2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 160x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 160x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 160x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 160x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 160x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Velmi spolehlivá ochrana. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC) laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný…

Výrobce: 2G Lipov
EAN: 8595638201629

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 160x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 160x200 cm

Aleš Týbl, Heřmanovice

, Heřmanovice:
Výborná věcička, tenhle váš 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 160x200 cm, nevím už co mě to napadlo si ho objednat, ale byl to perfektní nápad. Dobře vypadá, krásně se s ním dělá, a funguje zcela tak, jak má, a jak jsem si to vždycky chtěl. Plánuji získat ještě tři švagrovi k svátku, má stejný vkus jako já, a vím, že mu udělá radost. Jsem fakt rád jako jsem po nákupu už dlouho nebyl.

Lucie Vrchovská, Sruby

, Sruby:
Spokojenost zákazníka by vždy měla být na hlavním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde spíš o utopii. Ovšem pouze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 160x200 cm to splňuje, stejně tak, jako tento obchod, protože jsem hodně spokojena. Za nízkou cenu jsem dostala to, co jsem očekávala. Svou kvalitou určitě předčí podobné výrobky, tím jsem přesvědčená. Mám radost, že jsem nenaletěla špatnému výrobci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 160x200 cm

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 160x200 cm

Denis F: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Julie T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Denisa F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Marie N: Proboha. To raději přispěju na charitu

Aneta T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 160x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 160x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt