2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 16499 Kč
Naše cena: 10999 Ověřit dostupnost

Lehké jako příčko, nadýchané a krásně měkké. Luxusní péřové přikrývky s 90 % prachového peří a 10 % peří z českých chovů. Čím větší podíl prachového peří, tím je přikrývka jemnější a lehčí. K náplni je využíváno výhradně kachní a husí peří. Prachové peří má výborné izolační a termoregulační vlastnosti. Peří je zašito v kazetách, které mají boční plochy. Těmito plochami jsou jednotlivé kazety spojené dohromady a nedochází tak ke vzniku studených míst jako u klasických prošívaných přikrývek, kde je v místě…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

Jáchym Šibor, Dražovice

, Dražovice:
Testovaná kvalita, super značka. 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm jsem už v minulosti měl, a proto jsem si ho koupil znovu a zase mě potěšil. Moderní vzhled, výběr z mnoha materiálových variant, lehký a objemný tak akorát. Funguje jak šroubek, takže za mě velká spokojenost. Všichni v okolí mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho pořídil. S eshopem a dodáním také jen výborná zkušenost.

Jakub Radikovský, Paračov

, Paračov:
Při výběru 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm dávám výhradně přednost kvalitě a vyzkoušeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm a hlavně překvapující výběr, takže jsem snadno a rychle našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s bleskovou dobou dodání.

Vojtěch Fišnar, Vlčatín

, Vlčatín:
Je pouze málo věcí, ze kterých má člověk určitě radost a 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá opravdu dobře, takže se nebojím, že bych musel opět objednávat další. Myslím, že jde opravdu o kvalitní věc.

Sabina Nyczová, Kmetiněves

, Kmetiněves:
Nevím, jak moc objednávají tyhle produkty ženy, ale já neodolala. 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm se mi vážně líbil a měla jsem dojem, že by mi přišel vhod. A vážně jsem uvažovala dobře. Teď na něj nedám dopustit. Prvotřídní kvalita, velká odolnost, jednoduše jedním slovem pecka a kdo něco podobného shání, tomu můžu bez okolků tenhle 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm doporučit.

Ondřej Bělohradský, Žeretice

, Žeretice:
Objednat 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm je správná volba. Používám ho už několik dnů a vidím jen samá výhody, jednoduše jsem doslova překvapen. Nad koupí jsem se rozhodoval poměrně dlouho, stále jsem se nemohl nadchnout, ale nakonec mě kladné ohlasy ostatních přesvědčily a jsem rád. Má následující volba bude podobná. Vždy je lepší vybrat jistotu. Obzvlášť v dnešní době.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 03. 12. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

Natálie R: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Klára L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jáchym K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jiří L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Magdaléna M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt