2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3899 Kč
Naše cena: 2599 Ověřit dostupnost

Lehké jako příčko, nadýchané a krásně měkké. Péřové přikrývky plněné výhradně husím a kachním peřím z českých chovů v poměru 30 % prachového peří a 70 % peří. Čím větší podíl prachového peří, tím je přikrývka jemnější a lehčí. Prachové peří má výborné izolační a termoregulační vlastnosti. Zahřeje, ale zároveň odvede vlhkost. Přikrývka je navíc prošitá do čtvercových bloků, tak aby bylo peří rovnoměrně rozložené. Výběr z velikostí: 140 x 200 cm - klasická jednolůžková varianta s péřovou náplní 1000 g 140…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Tereza Jašová, Slezské Rudoltice

, Slezské Rudoltice:
Objednala jsem si 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm a byla jsem velice šťastná. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře slouží, ale také skvěle funguje. Mám ráda pěkné a super věci, které vynikají vysokou odolností a jsou držáky. Velice mi udělala radost také prakticky blesková rychlost doručení, protože jsem na doručení 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm opravdu netrpělivě čekala.

Denis Komora, Vysoké Studnice

, Vysoké Studnice:
Dobrý eshop. Vážím si především to, že 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm vypadá už na dotek nadstandardně a je za nejlevnější cenu. Pro denní potřebu je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další nastavení, které se ale čas od času mohou hodit i normálním lidem. Používáním se neopotřebovává, po dlouhou dobu vypadá jako právě rozbalený. Odolává pádům a jinému nepěknému používání. Za mě zcela přímá volba.

Richard Palatý, Sezimovo Ústí

, Sezimovo Ústí:
2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm bych vytkl dětský vzhled. Zpracováním se může rovnat dražším výrobkům. Otestoval jsem hodně těchto kusů a tento by se dostal tak na druhé místo z pěti. Dal bych kolem devadesáti procent. Používám jej zatím jen chvilku, tak nemůžu ještě přesně zhodnotit, ale věřím, že budu rád. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm funguje. Tím se můžu chlubit všude okolo.

Sára Vostradovská, Jankov

, Jankov:
2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm je opravdu perfektní. Doma mě museli přemlouvat, ale poté co jsem zahlédla stejný typ u mojí babičky a ta mi řekla, jak vše funguje, věděla jsem, že musím mít v bytě něco podobného. Je až k uzoufání, kolik existuje podobných použití a co to všechno umí. Jsem opravdu spokojená. Nemůže se to mojim starému modelu rovnat. Kdybych měla napsat všechny výhody, byla bych tady hodně dlouho, takže musí postačit mé doporučení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Nikol L: dobré

Oliver H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Denis S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Linda Ú: Ideální k osmnáctinám :)

Linda V: Tento 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt