2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Velmi spolehlivá ochrana. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC), laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný…

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Vanesa Nežádalová, Šardice

Vanesa Nežádalová, Šardice:
Tento 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm, to je zkrátka maximálně bezkonkurenční zboží! Šetřila jsem si na něj několik měsíců, protože se mi vždy korunky nějakým způsobem vytratily, ale poté jsem si ho pořídila a je to absolutně pecka. Ale především se mi líbí, že vypadá velice dobře. Ne že by to byla jediná kladná stránka, ale pro mě je to hlavní. Ale je to zároveň skvělá věc, dejte na mě :-)

Jaroslav Jakubský, Třemošná

Jaroslav Jakubský, Třemošná:
Vybíral jsem z mnoha druhů, ale nakonec vyhrál 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm. Dal jsem nejvíc na pozitivní komentáře ostatních uživatelů, ty jsou pro mě směrodatné a vím, že se na ně mohu spolehnout. Neobjednal bych nevyzkoušené výrobky. Ale když jsem si přečetl mnohé pozitivní ohlasy, nebylo o čem váhat. Zakoupeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen kladné zkušenost. Určitě budu 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm doporučovat dál, jelikož dobré zboží si to zaslouží.

Matyáš Radoň, Malhostovice

Matyáš Radoň, Malhostovice:
Dělali jsme si s kolegama srandu, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet potřebnou sílu. Standardně jsme se hecovali, až nějakej kluk trochu zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal skutečně. Já už o sebe v tomhle směru pečuji delší čas, proto jsem mu ho přece mohl doporučit. Předevčírem mi posílal e-mail, že děkuje, už 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm má doma taky a pochválila ho i maminka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2019.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Michael G: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Alžběta Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Petra B: Je to dostatečné?

Jaroslav H: funkční výrobek

Hana H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt