2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Ověřit dostupnost

Nezbytný doplněk Vaší postele pro zachování hygieny lůžka. Vysoce kvalitní lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Špičková kvalita, krásný elegantní prošev. Povrch tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell s rychleschnoucí úpravou a chladivým efektem. Výplň je tvořena funkční směsí dutého vlákna a lyocellu. Dostupné v několika velikostech. Podložka na matraci výrazně prodlouží životnost Vaší matrace a přispívá k mnohem lepší…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

Jakub Šána, Arnoltice

, Arnoltice:
Vašeho zboží jsem si všiml jen náhodně přes jednu webovou reklamu. Když jsem si prohlédl manuál, napadlo mě, že by nemusel být nešikovný, takže jsem si jej nechal doručit. Řeknu vám, nevěřil jsem příliš, že by váš 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm mohl být tak perfektní, ovšem výsledek předčil mé očekávání. Ačkoliv s koupí přes web nemám mnoho dobré zkušenosti pro různou vhodnost zboží a ne vždy přiměřené ceny, za tenhle nákup dávám stoprocentně palec nahoru!

Sabina Setikovská, Vrbová Lhota

, Vrbová Lhota:
Ve chvíli, kdy jsem 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm poprvé spatřila a u něj takhle bezkonkurenční cenu, tak jsem se málem až vyděsila. Ale řekla jsem si, že zboží otestuji. Dobrá volba, protože tato věcička dokonale předčila moje očekávání. Očekávala jsem absolutní blbost, ale dorazila mi fakt kvalitní parádní věcička z pevného materiálu, kterou používám téměř neustále! Parádní a cenově přijatelná koupě, podobných jsem poslední dobou moc neměla.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 09. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

Alena M: nemá chybu

Simona B: Je to dostatečné?

Radim K: 110 % spokojenost

Lucie B: dobré

Kristián S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt