2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Velmi spolehlivá ochrana. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC) laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný…

Výrobce: 2G Lipov
EAN: 8595638201612

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

Kryštof Řičař, Sviadnov

, Sviadnov:
Nejdřív jsem přemýšlel na jiným druhem, nakonec zvítězil z mnoha důvodů tento 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm. Je hezky zpracovaný. Po materiálové stránce skoro dokonalý. Moje žena hodnotí pěkný vzhled a hezkou vůni. Vypadá to, že si tuto perfektní věcičku budou v kanceláři neustále brát.

Matěj Křap, Otinoves

, Otinoves:
Vyborna 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm, bohuzel v nasi zemi predrazena. Jeste zacatkem května stala moc, nyni ji vetsina prodejcu nabizi levněji. nechapu teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Mnichova, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro mnohé věci. Co se to tady v Ostravě deje s cenami???

Adam Stibal, Kostelec na Hané

, Kostelec na Hané:
Při výběru 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm dávám výhradně přednost kvalitě a vyzkoušeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm a hlavně překvapující výběr, takže jsem lehce a okamžitě našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s okamžitou dobou doručení.

Hana Blaščáková, Mrsklesy

, Mrsklesy:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání perfektní, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

František Muzikář, Pičín

, Pičín:
Již jsem se párkrát nechal podvést podvodnými eshopy, takže jsem měl obavy, jestli tenhle nakupování neskončí stejně. Pro sichr jsem prodejci několikrát volal, vše porovnával… Popravdě, pochyboval jsem, jestli jsem finance nevyhodil zbytečně. Ale mýlil jsem se. 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm mi kurýr doručil až před dveře, kvalitně zabalený, bez jakékoliv vady na kvalitě a slouží mi bravurně. Ještě jsem na něm nevypátral nevýhodu. V eshopu budu stoprocentně nakupovat často.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

Daniela N: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Roman B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Simona Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Andrea G: děda je z dárku je nadšený

Sabina K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt