2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 8999 Kč
Naše cena: 5999 Ověřit dostupnost

Lehké jako příčko, nadýchané a krásně měkké. Luxusní péřové přikrývky s 90 % prachového peří a 10 % peří z českých chovů. Čím větší podíl prachového peří, tím je přikrývka jemnější a lehčí. K náplni je využíváno výhradně kachní a husí peří. Prachové peří má výborné izolační a termoregulační vlastnosti. Peří je zašito v kazetách, které mají boční plochy. Těmito plochami jsou jednotlivé kazety spojené dohromady a nedochází tak ke vzniku studených míst jako u klasických prošívaných přikrývek, kde je v místě…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Jonáš Meidl, Jeseník nad Odrou

, Jeseník nad Odrou:
2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm si objednávám už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale přesto na něj nedám dopustit. Cítím se díky jí skvěle. Rozhodně jej můžu všem okolo doporučit. Navíc za takovou cenu, jakou jsem našel tady, jsem jej na trhu ještě nepotkal. Pokud váháte, tak si to určitě pořiďte také, protože za takovou cenu 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm jinde neseženete.

Andrea Gašpárková, Bratkovice

, Bratkovice:
Tento 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm samozřejmě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si objednala hned čtyři kusy a jsem s nimi naprosto spokojená. Design i velikost odpovídá obrázkům a s kontaktováním obchodu kvůli dodání taky nebyl žádný zádrhel. Pracuji s nimi občasně a pořád vypadají dva jako nové. Jistě jim zůstanu oddaná i nadále a objednám další, bude-li třeba. Což nepředpokládám, protože dosud fungují 100%.

Sofie Humlíčková, Majetín

, Majetín:
Jako každá žena miluji krásné věci, které jsou něčím výjimečné. Shopping je pro mě radost. Ovšem někdy narazím na nesolidní prodejce, nejvíce mi vadí i předlouhá doba doručení (4 dni i více). Vy jste mě roztomile překvapili, protože vše proběhlo hladce a rychle bez dlouhých zdržení. Přestože jste 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm neměli skladem, nečekala jsem dlouho a jako pozornost jsem dostala malý dárek. Dobrý obchůdek.

David Pytlik, Jankovice

, Jankovice:
Po více než jednom roce užívání tohoto 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm musím říci, že splňuje mé potřeby. Je funkční, praktický a hodně silný. Již při objednávání jsme s ženou ocenili perfektní jednání i zabudování. Takové jednání by měla být všude, ale bohužel není.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 01. 10. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

hodnocení 5/5 od 37 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Jaroslav K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Rozálie K: nemá chybu

Matyáš S: funkční výrobek

Laura N: Proboha. To raději přispěju na charitu

Simona R: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt