2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm

2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm

2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2249 Kč
Naše cena: 1499 Ověřit dostupnost

Lehké, nadýchané a krásně měkké. Klasický sněhobílý péřový polštář s náplní v kombinaci 40 % prachového peří a 60 % peří. Prachové peří je ideální svojí izolační vlastnosti, lehkost a pevnější oporu hlavy. K náplni je využíváno výhradně kachní a husí peří z českých chovů. Výběr z velikostí: 50 x 70 cm - menší velikost (1070 g) 70 x 90 cm - standardní český rozměr (1500 g) Materiál: povlak 100 % bavlna + náplň 40 % prachové peří a 60 % peří České peří, skvělé dílenské zpracování, a to vše od českého…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm

Filip Anténe, Dolní Bousov

, Dolní Bousov:
Při výběru 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm dávám výhradně přednost kvalitě a osvědčeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm a hlavně široký výběr, takže jsem lehce a rychle našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s okamžitou dobou doručení.

Eliška Šopfová, Dražíč

, Dražíč:
Dlouhou dobu jsem řešila, který výrobek by pro mě mohl být nejlepší volbou. Objednala jsem jich mnoho. Až teprve, když jsem narazila na 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm jsem však věděla, že dále už rozhodně hledat nemusím. Zalíbil se mi na první pohled a přišla jsem si na své. Svými kvalitami mi 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm zcela vyhovuje, umí všechno, co od něho chci. Bohužel mi ho někdy zkonfiskuje můj partner.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 02. 2023.

Hodnocení 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm

Linda N: Proboha. To raději přispěju na charitu

Eliška L: Ideální k osmnáctinám :)

Šárka P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Gabriela Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Sára S: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt