2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Velmi spolehlivá ochrana. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC) laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm

Zuzana Pecháčová, Bubovice

, Bubovice:
Potřebovala jsem už dlouho pomoct. Ale skutečně efektivně. Přece jen jsem se doma starala o velkou rodinu a síly už mi docházely. Nechtěla jsem skončit jako nasrané, utahaná bába, která bude dalším jenom na starost. Když jsem našla, že existuje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm, který mi reálně může pomoci, nemeškala jsem. Teď chci bez strachu říct, že jsem to opět já. Stíhám v klidu vše co chci a navíc mi přebývá čas i energie na to, co dělá šťastnou také mě.

Amálie Kovaříčková, Bublava

, Bublava:
Jako každá holka miluji hezké dárky a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm v odpovídajíc kvalitě. S vaším 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm jsem nejvíc spokojená, oceňuji perfektní komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi hezké jednání a širokou nabídku. Ráda se k vám zase vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým kamarádkám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 10. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm

Simona D: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Lucie P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Viktorie K: já jsem to prostě chtěla

Jaroslav F: funkční výrobek

Kristián C: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 80x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt