2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní polštáře české výroby ze směsi Lyocellu a bavlny. Chladivý povrch tkaniny odvede pot a zajistí příjemný pocit, zejména v letním období. Špičková kvalita, krásný elegantní prošev. Povrch polštářů tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň polyesterové kuličky pro dosažení tvarové stálosti. Povrch s rychleschnoucí úpravou. Rozměry: 70 x 90 cm o váze náplně 900g 50 x 70 cm o váze náplně 500g Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Přikrývky…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

Vojtěch Řihout, Dolní Město

, Dolní Město:
Nejdříve jsem byl hodně skeptický. Ovšem ihned po zakoupení si mě 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm rychle získal, je skutečně úžasný. Nemám co negativního bych dopsal a to jsem vytrvalý kritik. Možná bych malinko zapracoval na vzhledu, ale jak se píše, sto lidí, tisíc chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není proč váhat.

Kristián Postolka, Mutěnice

, Mutěnice:
Než jsem si pořídil 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm, tak jsem kontaktoval eshop jestli skutečně mají 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm na skladě. Byl jsem nervózní, ale bez důvodu, dva dny poté mi doma zvonil zaměstnanec zásilkové služby. Prvotřídní rychlost doručení a pohodová cena.

Karolína Stloukalová, Řečany nad Labem

, Řečany nad Labem:
Dobrá a užitečná věc. Měla jsem určitou obavu, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho chci. Budoucím nakupujícím poradím, ať koupí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím přátelům. Jen tak dál!

Pavel Katzer, Hrádek nad Nisou

, Hrádek nad Nisou:
Za tuto nízkou cenu naprosto dokonalý výrobek. Po dohodě s prodejcem změněná doba dodání, v komunikaci žádný problém, naopak velice ochotné jednání. Dokonce ochota prodejce zjistit reálný výkon výrobku a vyzkoušet funkčnost 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm ještě před odesláním. Obojí odpovídá popisům. Hodně šikovný a stabilní pomocník pro kancelář i zahradu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující levnou cenu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 02. 2023.

Hodnocení 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

Eva S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Johana N: Je to dostatečné?

Vojtěch P: funkční výrobek

Emma F: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Karolína Z: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Exkluzivní polštář LYOCELL-TENCEL - 70x90 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt