2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm

2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm

2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 9899 Kč
Naše cena: 6599 Ověřit dostupnost

Lehké jako příčko, nadýchané a krásně měkké. Luxusní péřové přikrývky s 90 % prachového peří a 10 % peří z českých chovů. Čím větší podíl prachového peří, tím je přikrývka jemnější a lehčí. K náplni je využíváno výhradně kachní a husí peří. Prachové peří má výborné izolační a termoregulační vlastnosti. Peří je zašito v kazetách, které mají boční plochy. Těmito plochami jsou jednotlivé kazety spojené dohromady a nedochází tak ke vzniku studených míst jako u klasických prošívaných přikrývek, kde je v místě…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm

Ondřej Nusl, Rodvínov

, Rodvínov:
Jednoduché, avšak plně funkční a praktické provedení 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm. Moderní vzhled a dobrá stabilita. Neopakovatelná vůně i povrch. Velmi jednoduchá a snadná montáž. Krásně do postele zapadne. Kvalitní provedení, vyhotovení a ošetření vzhledu. V případě potřeby snadná demontáž a jednoduchý přenos i v normálním osobním automobilu. Určitě bych to doporučil každému, kdo si chce v kombinaci s kvalitou opravdu vychutnat zdravý a energetický spánek a zároveň využít ze všech praktických vlastností, kterými zcela disponuje.

Aneta Bryksová, Kojatice

, Kojatice:
Nejprv mne zaujala krása a úhlednost Eshopu a prodávaného zboží. Vše byla informačně bohaté na první pohled a objednala jsem. Potom mne ihned překvapila rychlost doručení zakoupeného 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm a dobré zabalení zboží, aby balíček nebylo poničeno. Fungování a správnost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a nejlevnější, komunikace informovaná a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych řekla jako špatné, takže za mě jedno velké plus! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm

Lukáš R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Ema Š: Tento 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Dominika G: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Anežka M: Ideální k osmnáctinám :)

Kamila S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 140x220 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt