2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Velmi spolehlivá ochrana. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC) laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný…

Výrobce: 2G Lipov
EAN: 8595638201612

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

Kryštof Řičař, Sviadnov

, Sviadnov:
Nejdřív jsem koukal na jiným druhem, nakonec vyhrál z hodně důvodů tento 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm. Je jednoduše skladovatelný. Po vzhledové stránce úplně dokonalý. Moje žena hodnotí jednoduchý vzhled a příjemnou vůni. Vypadá to, že si tuhle perfektní věcičku budou na zahradě hodně brát.

Matěj Křap, Otinoves

, Otinoves:
Vyborný 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm, bohuzel v nasi zemi drahá. Jeste zacatkem února stala hodně, nyni ji vetsina eshopů nabizi levněji. Nerozumim teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Drážďan, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro mnohé věci. Co se to tady v Praze deje s cenami???

Adam Stibal, Kostelec na Hané

, Kostelec na Hané:
Při výběru 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm dávám výhradně přednost kvalitě a vyzkoušeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm a hlavně překvapující výběr, takže jsem snadno a rychle našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s okamžitou dobou dodání.

Hana Blaščáková, Mrsklesy

, Mrsklesy:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde nepovaluje, ale jde pěkně schovat. Dodání skvělé, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

František Muzikář, Pičín

, Pičín:
Už jsem se párkrát nechal podvést šmejdy, takže jsem měl strach, jestli tento objednávání neskončí jako posledně. Pro sichr jsem prodejci několikrát telefonoval, všechno kontroloval… Bez vytáček, říkal jsem si, jestli jsem finance nevyhodil z okna. Ale bylo to opačně. 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm mi kurýr doručil až před práh, pěkně zabalený, bez jakékoliv známky poškození na kvalitě a slouží mi skvěle. Ještě jsem na produktu neshledal nevýhodu. V eshopu budu na sto procent objednávat často.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

Marie Š: Je to dostatečné?

Nela K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Petr V: funkční výrobek

Nikola M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Radim D: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt