2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm

2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm

2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2249 Kč
Naše cena: 1499 Ověřit dostupnost

Lehké, nadýchané a krásně měkké. Klasický sněhobílý péřový polštář s náplní v kombinaci 40 % prachového peří a 60 % peří. Prachové peří je ideální svojí izolační vlastnosti, lehkost a pevnější oporu hlavy. K náplni je využíváno výhradně kachní a husí peří z českých chovů. Výběr z velikostí: 50 x 70 cm - menší velikost (1070 g) 70 x 90 cm - standardní český rozměr (1500 g) Materiál: povlak 100 % bavlna + náplň 40 % prachové peří a 60 % peří České peří, skvělé dílenské zpracování, a to vše od českého…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm

Filip Anténe, Dolní Bousov

, Dolní Bousov:
Při výběru 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm dávám nekompromisně přednost kvalitě a osvědčeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm a hlavně překvapující výběr, takže jsem lehce a rychle našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s rychlou dobou zaslání.

Eliška Šopfová, Dražíč

, Dražíč:
Týdny jsem uvažovala nad tím, který model by pro mě mohl být nejlepší volbou. Otestovala Pořídila jsem jich spoustu. Až teprve, když jsem narazila na 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm jsem však byla jistá, že dále už rozhodně hledat nemusím. Zalíbil se mi na první vyzkoušení a dále už hledat nechci. Svými funkcemi mi 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm plně vyhovuje, umí cokoliv, co od něho chci. Bohužel mi ho čas od času zabaví můj partner.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm

Jana Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Vanesa Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Kryštof T: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Andrea G: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Marek N: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Klasický péřový polštář Down & feather collection - 50x70 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt