2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Ověřit dostupnost

Hřejivý bederní ledvinový pás pro noc i den. Vlna Merino evropského původu pro zajištění pohodlí a zdravotní nezávadnosti. Vlna si stabilně drží své místo na trhu pro své skvělé termoregulační vlastnosti, hygieničnost a trvanlivost. Ledvinový pás - povrchový materiál: 100 % vlna, podšívka: 100 % bavlna. Rozměry: 56×23 cm, každá tkanička 59 cm. POZOR! Bavlněná látka je potištěná a není možné si dopředu zvolit vzor (pásy jsou ušity z mixů látek).Proč je ovčí vlna MERINO tak příjemná: má skvělé…

Výrobce: 2G Lipov
EAN: 8595638202206

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

Adéla Kunhartová, Rokytnice

, Rokytnice:
Na nákupy přes internet jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když samozřejmě vím, že je to občas levnější a jsou výrobky, které sám na maloměstě ani jinak nekoupí. O objednání 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm jsem přemýšlela už celkem dlouho. A kamarádka mě doslova ukecala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za pár dnů 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm byl doručen. Používám ho už čtvrtý měsíc a jsem neodolatelně spokojená.

Daniela Rychecká, Nová Ves nad Popelkou

, Nová Ves nad Popelkou:
Věřím, že se na mě někdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm skvělý. Objednala jsem si jej na značná doporučení a vůbec jsem uspokojená. Dělá to skvělý vibrace, a co se týká použitelnosti tak taky docela pokulhává. Ještě jsem na něj čekala dva dny, což by se dalo omluvit, pokud by se jednalo o kvalitní produkt. {Tohle|Toto je boží, za který bych celkem rozumnou cenu nedala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 12. 07. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

Nikolas S: je to fajné

Veronika V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Šárka S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Ema C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kristián V: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Bederní ledvinový pás Merino ovčí vlna 56x23cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt