2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 8999 Kč
Naše cena: 5999 Ověřit dostupnost

Lehké jako příčko, nadýchané a krásně měkké. Luxusní péřové přikrývky s 90 % prachového peří a 10 % peří z českých chovů. Čím větší podíl prachového peří, tím je přikrývka jemnější a lehčí. K náplni je využíváno výhradně kachní a husí peří. Prachové peří má výborné izolační a termoregulační vlastnosti. Peří je zašito v kazetách, které mají boční plochy. Těmito plochami jsou jednotlivé kazety spojené dohromady a nedochází tak ke vzniku studených míst jako u klasických prošívaných přikrývek, kde je v místě…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Jonáš Meidl, Jeseník nad Odrou

, Jeseník nad Odrou:
2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm si pořizuji už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale proto na něj nedám dopustit. Cítím se díky tomu skvěle. Rozhodně jej můžu všem okolo doporučit. Navíc za takovou design, jakou jsem objevil tady, jsem jej na trhu ještě neviděl. Pokud nejste si jistí, tak si to určitě pořiďte také, protože za takovou cenu 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm jinde nakoupíte.

Andrea Gašpárková, Bratkovice

, Bratkovice:
Tento 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm určitě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si objednala rovnou čtyři kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Vzhled i objem odpovídá grafice a s kontaktováním prodejce kvůli doručení taky nebyl žádný zádrhel. Používám je občasně a stále vypadají dva jako nové. Určitě jim zůstanu věrná i dále a objednám další, bude-li potřeba. Což si nemyslím, protože dosud pracují 100%.

Sofie Humlíčková, Majetín

, Majetín:
Jako každá žena miluji krásné věci, které jsou čímkoliv úžasné. Shopping je pro mě závislost. Ovšem někdy narazím na nesolidní prodejce, hodně mi vadí i předlouhá doba dodání (6 dní i více). Vy jste mě krásně překvapili, protože vše proběhlo lehce a okamžitě bez zbytečných zdržení. I když jste 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm neměli na skladě, nečekala jsem více jak 3 dni a jako omluvu jsem dostala malý dárek. Dobrý obchůdek.

David Pytlik, Jankovice

, Jankovice:
Po více jak jednom roce zkoušení tohoto 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm musím říci, že splňuje moje očekávání. Je funkční, ideální a hodně výkonný. Už při objednávání jsme s manželkou ocenili perfektní jednání i kompletaci. Takové jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel to tak není.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 12. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Anežka S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Aneta K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Oliver J: 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Marek K: je to fajné

Kateřina Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt