2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Velmi spolehlivá ochrana. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC) laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm

Zuzana Pecháčová, Bubovice

, Bubovice:
Potřebovala jsem už nějaký čas pomoct. Ale skutečně účinně. Přece jen jsem se doma starala o početnou rodinu a energie už mi scházely. Nechtěla jsem dopadnout jako nasrané, unavená bába, která bude ostatním jenom na obtíž. Když jsem zjistila, že existuje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm, který mi reálně může pomoci, nemeškala jsem. Teď chci bez strachu říct, že jsem to opět já. Zvládám v pohodě všechno co potřebuji a navíc mi přebývá čas i síla na to, co dělá milou také mě.

Amálie Kovaříčková, Bublava

, Bublava:
Jako každá dívka miluji hezké dárky a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm v odpovídajíc kvalitě. S vaším 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm jsem velmi spokojená, oceňuji skvělou komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi milé jednání a širokou nabídku. Ráda se k vám zase vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým známým.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 09. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm

Pavel R: 110 % spokojenost

Anna P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Gabriela V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Alžběta V: Tento 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Nela L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt