2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm

2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm

2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní polštáře české výroby ze směsi Lyocellu a bavlny. Chladivý povrch tkaniny odvede pot a zajistí příjemný pocit, zejména v letním období. Špičková kvalita, krásný elegantní prošev. Povrch polštářů tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň polyesterové kuličky pro dosažení tvarové stálosti. Povrch s rychleschnoucí úpravou. Rozměry: 70 x 90 cm o váze náplně 900g 50 x 70 cm o váze náplně 500g Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Přikrývky…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm

Jan Krška, Březské

, Březské:
Je pouze málo věcí, ze kterých má člověk určitě požitek a 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co vytknout. Vypadá opravdu kvalitně, takže se nebojím, že bych musel zase objednávat nový. Myslím, že jde opravdu o kvalitní věc.

Oliver Gazda, Hlušovice

, Hlušovice:
2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm, zakoupený ve Vašem obchodě je jeden z nejvýkonnějších, které jsem měl čas otestovat a porovnával jsem s minimálně šesti jinými. Nejdříve jsem chtěl zakoupit jiný, ale když jsem si prohlédl všechna pozitiva a proti zvolil jsem se nakoupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že objednat ve Vašem obchodě byla úžasná volba. Děkuji rovněž za příjemné a vstřícné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm

Denis J: Přišlo to celkem rychle

Julie P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Miroslav B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kateřina E: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Nikola T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt