2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 100x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 100x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 100x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 100x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 100x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Velmi spolehlivá ochrana. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC) laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 100x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 100x200 cm

Valerie Mališková, Nová Říše

, Nová Říše:
Dlouho jsem nenašla najít přesně podobný 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 100x200 cm, který by mě uspokojil. Jsem docela přísná a chci vždy to nejskvělejší za nízkou cenu. Pak jsem narazila na váš e-shop, který je hodně jednoduchý a nabídka navíc pestrá. Objevila jsem téměř to, co jsem chtěla za nízkou cenu. I když jste to neměli na skladě, oceňuji velmi profesionální komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i rychle. Takže za mě skvělý obchůdek.

Eliška Cábová, Křenek

, Křenek:
Hledala jsem dárek k Vánocům pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi neuvěřitelně pomohli. Pomohli jste mi, jaký 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 100x200 cm vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi dárek zaslali prakticky ihned. Ještě jednou moc děkuji, jste úžasní.

Kristián Leinveber, Řisuty

, Řisuty:
Po zkušenostech se domácím nářadím už nakupuji pouze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 100x200 cm. Dobře drží, rukojeť je příjemná. S 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 100x200 cm se dostanete úplně všude. Koupil jsem ji na domácí práce, 1x použita na železo. Funguje skvěle

Sára Zuklínová, Turkovice

, Turkovice:
Už jsem v nejlepších letech, a s technikou si moc nerozumím, tak jsem při nákupu vašeho 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 100x200 cm velmi ocenila hlavně to, jak jednoduché je zakoupit si ho a nechat si ho přivézt až domů. Kurýr mi pak všechno potřebné vysvětlil, takže po nedobrých zkušenostech z podobných služeb jsem plně ráda jak s provedením výrobku, tak i s tím, že pomáháte vstříc i věkově méně nadaným lidem. Za to bych vám chtěla poděkovat, a taky pochválit 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 100x200 cm, který mi byl doručen, je opravdu skvělý.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 29. 09. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 100x200 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 100x200 cm

Dominika Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Matyáš V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Amálie K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kateřina L: Tento 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 100x200 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jiří M: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 100x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 100x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt