2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Velmi spolehlivá ochrana. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC) laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný…

Výrobce: 2G Lipov
EAN: 8595638201612

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

Kryštof Řičař, Sviadnov

, Sviadnov:
ze začátku jsem přemýšlel na jiným typem, nakonec vyhrál z hodně důvodů tento 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm. Je hezky skladovatelný. Po vzhledové stránce úplně dokonalý. Moje manželka hodnotí hezký vzhled a milou vůni. Vypadá to, že si tuhle skvělou věcičku budou v práci neustále brát.

Matěj Křap, Otinoves

, Otinoves:
Vyborna 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm, bohuzel v nasi zemi predrazena. Jeste zacatkem května stala hodně, nyni ji vetsina prodavačů nabizi levněji. Nerozumim teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Budapešti, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro mnohé věci. Co se to tady v CR deje s cenami???

Adam Stibal, Kostelec na Hané

, Kostelec na Hané:
Při výběru 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm dávám výhradně přednost kvalitě a vyzkoušeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm a hlavně široký výběr, takže jsem snadno a rychle našel přesně to, co hledám. Velká spokojenost s rychlou dobou doručení.

Hana Blaščáková, Mrsklesy

, Mrsklesy:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde nepovaluje, ale jde pěkně schovat. Dodání perfektní, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

František Muzikář, Pičín

, Pičín:
Kdysi jsem se párkrát nechal podvést nesolidními prodejci, takže jsem měl strach, jestli další nakupování neskončí identicky. Pro sichr jsem do e-shopu několikrát volal, vše srovnával… Bez vytáček, pochyboval jsem, jestli jsem peníze neutratil za hloupost. Ale bylo to opačně. 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm mi kurýr doručil až do domu, důkladně zabalený, bez sebemenší újmy na kvalitě a slouží mi skvěle. Ještě jsem na něm neshledal zápor. Zde budu určitě nakupovat častěji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 09. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

Kamila T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Sabina H: děda je z dárku je nadšený

Denisa I: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Oliver K: Přišlo to celkem rychle

Jana B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt