2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1799 Kč
Naše cena: 1199 Ověřit dostupnost

Nezbytný doplněk Vaší postele pro zachování hygieny lůžka. Vysoce kvalitní lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Špičková kvalita, krásný elegantní prošev. Povrch tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell s rychleschnoucí úpravou a chladivým efektem. Výplň je tvořena funkční směsí dutého vlákna a lyocellu. Dostupné v několika velikostech. Podložka na matraci výrazně prodlouží životnost Vaší matrace a přispívá k mnohem lepší…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

Samuel Hanskut, Újezd

, Újezd:
Vyhledal jsem si tento model na daném Eshopu z toho důvodu, že nabízel nejlevnější ceny a určoval rychlost dodání. Proto jsem zakoupil a byl jsem mile překvapen, že tomu tak doopravdy je. Jsem spokojený a hlavně zcela rád, že 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm funguje tak jak má. Jak se povídá, funguje jako švýcarské hodiny. Rád doporučím všem kolegům a známým. Osobní zkušenost je dobrá a já ji mám, díky vám, velmi pozitivní. Doporučuji.

Barbora Rybaříková, Močerady

, Močerady:
Nejprv jsem se snažila najít 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm na stránkách, kde by byl levnější a zajistili mi bleskové dodání, protože jsem nechtěla meškat čas. A na tomto Eshopu jsem to našla. Vstřícnost a milá komunikace byla fajn, perfektní jednoduchost a přehlednost a s doručením produktu v bleskové rychlosti jsem byla velmi příjemně překvapena. Produkt funguje na 100% a já jen chci komukoliv doporučit. Nejen svým kamarádkám a kolegům, ale i tady. Proto děkuji a doporučuji.

Alžběta Rakovičová, Petkovy

, Petkovy:
Na tomto 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm se mi líbí široká škála různého ovládání, i když ovládání je trochu těžší a musel mi poradit můj dospívající kluk. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli opravdu všechny funkce využiji. Budu šťastná, když se naučím základní věci a ostatní asi nepoužiji. Nicméně za takto nízkou cenu, bych neočekávala tolik všemožných funkcí. Až budete užitečné hledat, pozor na to, některé jsou unikátně schované. Nicméně návod je celkem přehledný.

Šimon Sasínek, Luková

, Luková:
Po více jak jednom roce zkoušení tohoto 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm musím říci, že splňuje mé očekávání. Je funkční, ideální a hodně výkonný. Už při objednávání jsme s manželkou ocenili perfektní jednání i montáž. Takové jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel to tak není.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 10. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

Jaroslav V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Magdaléna K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Miroslav G: Přišlo to celkem rychle

Pavel Š: funkční výrobek

Simona Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt