2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Velmi spolehlivá ochrana. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC) laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Jan Barva, Hlinsko

, Hlinsko:
Jednoduché, avšak plně funkční a praktické provedení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm. Moderní vzhled a dobrá stabilita. Neopakovatelná vůně i povrch. Velmi jednoduchá a zábavná montáž. Krásně do postele se hodí. Kvalitní provedení, vyhotovení a ošetření povrchu. V případě potřeby rychlá demontáž a jednoduchý přenos i v rodinném osobním automobilu. Zcela bych to doporučil každému, kdo si chce v kombinaci s kvalitou opravdu vychutnat bio a energetický spánek a zároveň těžit ze všech praktických schopností, kterými jasně disponuje.

Matyáš Kraut, Brandýsek

, Brandýsek:
S ohledem na to, že mi 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm přestal fungovat, musel jsem pořídit si ještě jeden. Rozdíl mezi běžným a online obchodem byl jak v ceně, tak dostupnosti a mimo jiné v ochotě. Přestože preferuji osobní kontakt a možnost si 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm prohlédnout, tentokrát jsem jsem dal na službu eshopu. Svého rozhodnutí nemám důvod litovat a tohoto prodejce si vážím.

Radek Honsů, Řevnice

, Řevnice:
Opravdu príma věc, tohle se opravdu jen tak nesežene. Můžu to všem vřele doporučit, takový 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm jsem hledal na internetu velmi dlouho, ale vždy měl nějakou chybu ? vyšší cena, špatná kvalita, nebo chyby s dodáním balíčku... Každopádně tohle je zcela super, a jsem po všech směrech rád. Tenhle 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm můžu rozhodně doporučit kamarádům, kteří něco podobného shánějí.

Vojtěch Pechoušek, Velemyšleves

, Velemyšleves:
Je pouze několik věcí, ze kterých má člověk opravdu radost a 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co pomluvit. Vypadá docela dobře, takže nemám obavu, že bych musel zase kupovat nový. Myslím, že jde opravdu o dobrou věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 06. 10. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Šárka C: Ideální k osmnáctinám :)

Tereza R: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Amálie N: já jsem to prostě chtěla

Michaela S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Natálie V: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt