2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Velmi spolehlivá ochrana. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC) laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Jan Barva, Hlinsko

, Hlinsko:
Jednoduché, avšak plně funkční a šikovné provedení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm. Moderní vzhled a dobrá kvalita. Neopakovatelná vůně i vzhled. Velmi jednoduchá a snadná montáž. Krásně do postele se hodí. Kvalitní provedení, opracování a ošetření povrchu. V případě potřeby snadná demontáž a jednoduchý transport i v běžném osobním automobilu. Určitě bych to doporučil každému, kdo si chce v sounáležitosti s kvalitou opravdu vychutnat bio a energetický spánek a zároveň využít ze všech praktických vlastností, kterými určitě disponuje.

Matyáš Kraut, Brandýsek

, Brandýsek:
Vzhledem k tomu, že mi 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm přestal fungovat, byl jsem nucen zakoupit si nový. Rozdíl mezi běžným a internetovým obchodem byl jak v ceně, tak dostupnosti a mimo jiné v ochotě. I když preferuji osobní setkání a možnost si 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm osahat, pro jednou jsem volba padla službu internetového prodejce. Svého rozhodnutí nemám proč litovat a tuto firmu doporučuji.

Radek Honsů, Řevnice

, Řevnice:
Opravdu bezva věcička, tohle se opravdu jen tak nepotká. Můžu to všem opravdu doporučit, takový 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm jsem sháněl na internetu velmi dlouho, ale vždy měl nějakou chybu ? vyšší cena, bídná kvalita, nebo problémy s doručením balíčku... Každopádně tohle je prostě príma, a jsem po všech stranách rád. Tento 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm můžu rozhodně doporučit všem, kteří něco podobného shánějí.

Vojtěch Pechoušek, Velemyšleves

, Velemyšleves:
Je pouze málo věcí, ze kterých má člověk určitě požitek a 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá opravdu dobře, takže nemám obavu, že bych musel opět kupovat nový. Myslím, že jde celkem o kvalitní věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 09. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Denisa V: Tento 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Marek H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Klára Č: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Marie K: nemá chybu

Jáchym B: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt