2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Velmi spolehlivá ochrana. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC) laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Jan Barva, Hlinsko

, Hlinsko:
Jednoduché, avšak plně funkční a funkční provedení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm. Moderní vzhled a dobrá kvalita. Neopakovatelná vůně i barva. Velmi jednoduchá a rychlá montáž. Krásně do postele zapadne. Kvalitní provedení, opracování a ošetření barvy. V případě potřeby zábavná demontáž a jednoduchý přenos i v normálním osobním automobilu. Určitě bych to doporučil každému, kdo si chce v sounáležitosti s kvalitou opravdu vychutnat bibo a energetický spánek a zároveň využít ze všech praktických schopností, kterými určitě disponuje.

Matyáš Kraut, Brandýsek

, Brandýsek:
S ohledem na to, že mi 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm nefunguje, byl jsem nucen pořídit si nový. Rozdíl mezi kamenným a online prodejcem byl jak v ceně, tak dostupnosti a mimo to v přístupu prodávajícího. Přestože preferuji osobní setkání a možnost si 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm prozkoumat, pro jednou jsem jsem dal na službu internetového prodejce. Svého rozhodnutí nemám proč litovat a tuto společnost si vážím.

Radek Honsů, Řevnice

, Řevnice:
Fakt bezva věc, tohle se opravdu jen tak nesežene. Můžu to všem opravdu doporučit, takový 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm jsem sháněl na netu velmi dlouho, ale vždy měl nějakou chybu ? vyšší cena, špatná kvalita, nebo chyby s dodáním zboží... Každopádně tohle je zcela super, a jsem po všech směrech spokojený. Tento 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm můžu rozhodně doporučit kamarádům, kteří něco stejného shánějí.

Vojtěch Pechoušek, Velemyšleves

, Velemyšleves:
Je jen málo věcí, ze kterých má člověk určitě požitek a 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co vytknout. Vypadá opravdu kvalitně, takže se nebojím, že bych musel zase kupovat nový. Myslím, že jde opravdu o dobrou věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Miroslav B: Celkem jsem spokojený.

Aleš A: funkční výrobek

Klára B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Julie Š: nemá chybu

Michaela B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) - 90x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt