2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm

2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm

2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2699 Kč
Naše cena: 1799 Ověřit dostupnost

Nezbytný doplněk Vaší postele pro zachování hygieny lůžka. Vysoce kvalitní lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Špičková kvalita, krásný elegantní prošev. Povrch tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell s rychleschnoucí úpravou a chladivým efektem. Výplň je tvořena funkční směsí dutého vlákna a lyocellu. Dostupné v několika velikostech. Podložka na matraci výrazně prodlouží životnost Vaší matrace a přispívá k mnohem lepší…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm

Viktor Pucholt, Domoušice

, Domoušice:
Byla to super nabídka. Podobné věci prozkoumávám na netu a v reklamách už předlouho, ale takhle dobrou cenu jsem u 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm opravdu ještě nezahlédl. Vím, že je model opravdu bytelný, takže by byl určitě hřích nechat si ho za těchle príma podmínek ztratit. nemeškal jsem ani minutu a udělal jsem dobře. Už dlouho mi nic neudělalo takovou radost.

Veronika Vochyánová, Třeštice

, Třeštice:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit sehnat pro rodinu něco jako 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm. Vyhledávač mi našel tento eshop a já zde po chvíli rozmýšlení objednala. Zásilka se zbožím přišla do tří dnů, s produktem jsem stále spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc peněz. Už bych ho nevyměnila!

Valerie Ručková, Oleksovice

, Oleksovice:
Na eshopu jsem si objednala 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm, který v normálním obchodě nestojí méně než několik korun. Navzdory tomu, že jsem byla varována mým mužem, že dražší věci není moc bezpečné objednávat přes internet, chtěla jsem učinit příteli radost (sobě taktéž), a tak jsem si jej zakoupila. Velká spokojenost jak s cenou, tak s dobou dodání. Určitě doporučuji tento internetový obchod.

Markéta Jirušová, Velká Chmelištná

, Velká Chmelištná:
Na eshopu jsem našla 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm, který jsem delší čas sháněla. Výběr výrobků a dodací podmínky byly perfektní . Co se týče dopravy, byla jsem hezky překvapena. Obden mi přišla smska, že během dne mi bude dovezen balík. A tak se za 3 hodiny stalo. Kurýr zastavil pod mým bytem s balíčkem v ruce. Za mě chci jen doporučit.

Valerie Zborková, Oponešice

, Oponešice:
Byla jsem nákupem mile překvapena. Objednaný 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm dorazil v rekordně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho vkusný vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si pořídili něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na dva dny a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm

Alena B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Eliška M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Veronika C: já jsem to prostě chtěla

Laura Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Zdeněk V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt