2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm

2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm

2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2699 Kč
Naše cena: 1799 Ověřit dostupnost

Nezbytný doplněk Vaší postele pro zachování hygieny lůžka. Vysoce kvalitní lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Špičková kvalita, krásný elegantní prošev. Povrch tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell s rychleschnoucí úpravou a chladivým efektem. Výplň je tvořena funkční směsí dutého vlákna a lyocellu. Dostupné v několika velikostech. Podložka na matraci výrazně prodlouží životnost Vaší matrace a přispívá k mnohem lepší…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm

Viktor Pucholt, Domoušice

, Domoušice:
Byla to perfektní nabídka. Stejné věci prozkoumávám na internetu a v reklamách už předlouho, ale takhle dobrou cenu jsem u 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm fakt nikde nezahlédl. Věděl jsem, že je výrobek hodně dobrý, takže by byl určitě hřích nechat si ho za těchto super podmínek ztratit. Neváhal jsem ani hodinu a udělal jsem vhodně. Už dlouho mi nic neudělalo takovou spokojenost.

Veronika Vochyánová, Třeštice

, Třeštice:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit objednat pro rodinku něco jako 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm. Vyhledávač mi našel tento eshop a já zde po chvíli rozmýšlení objednala. Zásilka se zbožím přišla do 3 dnů, s produktem jsem stále spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc peněz. Už bych ho nevynechala!

Valerie Ručková, Oleksovice

, Oleksovice:
Na internetu jsem si objednala 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm, který v normálním obchodě stojí více jak pár Kč. Navzdory tomu, že jsem byla varována mým přítelem, že drahé zboží není příliš chytré pořizovat v e-shopu, rozhodla jsem se udělat muži hezký den (sobě taktéž), a tak jsem si jej pořídila. Stoprocentní spokojenost jak s cenou, tak s dopravou. Určitě doporučuji tento e-shop.

Markéta Jirušová, Velká Chmelištná

, Velká Chmelištná:
V obchodě jsem našla 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm, který jsem delší dobu hledala. Přehlednost výrobků a dodací podmínky byly perfektní . Co se týče dopravy, byla jsem hezky překvapena. Obden mi přišla sms zpráva, že dopoledne mi bude dovezen balík. Což se za 3 hodiny stalo. Dopravce stal pod mým domem s balíčkem v ruce. Za mě chci jen doporučit.

Valerie Zborková, Oponešice

, Oponešice:
Byla jsem nákupem skvěle překvapena. Objednaný 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm dorazil v rekordně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho vkusný vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si koupily něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na pár dní a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 08. 02. 2023.

Hodnocení 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm

Karolína T: Proboha. To raději přispěju na charitu

Patrik R: funkční výrobek

Pavel T: Celkem jsem spokojený.

Matěj M: tak jsem to dostala aje to super

Marie B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 160x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt