověk na maloměstě ani jinak nekoupí. O koupi 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm jsem přemýšlela už celkem dlouho. A kamarádka mě doslova přemlouvala, ať si ho koupím. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za několik dnů 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm byl doručen. Používám ho už třetí měsíc a jsem vysloveně nadšená.

Daniela Rychecká, Nová Ves nad Popelkou

, Nová Ves nad Popelkou:
Doufám, že se na mě někdo nebude dívat přes prsty, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm úžasný. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a celkem jsem klidná. Dělá to perfektní vibrace, a co se týče použitelnosti tak celkem docela pokulhává. Navíc jsem na něj čekala dva dny, což by se dalo zamluvit, pokud by se jednalo o skvělou věc. {Tohle|Toto je boží, za který bych celkem vysokou cenu zaplatila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 08. 02. 2023.

Hodnocení 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

hodnocení 5/5 od 47 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

Jáchym N: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Radek A: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Magdaléna G: Tento 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jana V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Hana O: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt