2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Ověřit dostupnost

Nezbytný doplněk Vaší postele pro zachování hygieny lůžka. Vysoce kvalitní lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Špičková kvalita, krásný elegantní prošev. Povrch tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell s rychleschnoucí úpravou a chladivým efektem. Výplň je tvořena funkční směsí dutého vlákna a lyocellu. Dostupné v několika velikostech. Podložka na matraci výrazně prodlouží životnost Vaší matrace a přispívá k mnohem lepší…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

Jakub Šána, Arnoltice

, Arnoltice:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen náhodně přes nějakou internetovou reklamu. Když jsem si přečetl leták, řekl jsem si, že by nemusel být nevhodný, takže jsem si jej nechal zaslat. Přiznám se, nevěřil jsem moc, že by váš 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm mohl být tak úžasný, ovšem použití předčil mé očekávání. Ačkoliv s nákupy přes web nemám příliš dobré zkušenosti pro různou výdrž zboží a ne vždy rozumné ceny, za tenhle nákup dávám stoprocentně palec nahoru!

Sabina Setikovská, Vrbová Lhota

, Vrbová Lhota:
V době, kdy jsem 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm poprvé uviděla a vedle něj takto akční cenovku, tak jsem se málem až lekla. Ovšem řekla jsem si, že produkt otestuji. Naštěstí, protože tahle věc fakt překonala moje představy. Čekala jsem nějaký blbost, ale dostala jsem neskutečně kvalitní parádní věcička z příjemného materiálu, kterou využívám téměř neustále! Spokojená a velice výhodná koupě, takových jsem v poslední době moc neudělala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 12. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

Kamila N: Tento 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Tereza R: Ideální k osmnáctinám :)

Aleš R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Markéta K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jáchym T: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt