2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Ověřit dostupnost

Hřejivý bederní ledvinový pás pro noc i den. Vlna Merino evropského původu pro zajištění pohodlí a zdravotní nezávadnosti. Vlna si stabilně drží své místo na trhu pro své skvělé termoregulační vlastnosti, hygieničnost a trvanlivost. Ledvinový pás - povrchový materiál: 100 % vlna, podšívka: 100 % bavlna. Rozměry: 56×23 cm, každá tkanička 59 cm. POZOR! Bavlněná látka je potištěná a není možné si dopředu zvolit vzor (pásy jsou ušity z mixů látek).Proč je ovčí vlna MERINO tak příjemná: má skvělé…

Výrobce: 2G Lipov
EAN: 8595638202206

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

Adéla Kunhartová, Rokytnice

, Rokytnice:
Na nákupy přes net jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když samozřejmě vím, že je to občas levnější a je zboží, které člověk na maloměstě ani jinak nekoupí. O koupi 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm jsem přemýšlela už celkem dlouho. A kámoška mě vysloveně ukecala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za několik dnů 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm dorazil. Používám ho již čtvrtý měsíc a jsem neodolatelně nadšená.

Daniela Rychecká, Nová Ves nad Popelkou

, Nová Ves nad Popelkou:
Doufám, že se na mě někdo nebude hněvat, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm perfektní. Zakoupila jsem si jej na značná doporučení a vůbec jsem spokojená. Dělá to hrozný vibrace, a co se týká použitelnosti tak taky docela vítězí. Navíc jsem na něj čekala tři dny, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o perfektní produkt. {Tohle|Toto je vychytávka, za který bych takto vysokou cenu nedala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 09. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

Johana Ž: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Gabriela P: děda je z dárku je nadšený

Lucie D: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Michael K: Celkem jsem spokojený.

Richard P: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt