2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm

2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm

2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3749 Kč
Naše cena: 2499 Ověřit dostupnost

Lehké, nadýchané a krásně měkké. Luxusní provedení péřového polštáře s hranou. Tříkomorový sněhobílý péřový polštář s náplní v kombinaci 90 % prachového peří a 10 % peří ve spodní a vrchní komoře a boční komora je plněná 100% peřím. Prachové peří je ideální svojí izolační vlastnosti, lehkost a pevnější oporu hlavy. Výběr z velikostí: 50 x 70 cm - menší velikost s hranou (1040 g) - vnitřní komora 100% peří 920 g + vnější komora 90% prachového peří, 10% peří. 70 x 90 cm - standardní český rozměr s hranou …

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm

Šimon Karvai, Kozlany

, Kozlany:
Daný 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm měl být dárkem pro moji nastávající manželku. Z toho důvodu jsem kontaktoval prodejce, který měl v nabídce tento 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm, doladil jsem s nimi dárkový obal a hlavně termín, adresu. Spolupráce byla opravdu milá, blesková. Cena nehrála roli, i když vím, že by se 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm dal pořídit za méně. Byl to případ, kdy je přednější rychlé dodání, než 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm. Firma dostála svému jménu, navíc přibalila upomínkový předmět a z moji budoucí ženy se stala manželka. Velmi doporučuji tuto firmu.

Lucie Tonková, Jenišov

, Jenišov:
Po 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm jsme s manželem pokukovali už dlouho. Pořád jsme se ale nemohli rozhodnout. Nakonec jsme se rozhodli pro objednání a určitě nelitujeme. Přestože 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm máme jen pár dní, už teď je mi jasné, že jsme objednali dobře, více než dobře a jsme naprosto spokojeni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 11. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm

Vojtěch C: je to fajné

Lucie G: Ideální k osmnáctinám :)

Gabriela J: já jsem to prostě chtěla

Valerie H: Je to dostatečné?

Petr V: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Luxusní péřový polštář Down & feather collection - tříkomorový - 70x90 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt