2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 16499 Kč
Naše cena: 10999 Ověřit dostupnost

Lehké jako příčko, nadýchané a krásně měkké. Luxusní péřové přikrývky s 90 % prachového peří a 10 % peří z českých chovů. Čím větší podíl prachového peří, tím je přikrývka jemnější a lehčí. K náplni je využíváno výhradně kachní a husí peří. Prachové peří má výborné izolační a termoregulační vlastnosti. Peří je zašito v kazetách, které mají boční plochy. Těmito plochami jsou jednotlivé kazety spojené dohromady a nedochází tak ke vzniku studených míst jako u klasických prošívaných přikrývek, kde je v místě…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

Jáchym Šibor, Dražovice

, Dražovice:
Ověřená kvalita, bezva značka. 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm jsem už v minulosti vlastnil, a tak jsem si ho koupil opět a zase mě potěšil. Moderní design, výběr z hodně materiálových variant, vzdušný a objemný tak akorát. Maká jak otrok, takže za mě velká spokojenost. Všichni v okolí mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho koupil. S e-shopem a dodáním také jen perfektní zkušenost.

Jakub Radikovský, Paračov

, Paračov:
Při výběru 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm dávám nekompromisně přednost kvalitě a osvědčeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm a hlavně překvapující výběr, takže jsem lehce a rychle našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s bleskovou dobou dodání.

Vojtěch Fišnar, Vlčatín

, Vlčatín:
Je pouze několik věcí, ze kterých má člověk určitě radost a 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co vytknout. Vypadá opravdu kvalitně, takže se nebojím, že bych musel opět objednávat nový. Myslím, že jde opravdu o dobrou věc.

Sabina Nyczová, Kmetiněves

, Kmetiněves:
Nevím, jak moc si dopřávají tyhle výrovky dámy, ovšem já jsem tak učinila. 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm se mi vážně zamlouval a měla jsem dojem, že by mi přišel vhod. A opravdu jsem přemýšlela dobře. Teď ho používám každý dne. Prvotřídní kvalita, dlouhá životnost, jednoduše jedním slovem pecka a kdo něco podobného shání, tomu můžu bez výhrad tenhle 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm doporučit.

Ondřej Bělohradský, Žeretice

, Žeretice:
Objednat 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm je správná volba. Používám ho už pár týdnů a vidím jen samá výhody, prostě jsem doslova překvapen. Nad pořízením jsem se rozhodoval poměrně zdatně, stále jsem se nemohl nadchnout, ale nakonec mě pozitivní recenze ostatních přesvědčily a jsem spokojen. Má další volba bude stejná. Vždycky je lepší vybrat jistotu. Zvlášť v dnešní době.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

Tadeáš M: funkční výrobek

Zdeněk B: Přišlo to celkem rychle

Emma H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Barbora V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Marie Z: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Luxusní kazetová péřová přikrývka Down & feather collection - 220x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt