2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3899 Kč
Naše cena: 2599 Ověřit dostupnost

Lehké jako příčko, nadýchané a krásně měkké. Péřové přikrývky plněné výhradně husím a kachním peřím z českých chovů v poměru 30 % prachového peří a 70 % peří. Čím větší podíl prachového peří, tím je přikrývka jemnější a lehčí. Prachové peří má výborné izolační a termoregulační vlastnosti. Zahřeje, ale zároveň odvede vlhkost. Přikrývka je navíc prošitá do čtvercových bloků, tak aby bylo peří rovnoměrně rozložené. Výběr z velikostí: 140 x 200 cm - klasická jednolůžková varianta s péřovou náplní 1000 g 140…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Tereza Jašová, Slezské Rudoltice

, Slezské Rudoltice:
Koupila jsem si 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm a byla jsem velice šťastná. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře funguje, ale také skvěle vypadá. Mám ráda pěkné a super věci, které vynikají vysokou kvalitou a jsou držáky. Velice mě potěšila radost také prakticky okamžité rychlost doručení, protože jsem na doručení 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm opravdu spěchala.

Denis Komora, Vysoké Studnice

, Vysoké Studnice:
Spolehlivý obchod. Vážím si především to, že 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm vypadá už na dotek nadstandardně a je za levnou cenu. Pro běžnou použití je naprosto dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další funkce, které se ale čas od času mohou přijít vhod i normálním uživatelům. Používáním se neničí, po předlouhou dobu vypadá jako právě rozbalený. Odolává pádům a dalšímu nehezkému používání. Za mě jasně přímá volba.

Richard Palatý, Sezimovo Ústí

, Sezimovo Ústí:
2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm bych vytkl dětský vzhled. Zpracováním se může rovnat dražším výrobkům. Otestoval jsem hodně těchto produktů a tento by se dostal tak na první místo z šesti. Dal bych okolo osmdesáti procent. Používám jej tedy jen chvilku, tak nemůžu ještě dobře zhodnotit, ale věřím, že budu uspokojený. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm funguje. Tímto se můžu chlubit všude okolo.

Sára Vostradovská, Jankov

, Jankov:
2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm je opravdu skvělý. Doma mě museli přemlouvat, ale pak co jsem zahlédla podobný produkt u mojí babičky a ta mi vysvětlila, jak vše funguje, věděla jsem, že musím mít v bytě něco takového. Je až k neuvěření, kolik existuje podobných využití a co to všechno dokáže. Jsem opravdu nadšená. Nemůže se to mojim starému typu rovnat. Kdybych měla napsat všechny plusy, byla bych tady hodně dlouho, takže musí stačit mé doporučení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Šárka F: nemá chybu

Daniel C: 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Pavel R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Vít K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sára M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt