2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Podložka na matraci chrání lůžko tam, kde hrozí znečištění tekutinou. Skvěle poslouží v době, kdy se dítě učí spát bez plínek. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC) laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný pocit, funkční spodní vrstva zabraňuje průniku tekutiny k lůžku. Podložka zajišťuje téměř 100% ochranu proti vniku…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Marek Hromádko, Nová Ves I

, Nová Ves I:
Třikrát jsem se musel proklikat zpět k objednávce, až jsem zahlédl slovo ”NELZE PROVÉST“. Poté jsem kontaktoval prodejce, což byl skvělý krok. Provozovatel zjistil, že má závažnou chybu v systému, ale že dá vše do pořádku. Vyžádal si na mě kontakt, a jakmile dal do pořádku web, zavolal mi a objednávku jsem dostal výhodněji.

Denis Trejtnar, Vítonice

, Vítonice:
S 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm jsem se setkal, když jsem hledal účinného pomocníka do domácnosti. Byl jsem pěkně překvapen jeho kvalitou a velmi snadnou prodejností. Velké skladové zásoby mi umožnily objednat si několik souprav 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm, abych nemusel opět za měsíc nakupovat. I přítelkyně byla nadšená a určitě se k tomuto 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm zase vrátíme.

Filip Videman, Linhartice

, Linhartice:
2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm jsem zakoupil jako náhradu, protože jiný, poměrně špatný kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání mnohem více precizně vypracovaný a to už na letmý pohled. Nehledě na výtečný vzhled a službu. Jako esteticky zaměřený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, zdála hezká. A jsem nadšený! Nechápu, že jsem se tak dlouho s pořízením váhal. Snad jen cena by mohla být o krapet levnější, ale mám pochopení, že za preciznost se zkrátka platí.

Filip Willaschek, Babice nad Svitavou

, Babice nad Svitavou:
Chtěl jsem překvapit přítelkyni dobrým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání, 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm  mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem si přál. Manželka má největší radost a já s ní, děkuji.

Martin Sejk, Únehle

, Únehle:
Vyzkoušeli jste toho už spousty a spousty a bezvýsledně? Žádný 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm však vaší představě nikdy úplně neodpovídal. Nemusíte však rozhodně ustupovat. Znám řešení. Pořiďte si tak jako já 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm. Jedině výrobek dokonale splnil všechny mé požadavky a já jsem z něj jako u vytržení. Jakmile doslouží, okamžitě si koupím nový.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 08. 02. 2023.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Gabriela K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Emma P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Miroslav G: Celkem jsem spokojený.

Anna H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Simona T: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt