2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Podložka na matraci chrání lůžko tam, kde hrozí znečištění tekutinou. Skvěle poslouží v době, kdy se dítě učí spát bez plínek. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC) laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný pocit, funkční spodní vrstva zabraňuje průniku tekutiny k lůžku. Podložka zajišťuje téměř 100% ochranu proti vniku…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Marek Hromádko, Nová Ves I

, Nová Ves I:
Třikrát jsem se musel proklikat zpět k potvrzení objednávky, až se mi objevilo nápis ”NELZE PROVÉST“. Následně jsem zavolal na linku, což byl chytrý krok. Pracovník zjistil oznámil, že má nějakou chybu v systému, ale že ji obratem vyřeší. Vzal si na mě telefonní číslo, a hned jak opravil eshop, napsal mi a objednávku jsem měl výhodněji.

Denis Trejtnar, Vítonice

, Vítonice:
S 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm jsem se setkal, když jsem hledal účinného pomocníka do domácnosti. Byl jsem příjemně překvapen jeho zpracováním a velmi snadnou dostupností. Velké skladové zásoby mi umožnily koupit si několik balení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm, abych nemusel zase za měsíc objednávat. I přítelkyně byla nadšená a jistě se k tomuto 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm zase vrátíme.

Filip Videman, Linhartice

, Linhartice:
2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm jsem objednal jako náhradu, protože podobný, poměrně nekvalitní kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání o hodně více precizně zpracovaný a to už na letmý pohled. Bez ohledu na unikátní vzhled a službu. Jako vizuálně zaměřený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, líbila. A jsem nadšený! Nechápu, že jsem se tak dlouho s koupí váhal. Snad jen cena by mohla být o krapet nižší, ale chápu, že za preciznost se zkrátka platí.

Filip Willaschek, Babice nad Svitavou

, Babice nad Svitavou:
Chtěl jsem potěšit přítelkyni dobrým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání, 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm  mi přišel již před týdnem a vše bylo přesně tak, jak jsem si přál. Dcera má velkou radost a já s ní, děkuji.

Martin Sejk, Únehle

, Únehle:
Zkusili jste toho již nepočítaně a s jakými výsledky? Žádný 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm bohužel vaší představě nikdy stoprocentně neodpovídal. Nemusíte ale kvůli tomu dělat kompromis. Vím, jak na to. Objednejte si tak jako já 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm. Teprve on dokonale splnil všechna má přání a já jsem z něj absolutně nadšený. V momentě, kdy vypoví službu, okamžitě si zakoupím další.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 09. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Radim V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Alžběta M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Nela L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Aneta T: dobré

Filip T: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt