2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm

2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm

2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní polštáře české výroby ze směsi Lyocellu a bavlny. Chladivý povrch tkaniny odvede pot a zajistí příjemný pocit, zejména v letním období. Špičková kvalita, krásný elegantní prošev. Povrch polštářů tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň polyesterové kuličky pro dosažení tvarové stálosti. Povrch s rychleschnoucí úpravou. Rozměry: 70 x 90 cm o váze náplně 900g 50 x 70 cm o váze náplně 500g Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Přikrývky…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm

Jan Krška, Březské

, Březské:
Je jen několik věcí, ze kterých má člověk určitě požitek a 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá docela dobře, takže se nebojím, že bych musel opět kupovat nový. Myslím, že jde celkem o kvalitní věc.

Oliver Gazda, Hlušovice

, Hlušovice:
2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm, objednaný ve Vašem e-shopu je určitě z nejlepších, které jsem měl příležitost vyzkoušet a porovnával jsem s minimálně pěti podobnými. Původně jsem chtěl objednat podobný, ale když jsem si prohlédl všechna pro a proti rozhodl jsem se nakoupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že koupit ve Vašem eshopu byla dobrá volba. Děkuji také za příjemné a vstřícné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 02. 10. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm

Nikol Z: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Amálie C: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jonáš S: Přišlo to celkem rychle

Linda K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Dominik P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 50x70 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt