2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3899 Kč
Naše cena: 2599 Ověřit dostupnost

Lehké jako příčko, nadýchané a krásně měkké. Péřové přikrývky plněné výhradně husím a kachním peřím z českých chovů v poměru 30 % prachového peří a 70 % peří. Čím větší podíl prachového peří, tím je přikrývka jemnější a lehčí. Prachové peří má výborné izolační a termoregulační vlastnosti. Zahřeje, ale zároveň odvede vlhkost. Přikrývka je navíc prošitá do čtvercových bloků, tak aby bylo peří rovnoměrně rozložené. Výběr z velikostí: 140 x 200 cm - klasická jednolůžková varianta s péřovou náplní 1000 g 140…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Tereza Jašová, Slezské Rudoltice

, Slezské Rudoltice:
Pořídila jsem si 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm a byla jsem velice šťastná. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře funguje, ale také skvěle funguje. Mám ráda šikózní a perfektní věci, které vynikají vysokou odolností a slouží. Velice mi udělala radost také prakticky okamžité rychlost doručení, protože jsem na doručení 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm opravdu netrpělivě čekala.

Denis Komora, Vysoké Studnice

, Vysoké Studnice:
Dobrý eshop. Oceňuji hlavně to, že 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm vypadá už na dotek nadstandardně a je za rozumnou cenu. Pro běžnou použití je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další nastavení, které se ale čas od času můžou přijít vhod i normálním uživatelům. Používáním se neničí, po předlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává otřesům a dalšímu nehezkému používání. Za mě určitě jednoznačná volba.

Richard Palatý, Sezimovo Ústí

, Sezimovo Ústí:
2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm bych vytkl dětský design. Zpracováním se může rovnat dražším konkurentům. Otestoval jsem více těchto produktů a tento by se dostal tak na druhé místo z šesti. Dal bych kolem sedmdesáti procent. Používám jej tedy jen chvilku, tak nemůžu ještě dobře napsat, ale věřím, že budu rád. Nadchlo mě na první užití jak 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm je dobrý. Tímto se můžu chlubit široko daleko.

Sára Vostradovská, Jankov

, Jankov:
2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm je opravdu dobrý. Doma mě museli přemlouvat, ale pak co jsem zahlédla stejný produkt u mojí kamarádky a ta mi vysvětlila, jak vše funguje, věděla jsem, že musím mít doma něco takového. Je až k neuvěření, kolik existuje podobných využití a co to všechno dokáže. Jsem jasně nadšená. Nemůže se to mému ošoupanému typu rovnat. Kdybych měla říci všechny plusy, byla bych tady velmi dlouho, takže musí stačit mé doporučení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

David V: 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Radim T: Jsem ráda, že to mám

Valerie K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Nikolas G: je to fajné

Jiří T: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt