2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Velmi spolehlivá ochrana. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC) laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný…

Výrobce: 2G Lipov
EAN: 8595638201612

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

Kryštof Řičař, Sviadnov

, Sviadnov:
ze začátku jsem koukal na jiným druhem, nakonec vyhrál z mnoha důvodů tento 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm. Je pěkně zpracovaný. Po materiálové stránce téměř dokonalý. Moje žena hodnotí hezký vzhled a milou vůni. Vypadá to, že si tuhle fajnovou věcičku budou v kanceláři hodně brát.

Matěj Křap, Otinoves

, Otinoves:
Vyborna 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm, bohuzel v nasi zemi predrazena. Jeste zacatkem brezna stala moc, nyni ji vetsina eshopů nabizi levněji. Nerozumim teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Mnichova, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro mnohé věci. Co se to tady v Ostravě deje s cenami???

Adam Stibal, Kostelec na Hané

, Kostelec na Hané:
Při výběru 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm dávám nekompromisně přednost kvalitě a osvědčeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm a hlavně široký výběr, takže jsem lehce a rychle našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s rychlou dobou zaslání.

Hana Blaščáková, Mrsklesy

, Mrsklesy:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí majlant, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání skvělé, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

František Muzikář, Pičín

, Pičín:
Už jsem se párkrát nechal nachytat nesolidními prodejci, takže jsem měl strach, jestli tento nákup nedopadne stejně. Pro jistotu jsem do firmy předem volal, vše kontroloval… Bez vytáček, říkal jsem si, jestli jsem peníze nevyhodil z okna. Ale mýlil jsem se. 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm mi byl dopraven až před práh, kvalitně zabalený, bez jakékoliv vady na kvalitě a funguje perfektně. Doposud jsem na něm nevypátral vadu. V eshopu budu stoprocentně nakupovat nadále.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 04. 02. 2023.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

Tereza D: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Emma H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nikol Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jakub L: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Anežka S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt