2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 8999 Kč
Naše cena: 5999 Ověřit dostupnost

Lehké jako příčko, nadýchané a krásně měkké. Luxusní péřové přikrývky s 90 % prachového peří a 10 % peří z českých chovů. Čím větší podíl prachového peří, tím je přikrývka jemnější a lehčí. K náplni je využíváno výhradně kachní a husí peří. Prachové peří má výborné izolační a termoregulační vlastnosti. Peří je zašito v kazetách, které mají boční plochy. Těmito plochami jsou jednotlivé kazety spojené dohromady a nedochází tak ke vzniku studených míst jako u klasických prošívaných přikrývek, kde je v místě…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Jonáš Meidl, Jeseník nad Odrou

, Jeseník nad Odrou:
2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm si objednávám už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale proto na něj nedám dopustit. Cítím se díky jí bezvadně. Rozhodně jej můžu všem kamarádům doporučit. Navíc za takovou hodnotu, jakou jsem našel zde, jsem jej na trhu ještě nepotkal. Pokud váháte, tak si to určitě kupte také, protože za takovou cenu 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm jinde nakoupíte.

Andrea Gašpárková, Bratkovice

, Bratkovice:
Tento 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm samozřejmě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si objednala hned tři kusy a jsem s nimi zcela spokojená. Design i velikost odpovídá obrázkům a s kontaktováním prodejce kvůli dodání taky nebyl žádný zádrhel. Používám je občasně a stále vypadají dva jako nové. Určitě jim zůstanu oddaná i dále a zakoupím další, bude-li třeba. Což nepředpokládám, protože zatím pracují 100%.

Sofie Humlíčková, Majetín

, Majetín:
Jako každá manželka miluji hezké věci, které jsou něčím dokonalé. Shopping je pro mě radost. Ovšem často narazím na nesolidní eshopy, hodně mi vadí i dlouhá doba doručení (6 dní i více). Vy jste mě roztomile překvapili, protože vše proběhlo lehce a okamžitě bez zbytečných zdržení. Přestože jste 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm neměli skladem, nečekala jsem více jak 3 dni a jako pozornost jsem obdržela roztomilý dáreček. Dobrý obchůdek.

David Pytlik, Jankovice

, Jankovice:
Po více jak jednom měsíci testování tohoto 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm musím říci, že splňuje mé očekávání. Je funkční, praktický a hodně silný. Už při objednávání jsme s ženou ocenili perfektní jednání i zabudování. Toto jednání by měla být všude, ale bohužel není.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Amálie L: dobré

Marie M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tomáš P: je to fajné

Barbora Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Daniela F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt