2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní polštáře české výroby ze směsi Lyocellu a bavlny. Chladivý povrch tkaniny odvede pot a zajistí příjemný pocit, zejména v letním období. Špičková kvalita, krásný elegantní prošev. Povrch polštářů tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň polyesterové kuličky pro dosažení tvarové stálosti. Povrch s rychleschnoucí úpravou. Rozměry: 70 x 90 cm o váze náplně 900g 50 x 70 cm o váze náplně 500g Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Přikrývky…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

Vojtěch Řihout, Dolní Město

, Dolní Město:
Nejdříve jsem byl hodně ironický. Ovšem ihned po zakoupení si mě 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm rychle dostal, je skutečně perfektní. Nemám co negativního bych dopsal a to jsem vytrvalý kritik. Asi bych trochu přidal na designu, ale jak se říká, deset lidí, sto chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, tady není proč váhat.

Kristián Postolka, Mutěnice

, Mutěnice:
Než jsem si zakoupil 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm, tak jsem kontaktoval eshop jestli fakt mají 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm k odeslání. Byl jsem na nervy, ale bezdůvodně, obratem mi doma klepal doručovatel. Vysoká rychlost doručení a bezkonkurenční cena.

Karolína Stloukalová, Řečany nad Labem

, Řečany nad Labem:
Dobrá a užitečná produkt. Měla jsem určitou strach, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho chci. Budoucím nakupujícím poradím, ať pořídí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím známým. Jen tak dál!

Pavel Katzer, Hrádek nad Nisou

, Hrádek nad Nisou:
Za tuto perfektní cenu zcela dostačující výrobek. Po konzultaci s prodejcem změněná doba dodání, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce ochotné jednání. Dokonce ochota prodejce zjistit skutečný tvar produktu a vyzkoušet funkčnost 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm ještě před odesláním. Obojí odpovídá testům. Hodně šikovný a spolehlivý pomocník pro doma i práci. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující levnou cenu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 10. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

Daniela F: Proboha. To raději přispěju na charitu

Karolína M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Natálie H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jaroslav Š: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

David S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt