2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 16499 Kč
Naše cena: 10999 Ověřit dostupnost

Lehké jako příčko, nadýchané a krásně měkké. Luxusní péřové přikrývky s 90 % prachového peří a 10 % peří z českých chovů. Čím větší podíl prachového peří, tím je přikrývka jemnější a lehčí. K náplni je využíváno výhradně kachní a husí peří. Prachové peří má výborné izolační a termoregulační vlastnosti. Peří je zašito v kazetách, které mají boční plochy. Těmito plochami jsou jednotlivé kazety spojené dohromady a nedochází tak ke vzniku studených míst jako u klasických prošívaných přikrývek, kde je v místě…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

Jáchym Šibor, Dražovice

, Dražovice:
Ověřená kvalita, bezva značka. 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm jsem již v minulosti vlastnil, a tak jsem si ho objednal znovu a zase mě potěšil. Moderní vzhled, výběr z mnoha materiálových variant, lehký a objemný tak akorát. Funguje jak šroubek, takže za mě velká krása. Všichni v kanceláři mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho objednal. S eshopem a dodáním také jen perfektní zkušenost.

Jakub Radikovský, Paračov

, Paračov:
Při výběru 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm dávám výhradně přednost kvalitě a osvědčeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm a hlavně velký výběr, takže jsem snadno a rychle našel přesně to, co hledám. Velká spokojenost s bleskovou dobou doručení.

Vojtěch Fišnar, Vlčatín

, Vlčatín:
Je pouze několik věcí, ze kterých má člověk určitě požitek a 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co pomluvit. Vypadá opravdu kvalitně, takže se nebojím, že bych musel zase objednávat nový. Myslím, že jde celkem o kvalitní věc.

Sabina Nyczová, Kmetiněves

, Kmetiněves:
Nemám zdání, jak moc objednávají tyhle věci dámy, ale já jsem tak učinila. 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm se mi moc líbil a měla jsem za to, že by mi mohl být k užitku. A opravdu jsem uvažovala správně. Nyní si ho nemůžu vynachválit. Prvotřídní kvalita, nadprůměrné zpracování, zkrátka jedním slovem bomba a kdo něco podobného potřebuje, tomu můžu bez okolků tenhle 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm doporučit.

Ondřej Bělohradský, Žeretice

, Žeretice:
Koupit 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm je správná volba. Používám ho už pár dnů a vidím pouze pozitiva, jednoduše jsem zcela překvapen. Nad pořízením jsem se rozhodoval poměrně zdatně, stále jsem se nemohl rozhodnout, ale nakonec mě pozitivní recenze ostatních přesvědčily a jsem rád. Má další volba bude podobná. Vždycky je lepší vsadit na jistotu. Obzvlášť v dnešní době.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 09. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

Radim B: Přišlo to celkem rychle

Laura C: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Johana Ú: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Daniela H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Laura Ř: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt