2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Velmi spolehlivá ochrana. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC) laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Jan Barva, Hlinsko

, Hlinsko:
Jednoduché, avšak plně funkční a funkční provedení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm. Moderní vzhled a dobrá stabilita. Neopakovatelná vůně i barva. Velmi jednoduchá a snadná montáž. Krásně do postele se hodí. Kvalitní provedení, vyhotovení a ošetření povrchu. V případě potřeby zábavná demontáž a jednoduchý přenos i v rodinném osobním automobilu. Zcela bych to doporučil každému, kdo si chce v sounáležitosti s kvalitou opravdu vychutnat bio a osvěžující spánek a zároveň těžit ze všech praktických schopností, kterými jasně disponuje.

Matyáš Kraut, Brandýsek

, Brandýsek:
S ohledem na to, že mi 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm přestal fungovat, musel jsem objednat si nový. Rozdíl mezi kamenným a online obchodem byl jak v ceně, tak době dodání a v neposlední řadě v ochotě. Navzdory tomu, že vyžaduji osobní setkání a možnost si 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm prohlédnout, teď jsem jsem dal na službu internetového prodejce. Svého rozhodnutí nemám důvod litovat a tuto společnost doporučuji.

Radek Honsů, Řevnice

, Řevnice:
Opravdu príma věc, tohle se opravdu jen tak nenajde. Můžu to všem vřele doporučit, takový 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm jsem hledal na internetu hodně dlouho, ale vždycky měl nějakou vadu ? vyšší cena, mizerná kvalita, nebo problémy s dodáním zásilky... Každopádně toto je zcela super, a jsem po všech směrech rád. Tenhle 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm můžu rozhodně doporučit známým, kteří něco stejného shánějí.

Vojtěch Pechoušek, Velemyšleves

, Velemyšleves:
Je pouze několik věcí, ze kterých má člověk určitě požitek a 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co pomluvit. Vypadá docela kvalitně, takže se nebojím, že bych musel zase kupovat nový. Myslím, že jde celkem o dobrou věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Nikola P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Adéla Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Andrea H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Valerie K: Je to dostatečné?

Pavel L: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt