2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Velmi spolehlivá ochrana. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC) laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Jan Barva, Hlinsko

, Hlinsko:
Jednoduché, avšak plně funkční a funkční provedení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm. Moderní vzhled a dobrá stabilita. Neopakovatelná vůně i barva. Velmi jednoduchá a snadná montáž. Krásně do postele zapadne. Kvalitní provedení, vyhotovení a ošetření barvy. V případě potřeby snadná demontáž a jednoduchý přenos i v rodinném osobním automobilu. Rozhodně bych to doporučil každému, kdo si chce v kombinaci s kvalitou opravdu vychutnat zdravý a osvěžující spánek a zároveň využít ze všech praktických schopností, kterými jasně disponuje.

Matyáš Kraut, Brandýsek

, Brandýsek:
S ohledem na to, že mi 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm nefunguje, byl jsem nucen objednat si ještě jeden. Rozdíl mezi běžným a e/shopem byl jak v ceně, tak době dodání a navíc v ochotě. I když upřednostňuji osobní kontakt a možnost si 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm prohlédnout, tentokrát jsem jsem dal na službu online prodejce. Tohoto rozhodnutí nemám proč litovat a tento eshop si vážím.

Radek Honsů, Řevnice

, Řevnice:
Fakt bezva věc, tohle se opravdu jen tak nepotká. Můžu to všem opravdu doporučit, takový 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm jsem hledal na netu hodně dlouho, ale vždycky měl nějakou chybu ? vysoká cena, špatná kvalita, nebo chyby s dodáním zboží... Každopádně toto je zcela super, a jsem po všech stranách spokojený. Tento 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm můžu jasně doporučit všem, kteří něco podobného hledají.

Vojtěch Pechoušek, Velemyšleves

, Velemyšleves:
Je pouze několik věcí, ze kterých má člověk určitě požitek a 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co pomluvit. Vypadá docela dobře, takže nemám obavu, že bych musel zase kupovat nový. Myslím, že jde celkem o kvalitní věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Zuzana F: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Eliška Ž: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Marie O: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Denisa P: dobré

Petra K: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt