2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Podložka na matraci chrání lůžko tam, kde hrozí znečištění tekutinou. Skvěle poslouží v době, kdy se dítě učí spát bez plínek. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC) laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný pocit, funkční spodní vrstva zabraňuje průniku tekutiny k lůžku. Podložka zajišťuje téměř 100% ochranu proti vniku…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Marek Hromádko, Nová Ves I

, Nová Ves I:
Čtyřikrát jsem se musel vrátit k objednávce, až se mi objevilo upozornění ”NELZE PROVÉST“. Poté jsem se obrátil na zákaznickou podporu, což se ukázalo jako skvělý krok. Technik zjistil, že má závažnou systémovou chybu, ale že ji obratem vyřeší. Vzal si na mě telefonní číslo, a hned jak správně zprovoznil eshop, dal mi vědět a objednávku jsme dokončili s bonusem.

Denis Trejtnar, Vítonice

, Vítonice:
S 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm jsem se setkal, když jsem sháněl účinného pomocníka do domácnosti. Byl jsem pěkně překvapen jeho kvalitou a hodně snadnou prodejností. Velké skladové zásoby mi umožnily objednat si několik souprav 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm, abych nemusel opět brzy nakupovat. I přítelkyně byla nadšená a určitě se k tomuto 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm zase vrátíme.

Filip Videman, Linhartice

, Linhartice:
2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm jsem objednal jako náhradu, protože podobný, poměrně špatný kousek se okamžitě rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání mnohem více precizně vypracovaný a to už na letmý pohled. Bez ohledu na unikátní vzhled a službu. Jako esteticky založený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, zdála hezká. A jsem nadšený! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením váhal. Snad jen cena by mohla být o něco nižší, ale chápu, že za preciznost se jednoduše platí.

Filip Willaschek, Babice nad Svitavou

, Babice nad Svitavou:
Chtěl jsem překvapit milenku hezkým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání, 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm  mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem si přál. Milenka má velkou radost a já s ní, děkuji.

Martin Sejk, Únehle

, Únehle:
Otestovali jste toho již nepočítaně a s jakým výsledkem? Žádný 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm ale vašim kritériím nikdy naprosto přesně neodpovídal. Nemusíte ovšem kvůli tomu ubrat z požadavků. Poradím vám. Vyzkoušejte tak jako já 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm. Jedině on naprosto splnil všechny moje kritéria a já jsem z něj naprosto nadšený. Ve chvíli, kdy přestane fungovat, hned si zakoupím další.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 01. 12. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Jaroslav K: Jsem ráda, že to mám

Zuzana B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Klára K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Gabriela H: Tento 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Roman J: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt