2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3899 Kč
Naše cena: 2599 Ověřit dostupnost

Lehké jako příčko, nadýchané a krásně měkké. Péřové přikrývky plněné výhradně husím a kachním peřím z českých chovů v poměru 30 % prachového peří a 70 % peří. Čím větší podíl prachového peří, tím je přikrývka jemnější a lehčí. Prachové peří má výborné izolační a termoregulační vlastnosti. Zahřeje, ale zároveň odvede vlhkost. Přikrývka je navíc prošitá do čtvercových bloků, tak aby bylo peří rovnoměrně rozložené. Výběr z velikostí: 140 x 200 cm - klasická jednolůžková varianta s péřovou náplní 1000 g 140…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Tereza Jašová, Slezské Rudoltice

, Slezské Rudoltice:
Objednala jsem si 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm a byla jsem velice překvapená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře vypadá, ale také skvěle funguje. Mám ráda hezké a kvalitní věci, které vynikají vysokou výdrží a slouží. Velice mi udělala radost také prakticky okamžité rychlost doručení, protože jsem na doručení 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm opravdu pospíchala.

Denis Komora, Vysoké Studnice

, Vysoké Studnice:
Spolehlivý obchod. Oceňuji především to, že 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm vypadá už na pohled kvalitně a je za nejlevnější cenu. Pro běžnou použití je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další funkce, které se ale čas od času můžou přijít vhod i normálním uživatelům. Opotřebováním se neničí, po dlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává nárazům a jinému nehezkému zacházení. Za mě zcela jednoznačná volba.

Richard Palatý, Sezimovo Ústí

, Sezimovo Ústí:
2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm bych vytkl roztomilý design. Kvalitou se může rovnat nejdražším výrobkům. Otestoval jsem více těchto typů a tento by se dostal tak na první místo z pěti. Dal bych okolo osmdesáti procent. Používám jej tedy jen krátce, tak nemůžu ještě dobře zhodnotit, ale věřím, že budu rád. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm vypadá. Tímto se můžu chlubit široko daleko.

Sára Vostradovská, Jankov

, Jankov:
2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm je opravdu dobrý. Doma mě museli přemlouvat, ale poté co jsem zahlédla stejný produkt u mojí kámošky a ta mi vysvětlila, jak vše funguje, věděla jsem, že musím mít doma něco podobného. Je až k neuvěření, kolik existuje možných využití a co to všechno dokáže. Jsem opravdu nadšená. Nemůže se to mému starému modelu rovnat. Kdybych měla říci všechny plusy, byla bych tady velmi dlouho, takže musí postačit mé doporučení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 09. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Denis B: tak jsem to dostala aje to super

Matyáš W: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Amálie M: já jsem to prostě chtěla

Sára T: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Aneta V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Klasická péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt