2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Velmi spolehlivá ochrana. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC) laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm

Zuzana Pecháčová, Bubovice

, Bubovice:
Chtěla jsem už nějaký čas pomoct. Ale opravdu účinně. Přece jen jsem se doma starala o velkou rodinu a energie už mi docházely. Nechtěla jsem skončit jako nasrané, utahaná ženská, která bude dalším pouze na starost. Když jsem dověděla se, že existuje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm, který mi skutečně může pomoci, neváhala jsem. Teď chci bez strachu napsat, že jsem to opět já. Zvládám v klidu všechno co potřebuji a navíc mi přebývá čas i energie na to, co dělá veselou také mě.

Amálie Kovaříčková, Bublava

, Bublava:
Jako každá mamina miluji pěkné věci a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm v odpovídajíc kvalitě. S vaším 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm jsem velmi spokojená, oceňuji bezchybnou komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi příjemné jednání a širokou nabídku. Ráda se k vám opět vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým přítelkyním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 09. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm

Klára K: Je to dostatečné?

Tomáš S: Jsem ráda, že to mám

Daniela M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Hana P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Julie J: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt