2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3899 Kč
Naše cena: 2599 Ověřit dostupnost

Lehké jako příčko, nadýchané a krásně měkké. Péřové přikrývky plněné výhradně husím a kachním peřím z českých chovů v poměru 30 % prachového peří a 70 % peří. Čím větší podíl prachového peří, tím je přikrývka jemnější a lehčí. Prachové peří má výborné izolační a termoregulační vlastnosti. Zahřeje, ale zároveň odvede vlhkost. Přikrývka je navíc prošitá do čtvercových bloků, tak aby bylo peří rovnoměrně rozložené. Výběr z velikostí: 140 x 200 cm - klasická jednolůžková varianta s péřovou náplní 1000 g 140…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Tereza Jašová, Slezské Rudoltice

, Slezské Rudoltice:
Objednala jsem si 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm a byla jsem velice šťastná. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře slouží, ale také skvěle vypadá. Mám ráda šikózní a super věci, které vynikají vysokou kvalitou a vydrží. Velice mi udělala radost také prakticky blesková rychlost doručení, protože jsem na doručení 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm opravdu pospíchala.

Denis Komora, Vysoké Studnice

, Vysoké Studnice:
Dobrý eshop. Oceňuji hlavně to, že 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm vypadá už na pohled nadstandardně a je za rozumnou cenu. Pro běžnou použití je naprosto dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další nastavení, které se ale čas od času můžou přijít vhod i normálním lidem. Používáním se neopotřebovává, po předlouhou dobu vypadá jako právě rozbalený. Odolává otřesům a dalšímu nehezkému zacházení. Za mě určitě přímá volba.

Richard Palatý, Sezimovo Ústí

, Sezimovo Ústí:
2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm bych vytkl nepraktický design. Zpracováním se může rovnat dražším výrobkům. Vyzkoušel jsem více těchto typů a tento by se dostal tak na druhé místo z desíti. Dal bych kolem sedmdesáti procent. Užívám jej jej zatím jen chvilku, tak nemůžu ještě pořádně napsat, ale věřím, že budu spokojený. Nadchlo mě na první užití jak 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm vypadá. Tím se můžu chlubit široko daleko.

Sára Vostradovská, Jankov

, Jankov:
2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm je opravdu dobrý. Doma mě museli přemlouvat, ale poté co jsem zahlédla podobný produkt u mojí babičky a ta mi vysvětlila, jak to funguje, věděla jsem, že musím mít v bytě něco podobného. Je až k neuvěření, kolik je podobných použití a co to všechno dokáže. Jsem opravdu spokojená. Nemůže se to mému ošoupanému typu rovnat. Kdybych měla říci všechny výhody, byla bych tady velmi dlouho, takže musí stačit mé doporučení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 06. 10. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Kamila L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Daniel D: Celkem jsem spokojený.

Aneta H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Marek M: tak jsem to dostala aje to super

Marie M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt