2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Velmi spolehlivá ochrana. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC), laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný…

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Vanesa Nežádalová, Šardice

Vanesa Nežádalová, Šardice:
Tento 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm, to je zkrátka naprosto suprová věc! Šetřila jsem si na něj delší dobu, protože se mi pokaždé ušetřené finance nějak vypařily, ale následně jsem si ho objednala a je to fakt úžasné. Ale nejvíc se mi líbí, že vypadá úchvatně. Ne že by to byla jediná kladná stránka, ale pro mě je to hlavní. Ale je to zároveň funkční věcička, dejte na můj názor :-)

Jaroslav Jakubský, Třemošná

Jaroslav Jakubský, Třemošná:
Vybíral jsem z hodně variant, ale nakonec vyhrál 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm. Dal jsem nejvíc na pozitivní recenze ostatních recenzentů, ty jsou pro mě důležité a vím, že se na ně mohu spolehnout. Neobjednal bych nevyzkoušené zboží. Ale když jsem si přečetl všechny kladné ohlasy, nebylo o čem váhat. Zakoupeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen pozitivní zkušenost. Rozhodně budu 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm doporučovat dalším, jelikož dobré zboží si to zaslouží.

Matyáš Radoň, Malhostovice

Matyáš Radoň, Malhostovice:
Dělali jsme si s chlapama legraci, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet očekávanou sílu. Klasicky jsme se štouchali, až nějakej kluk trochu zvážněl a řekl, že by něco podobného uvítal skutečně. Já už o sebe v tomto směru pečuji delší čas, takže jsem mu ho přece mohl schválit. Předevčírem mi posílal e-mail, že děkuje, už 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm má v koupelně také a pochválila ho i sousedka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2019.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Oliver H: Celkem jsem spokojený.

Daniel K: funkční výrobek

Marie E: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jan M: tak jsem to dostala aje to super

Tereza Š: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt