2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Ověřit dostupnost

Nezbytný doplněk Vaší postele pro zachování hygieny lůžka. Vysoce kvalitní lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Špičková kvalita, krásný elegantní prošev. Povrch tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell s rychleschnoucí úpravou a chladivým efektem. Výplň je tvořena funkční směsí dutého vlákna a lyocellu. Dostupné v několika velikostech. Podložka na matraci výrazně prodlouží životnost Vaší matrace a přispívá k mnohem lepší…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

Jakub Šána, Arnoltice

, Arnoltice:
Vašeho zboží jsem si všiml jen náhodou přes jednu internetovou reklamu. Když jsem si přečetl leták, řekl jsem si, že by nemusel být nešikovný, proto jsem si jej nechal poslat. Přiznám se, nevěřil jsem moc, že by váš 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm mohl být tak dobrý, ovšem použití předčil mé očekávání. Ačkoliv s nákupy přes web nemám příliš dobré zkušenosti pro různou vhodnost zboží a ne vždy rozumné ceny, za tento nákup uděluji stoprocentně palec nahoru!

Sabina Setikovská, Vrbová Lhota

, Vrbová Lhota:
V momentě, kdy jsem 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm poprvé spatřila a u něj takhle nízkou cenu, tak jsem se málem až vyděsila. Ovšem řekla jsem si, že produkt prověřím. Bylo to dobře, protože tahle věc fakt překonala moje očekávání. Očekávala jsem totální blbost, ale byla to neskutečně kvalitní parádní věcička z odolného materiálu, kterou používám téměř pořád! Skvělá a cenově přijatelná koupě, stejných jsem do té doby příliš mnoho neudělala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 02. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

Michael K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Markéta Ř: Proboha. To raději přispěju na charitu

Zuzana K: Tento 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Laura V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Samuel P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt