2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Velmi spolehlivá ochrana. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC) laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Jan Barva, Hlinsko

, Hlinsko:
Jednoduché, avšak plně funkční a šikovné provedení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm. Moderní vzhled a dobrá stabilita. Neopakovatelná vůně i barva. Velmi jednoduchá a zábavná montáž. Krásně do postele zapadne. Kvalitní provedení, vyhotovení a ošetření vzhledu. V případě potřeby zábavná demontáž a jednoduchý přenos i v běžném osobním automobilu. Určitě bych to doporučil každému, kdo si chce v sounáležitosti s kvalitou opravdu vychutnat zdravý a osvěžující spánek a zároveň těžit ze všech praktických schopností, kterými určitě disponuje.

Matyáš Kraut, Brandýsek

, Brandýsek:
S ohledem na to, že mi 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm přestal fungovat, byl jsem nucen objednat si další. Rozdíl mezi běžným a internetovým obchodem byl jak v ceně, tak době dodání a mimo to v přístupu prodávajícího. I když mi je milejší osobní setkání a možnost si 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm prozkoumat, nyní jsem jsem dal na službu online prodejce. Tohoto rozhodnutí nemám proč litovat a tuto společnost si vážím.

Radek Honsů, Řevnice

, Řevnice:
Fakt bezva věcička, tohle se zcela jen tak nepotká. Můžu to všem vřele doporučit, takový 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm jsem hledal na webu velmi dlouho, ale vždycky měl nějakou vadu ? vyšší cena, špatná kvalita, nebo chyby s dodáním zboží... Každopádně tohle je prostě príma, a jsem po všech stranách spokojený. Tento 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm můžu jasně doporučit známým, kteří něco stejného shánějí.

Vojtěch Pechoušek, Velemyšleves

, Velemyšleves:
Je pouze několik věcí, ze kterých má člověk opravdu radost a 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co vytknout. Vypadá docela dobře, takže se nebojím, že bych musel zase kupovat další. Myslím, že jde opravdu o kvalitní věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 03. 12. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Michaela H: dobré

Sofie C: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Filip Z: je to fajné

Kamila L: Proboha. To raději přispěju na charitu

Alžběta K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt