2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1799 Kč
Naše cena: 1199 Ověřit dostupnost

Nezbytný doplněk Vaší postele pro zachování hygieny lůžka. Vysoce kvalitní lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Špičková kvalita, krásný elegantní prošev. Povrch tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell s rychleschnoucí úpravou a chladivým efektem. Výplň je tvořena funkční směsí dutého vlákna a lyocellu. Dostupné v několika velikostech. Podložka na matraci výrazně prodlouží životnost Vaší matrace a přispívá k mnohem lepší…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

Samuel Hanskut, Újezd

, Újezd:
Našel jsem si tento kus na daném Eshopu z toho důvodu, že prodával za nejlevnější ceny a garantoval rychlost zaslání. Takže jsem zakoupil a byl jsem hezky překvapen, že tomu tak skutečně je. Jsem spokojený a hlavně zcela spokojen, že 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm funguje tak jak má. Jak se povídá, funguje jako švýcarské hodinky. Rád doporučím všem kamarádům a známým. Osobní zkušenost je dobrá a já ji mám, díky vám, velmi pozitivní. Doporučuji.

Barbora Rybaříková, Močerady

, Močerady:
Nejdříve jsem se snažila najít 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm na stránkách, kde by byl nejlevnější a zajistili mi bleskové dodání, protože jsem nechtěla meškat čas. A na tomto obchodě jsem to dohledala. Vstřícnost a milá komunikace byla super, profesionální jednoduchost a čistota a s zasláním produktu v okamžité rychlosti jsem byla hodně příjemně překvapena. Produkt funguje na 100% a já jen chci všem doporučit. Nejen svým kamarádkám a kolegům, ale i zde. Takže děkuji a doporučuji.

Alžběta Rakovičová, Petkovy

, Petkovy:
Na tady tom 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm se mi líbí veselá škála různého nastavení, i když ovládání je trochu těžší a musel mi poradit můj pubertální syn. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli reálně všechny funkce využiji. Budu šťastná, když se naučím základní věci a zbytek asi nevyužiji. Přesto za takto nízkou cenu, bych neočekávala tolik různých funkcí. Až budete potřebné hledat, bacha na to, některé jsou dobře schované. Nicméně návod je celkem přehledný.

Šimon Sasínek, Luková

, Luková:
Po více než jednom roce užívání tohoto 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm chci konstatovat, že splňuje moje potřeby. Je užitečný, ideální a velice výkonný. Už při nákupu jsme s ženou ocenili perfektní jednání i zabudování. Toto jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel není.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

Miroslav F: tak jsem to dostala aje to super

Sofie M: Ideální k osmnáctinám :)

Kristýna Č: Je to dostatečné?

Lucie V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Julie C: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt