2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Ověřit dostupnost

Nezbytný doplněk Vaší postele pro zachování hygieny lůžka. Vysoce kvalitní lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Špičková kvalita, krásný elegantní prošev. Povrch tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell s rychleschnoucí úpravou a chladivým efektem. Výplň je tvořena funkční směsí dutého vlákna a lyocellu. Dostupné v několika velikostech. Podložka na matraci výrazně prodlouží životnost Vaší matrace a přispívá k mnohem lepší…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

Jakub Šána, Arnoltice

, Arnoltice:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen omylem přes jednu webovou reklamu. Když jsem si prohlédl leták, napadlo mě, že by nemusel být špatný, proto jsem si jej nechal poslat. Řeknu vám, nevěřil jsem příliš, že by váš 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm mohl být tak dobrý, ovšem funkčnost předčil mé očekávání. Protože s nákupy přes internet nemám mnoho pozitivní zkušenosti pro různou výdrž zboží a ne vždy hezké ceny, za tento nákup dávám jednoznačně palec nahoru!

Sabina Setikovská, Vrbová Lhota

, Vrbová Lhota:
Když jsem 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm poprvé našla a vedle něj takhle příjemnou cenu, tak jsem se téměř až lekla. Ovšem řekla jsem si, že zboží otestuji. Naštěstí, protože tahle věcička opravdu překonala moje představy. Čekala jsem nějaký šmejd, ale dostala jsem neskutečně kvalitní skvělá věc z výborného materiálu, kterou využívám skoro pořád! Parádní a opravdu levná koupě, takových jsem do té doby moc neudělala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

Tadeáš K: 110 % spokojenost

Václav K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Julie J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jana S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

David B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt