2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Velmi spolehlivá ochrana. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC) laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný…

Výrobce: 2G Lipov
EAN: 8595638201612

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

Kryštof Řičař, Sviadnov

, Sviadnov:
Nejdřív jsem koukal na podobným druhem, nakonec vybral jsem z mnoha důvodů tento 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm. Je hezky zpracovaný. Po technické stránce úplně dokonalý. Moje žena hodnotí hezký vzhled a hezkou vůni. Vypadá to, že si tuto skvělou věcičku budou doma neustále brát.

Matěj Křap, Otinoves

, Otinoves:
Vyborna 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm, bohuzel v nasi zemi predrazena. Jeste zacatkem brezna stala hodně, nyni ji vetsina prodejcu nabizi levněji. Nerozumim teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Mnichova, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro další věci. Co se to tady v Praze deje s cenami???

Adam Stibal, Kostelec na Hané

, Kostelec na Hané:
Při výběru 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm dávám nekompromisně přednost kvalitě a vyzkoušeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm a hlavně široký výběr, takže jsem snadno a rychle našel přesně to, co hledám. Velká spokojenost s bleskovou dobou doručení.

Hana Blaščáková, Mrsklesy

, Mrsklesy:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí majlant, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde nepovaluje, ale jde pěkně schovat. Dodání perfektní, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

František Muzikář, Pičín

, Pičín:
V minulosti jsem se párkrát nechal podvést podvodnými eshopy, takže jsem se trochu bál, jestli tento nákup nedopadne identicky. Pro sichr jsem prodejci několikrát zavolal, všechno porovnával… Popravdě, neměl jsem jistotu, jestli jsem finance nevyhodil z okna. Ale mýlil jsem se. 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm mi doručili až do domu, kvalitně zabalený, bez sebemenší známky poškození na kvalitě a slouží mi skvěle. Doposud jsem na něm neshledal vadu. Zde budu na sto procent nakupovat nadále.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 04. 12. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

Oliver C: funkční výrobek

Anežka V: nemá chybu

Sofie B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Ema H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Sofie J: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 140x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt