2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1799 Kč
Naše cena: 1199 Ověřit dostupnost

Nezbytný doplněk Vaší postele pro zachování hygieny lůžka. Vysoce kvalitní lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Špičková kvalita, krásný elegantní prošev. Povrch tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell s rychleschnoucí úpravou a chladivým efektem. Výplň je tvořena funkční směsí dutého vlákna a lyocellu. Dostupné v několika velikostech. Podložka na matraci výrazně prodlouží životnost Vaší matrace a přispívá k mnohem lepší…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

Samuel Hanskut, Újezd

, Újezd:
Vyhledal jsem si tento kus na daném e-shopu z toho důvodu, že nabízel nejlevnější ceny a garantoval rychlost doručení. Proto jsem objednal a byl jsem hezky překvapen, že tomu tak opravdu je. Jsem spokojený a hlavně zcela rád, že 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm funguje tak jak má. Jak se říká, šlape jako japonské hodinky. Rád doporučím všem kolegům a známým. Osobní zkušenost je dobrá a já ji mám, díky vám, velmi pozitivní. Doporučuji.

Barbora Rybaříková, Močerady

, Močerady:
Nejdříve jsem chtěl najít 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm na internetu, kde by byl levnější a potvrdili mi okamžité doručení, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto Eshopu jsem to dohledala. Vstřícnost a milá komunikace byla fajn, perfektní jednoduchost a čistota a s doručením kusu v okamžité rychlosti jsem byla hodně příjemně překvapena. Zboží slouží na 100% a já jen můžu všem doporučit. Nejen mým kamarádkám a rodině, ale i zde. Takže děkuji a doporučuji.

Alžběta Rakovičová, Petkovy

, Petkovy:
Na tady tom 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm se mi líbí veselá škála různého nastavení, i když ovládání je poněkud těžší a musel mi poradit můj pubertální syn. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli reálně všechny nastavení využiji. Budu ráda, když se naučím potřebné věci a ostatní asi nepoužiji. Přesto za takto nízkou cenu, bych nečekala tolik všemožných funkcí. Až budete potřebné hledat, bacha na to, některé jsou unikátně schované. Nicméně brožura je celkem přehledný.

Šimon Sasínek, Luková

, Luková:
Po více než jednom roce zkoušení tohoto 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm musím říci, že splňuje moje potřeby. Je užitečný, praktický a hodně silný. Už při objednávání jsme s manželkou ocenili perfektní jednání i montáž. Toto jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel není.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

Michaela Ž: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Anna C: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Vanesa K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Johana K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Tereza Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Exkluzivní chrániče matrace LYOCELL-TENCEL - 90x220 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt