2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Podložka na matraci chrání lůžko tam, kde hrozí znečištění tekutinou. Skvěle poslouží v době, kdy se dítě učí spát bez plínek. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC) laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný pocit, funkční spodní vrstva zabraňuje průniku tekutiny k lůžku. Podložka zajišťuje téměř 100% ochranu proti vniku…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Marek Hromádko, Nová Ves I

, Nová Ves I:
Třikrát jsem se musel vrátit k tlačítku pro objednání, až se mi objevilo upozornění „ERROR“. Poté jsem se obrátil na zákaznickou podporu, což byl skvělý tah. Provozovatel sdělil, že má nějakou chybu v systému, ale že ji obratem vyřeší. Vzal si na mě e-mail, a ihned poté, co opravil internetové stránky, kontaktoval mě a nákup jsem dostal výhodněji.

Denis Trejtnar, Vítonice

, Vítonice:
S 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm jsem se setkal, když jsem hledal šikovného pomocníka do domácnosti. Byl jsem příjemně překvapen jeho kvalitou a velmi snadnou dostupností. Dostatečné skladové zásoby mi pomohly objednat si několik souprav 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm, abych nemusel zase za měsíc objednávat. I žena byla spokojena a jistě se k tomuto 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm zase vrátíme.

Filip Videman, Linhartice

, Linhartice:
2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm jsem objednal jako náhradu, protože jiný, poměrně špatný kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je ve srovnání mnohem více precizně vypracovaný a to už na první pohled. Bez ohledu na výtečný vzhled a funkci. Jako esteticky založený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, zdála hezká. A jsem v extázi! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s koupí rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o něco levnější, ale mám pochopení, že za preciznost se zkrátka platí.

Filip Willaschek, Babice nad Svitavou

, Babice nad Svitavou:
Chtěl jsem potěšit přítelkyni hezkým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání, 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm  mi přišel již před týdnem a vše bylo přesně tak, jak jsem si přál. Přítelkyně má velkou radost a já s ní, děkuji.

Martin Sejk, Únehle

, Únehle:
Otestovali jste toho už spousty a spousty a s nijakým výsledkem? Žádný 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm však vašim kritériím nikdy stoprocentně neodpovídal. Nemusíte ale rozhodně ustupovat. Znám řešení. Objednejte si tak jako já 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm. Až produkt bez kompromisů splnil všechny mé požadavky a já jsem z něj úplně vedle. Ten den, kdy vypoví službu, hned si pořídím další.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Zuzana K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Gabriela K: nemá chybu

Julie P: dobré

Daniela P: Tento 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Gabriela R: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt