2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 16499 Kč
Naše cena: 10999 Ověřit dostupnost

Lehké jako příčko, nadýchané a krásně měkké. Luxusní péřové přikrývky s 90 % prachového peří a 10 % peří z českých chovů. Čím větší podíl prachového peří, tím je přikrývka jemnější a lehčí. K náplni je využíváno výhradně kachní a husí peří. Prachové peří má výborné izolační a termoregulační vlastnosti. Peří je zašito v kazetách, které mají boční plochy. Těmito plochami jsou jednotlivé kazety spojené dohromady a nedochází tak ke vzniku studených míst jako u klasických prošívaných přikrývek, kde je v místě…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

Jáchym Šibor, Dražovice

, Dražovice:
Ověřená kvalita, bezva značka. 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm jsem už v minulosti měl, a proto jsem si ho koupil opět a opět mě nezklamal. Hi-tech design, výběr z hodně materiálových variant, lehký a velký tak akorát. Maká jak otrok, takže za mě velká krása. Všichni v okolí mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho koupil. S e-shopem a dodáním také jen perfektní zkušenost.

Jakub Radikovský, Paračov

, Paračov:
Při výběru 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm dávám výhradně přednost kvalitě a osvědčeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm a hlavně velký výběr, takže jsem snadno a okamžitě našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s bleskovou dobou doručení.

Vojtěch Fišnar, Vlčatín

, Vlčatín:
Je pouze málo věcí, ze kterých má člověk určitě požitek a 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co vytknout. Vypadá docela dobře, takže se nebojím, že bych musel zase kupovat nový. Myslím, že jde celkem o dobrou věc.

Sabina Nyczová, Kmetiněves

, Kmetiněves:
Nevím, jak často kupují tyhle výrovky ženy, ale já jsem tak učinila. 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm se mi moc zamlouval a přišlo mi, že by se mi doma mohl hodit. A skutečně jsem uvažovala dobře. Nyní na něj nedám dopustit. Prvotřídní kvalita, dlouhá životnost, prostě jedním slovem pecka a kdo něco podobného potřebuje, tomu můžu bez okolků daný 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm doporučit.

Ondřej Bělohradský, Žeretice

, Žeretice:
Koupit 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm je dobrá volba. Používám ho už pár týdnů a vidím pouze pozitiva, jednoduše jsem zcela překvapen. Nad pořízením jsem se rozhodoval poměrně dlouho, stále jsem se nemohl rozhodnout, ale nakonec mě pozitivní ohlasy ostatních přesvědčily a jsem rád. Má následující volba bude podobná. Vždycky je lepší vsadit na jistotu. Zvlášť v dnešním času.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 05. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

Filip E: je to fajné

Eva R: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kristýna B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Aneta S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Richard V: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt