2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1799 Kč
Naše cena: 1199 Ověřit dostupnost

Nezbytný doplněk Vaší postele pro zachování hygieny lůžka. Vysoce kvalitní lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Špičková kvalita, krásný elegantní prošev. Povrch tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell s rychleschnoucí úpravou a chladivým efektem. Výplň je tvořena funkční směsí dutého vlákna a lyocellu. Dostupné v několika velikostech. Podložka na matraci výrazně prodlouží životnost Vaší matrace a přispívá k mnohem lepší…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

Samuel Hanskut, Újezd

, Újezd:
Vyhledal jsem si tento produkt na daném Eshopu z toho důvodu, že nabízel nejlevnější ceny a určoval rychlost dodání. Takže jsem zakoupil a byl jsem hezky překvapen, že tomu tak skutečně je. Jsem rád a hlavně zcela rád, že 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm funguje tak jak má. Jak se povídá, šlape jako švýcarské hodiny. Rád doporučím všem kamarádům a známým. Osobní zkušenost je skutečná a já ji mám, díky vám, hodně pozitivní. Doporučuji.

Barbora Rybaříková, Močerady

, Močerady:
Nejprv jsem se snažila najít 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm na internetu, kde by byl levnější a zajistili mi okamžité doručení, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto obchodě jsem to našla. Vstřícnost a příjemné komunikace byla fajn, perfektní jasnost informací a přehlednost a s zasláním modelu v okamžité rychlosti jsem byla hodně mile překvapena. Zboží funguje na 100% a já jen chci všem doporučit. Nejen svým přátelům a kolegům, ale i tady. Takže děkuji a doporučuji.

Alžběta Rakovičová, Petkovy

, Petkovy:
Na tomto 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm se mi líbí veselá škála různého nastavení, i když nastavení je trochu těžší a musel mi poradit sousedův pubertální kluk. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli opravdu všechny nastavení využiji. Budu šťastná, když se naučím potřebné věci a ostatní asi nevyužiji. Přesto za takto levnou cenu, bych neočekávala tolik všemožných funkcí. Až budete potřebné hledat, pozor na to, některé jsou dobře schované. Nicméně návod je celkem čitelný.

Šimon Sasínek, Luková

, Luková:
Po více než jednom roce užívání tohoto 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm chci konstatovat, že splňuje moje očekávání. Je funkční, praktický a hodně silný. Už při nákupu jsme s přítelkyní ocenili skvělé jednání i montáž. Takové jednání by měla být všude, ale bohužel to tak není.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

Josef P: Přišlo to celkem rychle

Zuzana D: dobré

Rozálie P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Patrik Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Simona Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt