2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1799 Kč
Naše cena: 1199 Ověřit dostupnost

Nezbytný doplněk Vaší postele pro zachování hygieny lůžka. Vysoce kvalitní lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Špičková kvalita, krásný elegantní prošev. Povrch tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell s rychleschnoucí úpravou a chladivým efektem. Výplň je tvořena funkční směsí dutého vlákna a lyocellu. Dostupné v několika velikostech. Podložka na matraci výrazně prodlouží životnost Vaší matrace a přispívá k mnohem lepší…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

Samuel Hanskut, Újezd

, Újezd:
Našel jsem si tento kus na tomto Eshopu z toho důvodu, že nabízel nejlepší ceny a garantoval rychlost doručení. Takže jsem zakoupil a byl jsem příjemně překvapen, že tomu tak skutečně je. Jsem šťastný a hlavně opravdu spokojen, že 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm funguje tak jak má. Jak se povídá, funguje jako japonské hodinky. Rád doporučím všem blízkým a známým. Osobní zkušenost je skutečná a já ji mám, díky vám, velmi příjemnou. Doporučuji.

Barbora Rybaříková, Močerady

, Močerady:
Nejprv jsem se snažila najít 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm na stránkách, kde by byl levnější a potvrdili mi rychlé zaslání, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto Eshopu jsem to našla. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, perfektní jasnost informací a čistota a s zasláním produktu v okamžité rychlosti jsem byla hodně mile překvapena. Zboží funguje na 100% a já jen můžu všem doporučit. Nejen svým kamarádkám a kolegům, ale i tady. Takže děkuji a doporučuji.

Alžběta Rakovičová, Petkovy

, Petkovy:
Na tomto 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm se mi líbí pestrá škála různého nastavení, i když nastavení je poněkud složité a musel mi poradit můj dospívající syn. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli vůbec všechny nastavení použiji. Budu šťastná, když se naučím potřebné věci a zbytek asi nevyužiji. Nicméně za takto nízkou cenu, bych nečekala tolik různých funkcí. Až budete všechny hledat, pozor na to, některé jsou dobře schované. Nicméně brožura je celkem přehledný.

Šimon Sasínek, Luková

, Luková:
Po více než jednom roce zkoušení tohoto 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm chci napsat, že splňuje mé potřeby. Je užitečný, ideální a hodně silný. Už při nákupu jsme s přítelkyní ocenili skvělé jednání i postavení. Takové jednání by měla být kdekoliv, ale bohužel není.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 09. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

Aneta Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kamila K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michaela K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Oliver S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Marie L: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt