2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm

2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm

2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3749 Kč
Naše cena: 2499 Ověřit dostupnost

Lehké, nadýchané a krásně měkké. Luxusní provedení péřového polštáře s hranou. Tříkomorový sněhobílý péřový polštář s náplní v kombinaci 90 % prachového peří a 10 % peří ve spodní a vrchní komoře a boční komora je plněná 100% peřím. Prachové peří je ideální svojí izolační vlastnosti, lehkost a pevnější oporu hlavy. Výběr z velikostí: 50 x 70 cm - menší velikost s hranou (1040 g) - vnitřní komora 100% peří 920 g + vnější komora 90% prachového peří, 10% peří. 70 x 90 cm - standardní český rozměr s hranou …

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm

Šimon Karvai, Kozlany

, Kozlany:
Tento 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm měl být dárkem pro moji nastávající ženu. Tak jsem jsem směřoval dotaz na eshop, který nabízel tento 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm, doladil jsem s nimi dárkový obal a hlavně den, adresu. Spolupráce byla opravdu milá, rychlá. Cena byla vedlejší, přestože tuším, že by se 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm dal objednat za méně. Byl to případ, kdy je podstatnější služba, než 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm. Společnost nezklamala, navíc přibalila upomínkový předmět a z moji nevěsty se stala oficiální paní. Stoprocentně doporučuji tuto firmu.

Lucie Tonková, Jenišov

, Jenišov:
Po 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm jsme s přítelem pokukovali už dlouho. Stále jsme se však nemohli rozhodnout. Takže jsme se rozhodli pro objednání a rozhodně nelitujeme. Přestože 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm máme jen pár týdnů, už teď vím, že jsme objednali dobře, více než dobře a jsme úplně spokojeni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm

Denisa H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Marie R: Ideální k osmnáctinám :)

Julie Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Ema L: dobré

Eva P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt