2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm

2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm

2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 9899 Kč
Naše cena: 6599 Ověřit dostupnost

Lehké jako příčko, nadýchané a krásně měkké. Luxusní péřové přikrývky s 90 % prachového peří a 10 % peří z českých chovů. Čím větší podíl prachového peří, tím je přikrývka jemnější a lehčí. K náplni je využíváno výhradně kachní a husí peří. Prachové peří má výborné izolační a termoregulační vlastnosti. Peří je zašito v kazetách, které mají boční plochy. Těmito plochami jsou jednotlivé kazety spojené dohromady a nedochází tak ke vzniku studených míst jako u klasických prošívaných přikrývek, kde je v místě…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm

Ondřej Nusl, Rodvínov

, Rodvínov:
Jednoduché, avšak plně funkční a šikovné provedení 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm. Moderní vzhled a dobrá kvalita. Neopakovatelná vůně i povrch. Velmi jednoduchá a snadná montáž. Krásně do postele zapadne. Kvalitní provedení, vyhotovení a ošetření povrchu. V případě potřeby zábavná demontáž a jednoduchý transport i v normálním osobním automobilu. Zcela bych to doporučil každému, kdo si chce v sounáležitosti s kvalitou opravdu vychutnat zdravý a energetický spánek a zároveň těžit ze všech praktických schopností, kterými jasně disponuje.

Aneta Bryksová, Kojatice

, Kojatice:
Nejdříve mne zaujala krása a přehlednost Eshopu a prodávaného produktu. Vše byla informačně bohaté na první pohled a objednala jsem. Potom mne hned překvapila rychlost doručení objednaného 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm a dobré zabalení balíčku, aby dodávka nebylo poničeno. Funkčnost a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a nejlevnější, komunikace příjemná a doručení opravdu okamžité. Nemám nic, co bych napsala jako špatné, takže za mě dvě velké plus! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm

Markéta H: dobré

Laura S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Michael O: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Laura Č: já jsem to prostě chtěla

Petr K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt