2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm

2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm

2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2249 Kč
Naše cena: 1499 Ověřit dostupnost

Lehké, nadýchané a krásně měkké. Klasický sněhobílý péřový polštář s náplní v kombinaci 40 % prachového peří a 60 % peří. Prachové peří je ideální svojí izolační vlastnosti, lehkost a pevnější oporu hlavy. K náplni je využíváno výhradně kachní a husí peří z českých chovů. Výběr z velikostí: 50 x 70 cm - menší velikost (1070 g) 70 x 90 cm - standardní český rozměr (1500 g) Materiál: povlak 100 % bavlna + náplň 40 % prachové peří a 60 % peří České peří, skvělé dílenské zpracování, a to vše od českého…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm

Filip Anténe, Dolní Bousov

, Dolní Bousov:
Při výběru 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm dávám výhradně přednost kvalitě a vyzkoušeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm a hlavně velký výběr, takže jsem snadno a rychle našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s bleskovou dobou doručení.

Eliška Šopfová, Dražíč

, Dražíč:
Měsíce jsem uvažovala nad tím, který produkt by pro mě mohl být ideální. Otestovala Pořídila jsem jich mnoho. Až teprve, když jsem objevila 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm jsem ovšem byla jistá, že tím hledání končí. Zalíbil se mi okamžitě po rozbalení a dále už hledat nechci. Svými funkcemi mi 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm naprosto vyhovuje, zvládá vše, co od něho vyžaduji. Bohužel mi ho čas od času zkonfiskuje můj partner.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 29. 09. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm

Alena S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tadeáš O: 110 % spokojenost

Šárka V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Eva N: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Eliška D: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt