2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní polštáře české výroby ze směsi Lyocellu a bavlny. Chladivý povrch tkaniny odvede pot a zajistí příjemný pocit, zejména v letním období. Špičková kvalita, krásný elegantní prošev. Povrch polštářů tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň polyesterové kuličky pro dosažení tvarové stálosti. Povrch s rychleschnoucí úpravou. Rozměry: 70 x 90 cm o váze náplně 900g 50 x 70 cm o váze náplně 500g Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Přikrývky…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

Vojtěch Řihout, Dolní Město

, Dolní Město:
Od začátku jsem byl hodně skeptický. Ovšem ihned po zakoupení si mě 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm rychle získal, je skutečně úžasný. Nemám co negativního bych dodal a to jsem vytrvalý kritik. Možná bych malinko zapracoval na vzhledu, ale jak se říká, sto lidí, tisíc chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není proč váhat.

Kristián Postolka, Mutěnice

, Mutěnice:
Než jsem si pořídil 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm, tak jsem si zavolal do eshopu jestli fakt mají 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm k odeslání. Byl jsem na nervy, ale bylo to zbytečné, brzy na to mi doma zvonil pošťák. Blesková rychlost dopravy a bezkonkurenční cena.

Karolína Stloukalová, Řečany nad Labem

, Řečany nad Labem:
Dobrá a užitečná produkt. Měla jsem určitou obavu, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho chci. Budoucím nakupujícím poradím, ať pořídí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím známým. Jen tak dál!

Pavel Katzer, Hrádek nad Nisou

, Hrádek nad Nisou:
Za tuto nízkou cenu naprosto dostačující výrobek. Po konzultaci s prodavačem změněná doba doručení, v komunikaci žádný problém, naopak velice ochotné jednání. Navíc ochota prodavače zjistit skutečný výkon produktu a otestovat funkčnost 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm ještě před doručením. Obojí odpovídá recenzím. Velice šikovný a stabilní pomocník pro doma i dílnu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující levnou cenu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

Kateřina G: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Viktor N: 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Radek V: Celkem jsem spokojený.

Denisa D: dobré

Matěj V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt