2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 8999 Kč
Naše cena: 5999 Ověřit dostupnost

Lehké jako příčko, nadýchané a krásně měkké. Luxusní péřové přikrývky s 90 % prachového peří a 10 % peří z českých chovů. Čím větší podíl prachového peří, tím je přikrývka jemnější a lehčí. K náplni je využíváno výhradně kachní a husí peří. Prachové peří má výborné izolační a termoregulační vlastnosti. Peří je zašito v kazetách, které mají boční plochy. Těmito plochami jsou jednotlivé kazety spojené dohromady a nedochází tak ke vzniku studených míst jako u klasických prošívaných přikrývek, kde je v místě…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Jonáš Meidl, Jeseník nad Odrou

, Jeseník nad Odrou:
2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm si pořizuji už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale proto na něj nedám dopustit. Cítím se díky tomu skvěle. Rozhodně jej můžu všem přátelům doporučit. Navíc za takovou kvalitu, jakou jsem našel tady, jsem jej na trhu ještě neviděl. Pokud váháte, tak si to určitě kupte také, protože za takovou cenu 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm jinde neobjednáte.

Andrea Gašpárková, Bratkovice

, Bratkovice:
Tento 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm určitě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si objednala rovnou tři kusy a jsem s nimi zcela ráda. Vzhled i objem odpovídá obrázkům a s kontaktováním obchodu kvůli doručení taky nebyl jakýkoliv zádrhel. Používám je střídavě a pořád vypadají čtyři jako nové. Jistě jim zůstanu věrná i nadále a objednám další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, protože dosud pracují 100%.

Sofie Humlíčková, Majetín

, Majetín:
Jako každá manželka miluji krásné věci, které jsou čímkoliv výjimečné. Nakupování je pro mě radost. Ovšem často potkám špatné obchody, nejvíce mi vadí i předlouhá doba doručení (4 dni i více). Vy jste mě roztomile překvapili, jelikož všechno proběhlo hladce a rychle bez dlouhých průtahů. I když jste 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm neměli skladem, nečekala jsem více jak 3 dni a jako omluvu jsem obdržela roztomilý dárek. Skvělý shopík.

David Pytlik, Jankovice

, Jankovice:
Po více jak jednom měsíci zkoušení tohoto 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm musím říci, že splňuje moje očekávání. Je užitečný, praktický a velice výkonný. Už při nákupu jsme s ženou ocenili perfektní jednání i postavení. Toto jednání by měla být kdekoliv, ale bohužel to tak není.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 05. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Emma R: děda je z dárku je nadšený

Klára Z: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Pavel P: funkční výrobek

Julie L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Vít M: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt