2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Podložka na matraci chrání lůžko tam, kde hrozí znečištění tekutinou. Skvěle poslouží v době, kdy se dítě učí spát bez plínek. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC) laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný pocit, funkční spodní vrstva zabraňuje průniku tekutiny k lůžku. Podložka zajišťuje téměř 100% ochranu proti vniku…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Marek Hromádko, Nová Ves I

, Nová Ves I:
Několikrát jsem se musel proklikat zpět k objednávce, až jsem přečetl nápis ”CHYBA“. Následně jsem se rozhodl zavolat, což se ukázalo jako skvělý krok. Prodejce oznámil, že má nějakou systémovou chybu, ale že dá vše do pořádku. Vyžádal si na mě kontakt, a hned jak opravil nákupní košík, dal mi vědět a nákup jsem získal s bonusem.

Denis Trejtnar, Vítonice

, Vítonice:
S 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm jsem se setkal, když jsem sháněl šikovného pomocníka do dílny. Byl jsem pěkně překvapen jeho kvalitou a hodně lehkou prodejností. Dostatečné skladové zásoby mi pomohly koupit si více souprav 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm, abych nemusel zase za měsíc nakupovat. I manželka byla spokojena a určitě se k tomuto 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm opět vrátíme.

Filip Videman, Linhartice

, Linhartice:
2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm jsem zakoupil jako další, protože podobný, celkem nekvalitní kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je ve srovnání o hodně více precizně zpracovaný a to už na letmý pohled. Bez ohledu na výtečný vzhled a službu. Jako esteticky založený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou kupuji, líbila. A jsem nadšený! Nechápu, že jsem se tak dlouho s pořízením váhal. Snad jen cena by mohla být o něco nižší, ale chápu, že za kvalitní se jednoduše platí.

Filip Willaschek, Babice nad Svitavou

, Babice nad Svitavou:
Chtěl jsem překvapit manželku hezkým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm  mi přišel již před týdnem a vše bylo přesně tak, jak jsem si přál. Milenka má obrovskou radost a já s ní, děkuji.

Martin Sejk, Únehle

, Únehle:
Zkusili jste toho již mnoho a bezvýsledně? Žádný 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm ovšem vašim představám nikdy úplně neodpovídal. Nemusíte ale kvůli tomu činit kompromisy. Našel jsem řešení. Vyzkoušejte tak jako já 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm. Až on dokonale splnil všechna má přání a já jsem z něj naprosto nadšený. Jakmile doslouží, hned si zakoupím další.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Vojtěch M: tak jsem to dostala aje to super

Radek H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Nikolas Š: je to fajné

Aneta K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Klára M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt