2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3899 Kč
Naše cena: 2599 Ověřit dostupnost

Lehké jako příčko, nadýchané a krásně měkké. Péřové přikrývky plněné výhradně husím a kachním peřím z českých chovů v poměru 30 % prachového peří a 70 % peří. Čím větší podíl prachového peří, tím je přikrývka jemnější a lehčí. Prachové peří má výborné izolační a termoregulační vlastnosti. Zahřeje, ale zároveň odvede vlhkost. Přikrývka je navíc prošitá do čtvercových bloků, tak aby bylo peří rovnoměrně rozložené. Výběr z velikostí: 140 x 200 cm - klasická jednolůžková varianta s péřovou náplní 1000 g 140…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Tereza Jašová, Slezské Rudoltice

, Slezské Rudoltice:
Objednala jsem si 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm a byla jsem velice spokojená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře funguje, ale také skvěle funguje. Mám ráda hezké a perfektní věci, které vynikají vysokou odolností a vydrží. Velice mi udělala radost také prakticky blesková rychlost doručení, protože jsem na doručení 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm opravdu pospíchala.

Denis Komora, Vysoké Studnice

, Vysoké Studnice:
Spolehlivý eshop. Oceňuji hlavně to, že 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm vypadá už na dotek nadstandardně a je za levnou cenu. Pro běžnou potřebu je naprosto dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další funkce, které se ale čas od času mohou hodit i běžným lidem. Používáním se neničí, po dlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává pádům a jinému nehezkému zacházení. Za mě zcela přímá volba.

Richard Palatý, Sezimovo Ústí

, Sezimovo Ústí:
2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm bych vytkl roztomilý vzhled. Kvalitou se může rovnat nejdražším výrobkům. Vyzkoušel jsem hodně těchto kusů a tento by se dostal tak na první místo z šesti. Dal bych okolo osmdesáti procent. Užívám jej jej zatím jen chvilku, tak nemůžu ještě přesně říci, ale věřím, že budu spokojený. Nadchlo mě na první užití jak 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm vypadá. Tímto se můžu chlubit široko daleko.

Sára Vostradovská, Jankov

, Jankov:
2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm je opravdu perfektní. Doma mě museli přemlouvat, ale poté co jsem zahlédla stejný produkt u mojí kamarádky a ta mi řekla, jak vše funguje, věděla jsem, že potřebuji mít v bytě něco podobného. Je až k uzoufání, kolik je možných použití a co to všechno dokáže. Jsem opravdu nadšená. Nemůže se to mému starému modelu rovnat. Kdybych měla sepsat všechny výhody, byla bych tady velmi dlouho, takže musí postačit mé doporučení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Tomáš F: 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Simona T: já jsem to prostě chtěla

Kristýna C: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nikol L: děda je z dárku je nadšený

Sofie S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt