2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 8999 Kč
Naše cena: 5999 Ověřit dostupnost

Lehké jako příčko, nadýchané a krásně měkké. Luxusní péřové přikrývky s 90 % prachového peří a 10 % peří z českých chovů. Čím větší podíl prachového peří, tím je přikrývka jemnější a lehčí. K náplni je využíváno výhradně kachní a husí peří. Prachové peří má výborné izolační a termoregulační vlastnosti. Peří je zašito v kazetách, které mají boční plochy. Těmito plochami jsou jednotlivé kazety spojené dohromady a nedochází tak ke vzniku studených míst jako u klasických prošívaných přikrývek, kde je v místě…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Jonáš Meidl, Jeseník nad Odrou

, Jeseník nad Odrou:
2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm si pořizuji už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale proto na něj nedám dopustit. Cítím se díky tomu perfektně. Rozhodně jej můžu všem kamarádům doporučit. Navíc za takovou design, jakou jsem našel tady, jsem jej na trhu ještě nenašel. Pokud nejste si jistí, tak si to určitě pořiďte také, protože za takovou cenu 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm jinde nakoupíte.

Andrea Gašpárková, Bratkovice

, Bratkovice:
Tento 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm samozřejmě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si zakoupila rovnou dva kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Design i velikost odpovídá grafice a s kontaktováním prodejce kvůli dodání taky nebyl žádný problém. Používám je občasně a stále vypadají čtyři jako nové. Určitě jim zůstanu oddaná i nadále a objednám další, bude-li třeba. Což nepředpokládám, protože zatím fungují 100%.

Sofie Humlíčková, Majetín

, Majetín:
Jako každá feministka miluji hezké věci, které jsou něčím dokonalé. Shopping je pro mě radost. Ovšem někdy potkám špatné prodejce, nejvíce mi vadí i dlouhá doba doručení (6 dní i více). Vy jste mě krásně překvapili, protože všechno proběhlo hladce a rychle bez zbytečných zdržení. Přestože jste 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm neměli skladem, nečekala jsem dlouho a jako pozornost jsem obdržela roztomilý dáreček. Skvělý obchůdek.

David Pytlik, Jankovice

, Jankovice:
Po více než jednom roce testování tohoto 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm chci konstatovat, že splňuje mé potřeby. Je užitečný, praktický a velice silný. Už při objednávání jsme s přítelkyní ocenili skvělé jednání i montáž. Takové jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel není.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 10. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Daniel Š: Přišlo to celkem rychle

Barbora K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Simona Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Anna F: děda je z dárku je nadšený

Magdaléna B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt