2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3899 Kč
Naše cena: 2599 Ověřit dostupnost

Lehké jako příčko, nadýchané a krásně měkké. Péřové přikrývky plněné výhradně husím a kachním peřím z českých chovů v poměru 30 % prachového peří a 70 % peří. Čím větší podíl prachového peří, tím je přikrývka jemnější a lehčí. Prachové peří má výborné izolační a termoregulační vlastnosti. Zahřeje, ale zároveň odvede vlhkost. Přikrývka je navíc prošitá do čtvercových bloků, tak aby bylo peří rovnoměrně rozložené. Výběr z velikostí: 140 x 200 cm - klasická jednolůžková varianta s péřovou náplní 1000 g 140…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Tereza Jašová, Slezské Rudoltice

, Slezské Rudoltice:
Pořídila jsem si 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm a byla jsem velice uspokojená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře funguje, ale také skvěle funguje. Mám ráda hezké a perfektní věci, které vynikají vysokou kvalitou a jsou držáky. Velice mi udělala radost také prakticky blesková rychlost doručení, protože jsem na doručení 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm opravdu pospíchala.

Denis Komora, Vysoké Studnice

, Vysoké Studnice:
Dobrý eshop. Oceňuji hlavně to, že 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm vypadá už na pohled kvalitně a je za nízkou cenu. Pro běžnou potřebu je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další funkce, které se ale čas od času mohou přijít vhod i běžným lidem. Opotřebováním se neopotřebovává, po dlouhou dobu vypadá jako právě rozbalený. Odolává otřesům a dalšímu nehezkému používání. Za mě zcela jednoznačná volba.

Richard Palatý, Sezimovo Ústí

, Sezimovo Ústí:
2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm bych vytkl nepraktický vzhled. Kvalitou se může rovnat dražším konkurentům. Vyzkoušel jsem více těchto produktů a tento by se dostal tak na druhé místo z desíti. Dal bych kolem sedmdesáti procent. Užívám jej jej tedy jen krátce, tak nemůžu ještě dobře zhodnotit, ale věřím, že budu uspokojený. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm vypadá. Tímto se můžu chlubit široko daleko.

Sára Vostradovská, Jankov

, Jankov:
2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm je vážně skvělý. Doma mě museli ukecat, ale poté co jsem zahlédla podobný produkt u mojí kamarádky a ta mi řekla, jak vše funguje, věděla jsem, že potřebuji mít v bytě něco takového. Je až k uzoufání, kolik je možných použití a co to všechno dokáže. Jsem opravdu nadšená. Nemůže se to mojim starému typu rovnat. Kdybych měla říci všechny plusy, byla bych tady hodně dlouho, takže musí stačit mé doporučení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 08. 02. 2023.

Hodnocení 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

hodnocení 5/5 od 62 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Kristýna V: Tento 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Rozálie D: děda je z dárku je nadšený

Gabriela S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Šárka S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Denisa T: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt