2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní polštáře české výroby ze směsi Lyocellu a bavlny. Chladivý povrch tkaniny odvede pot a zajistí příjemný pocit, zejména v letním období. Špičková kvalita, krásný elegantní prošev. Povrch polštářů tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň polyesterové kuličky pro dosažení tvarové stálosti. Povrch s rychleschnoucí úpravou. Rozměry: 70 x 90 cm o váze náplně 900g 50 x 70 cm o váze náplně 500g Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Přikrývky…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

Vojtěch Řihout, Dolní Město

, Dolní Město:
Od začátku jsem byl hodně skeptický. Ovšem okamžitě po doručení si mě 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm rychle dostal, je opravdu úžasný. Nemám co negativního bych dopsal a to jsem vytrvalý reptal. Možná bych trochu přidal na vzhledu, ale jak se píše, tisíc lidí, deset chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není nač čekat.

Kristián Postolka, Mutěnice

, Mutěnice:
Než jsem si zakoupil 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm, tak jsem kontaktoval prodejce zda opravdu mají 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm k odeslání. Byl jsem nervózní, ale bezdůvodně, za dva dny mi doma zvonil pošťák. Vysoká rychlost doručení a pohodová cena.

Karolína Stloukalová, Řečany nad Labem

, Řečany nad Labem:
Dobrá a užitečná produkt. Měla jsem určitou strach, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho očekávám. Budoucím nakupujícím poradím, ať objednají víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím přátelům. Jen tak dál!

Pavel Katzer, Hrádek nad Nisou

, Hrádek nad Nisou:
Za tuto levnou cenu naprosto dokonalý produkt. Po dohodě s prodavačem změněná doba doručení, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce ochotné jednání. Dokonce ochota prodejce zjistit reálný výkon výrobku a otestovat funkčnost 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm ještě před zasláním. Obojí odpovídá popisům. Velice šikovný a stabilní pomocník pro kancelář i zahradu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 02. 10. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

hodnocení 5/5 od 34 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

Šárka M: Tento 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Nikola S: Je to dostatečné?

Kristýna S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Laura B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Hana S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt