2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Podložka na matraci chrání lůžko tam, kde hrozí znečištění tekutinou. Skvěle poslouží v době, kdy se dítě učí spát bez plínek. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC) laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný pocit, funkční spodní vrstva zabraňuje průniku tekutiny k lůžku. Podložka zajišťuje téměř 100% ochranu proti vniku…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Marek Hromádko, Nová Ves I

, Nová Ves I:
Několikrát jsem se musel vrátit k potvrzení objednávky, až jsem přečetl slovo ”CHYBA“. Pak jsem zavolal na linku, což se ukázalo jako skvělý tah. Prodejce zjistil, že má jakousi chybu v systému, ale že dá vše do pořádku. Vzal si na mě telefonní číslo, a ihned poté, co opravil internetové stránky, zavolal mi a nákup jsme dokončili výhodněji.

Denis Trejtnar, Vítonice

, Vítonice:
S 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm jsem se setkal, když jsem hledal šikovného pomocníka do domácnosti. Byl jsem pěkně překvapen jeho zpracováním a hodně snadnou dostupností. Dostatečné skladové zásoby mi umožnily objednat si několik setů 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm, abych nemusel zase za měsíc objednávat. I přítelkyně byla nadšená a jistě se k tomuto 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm zase vrátíme.

Filip Videman, Linhartice

, Linhartice:
2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm jsem objednal jako náhradu, protože podobný, poměrně špatný kousek se okamžitě rozbil. Překvapilo mě, jak je ve srovnání mnohem více precizně zpracovaný a to už na letmý pohled. Nehledě na výtečný design a funkci. Jako esteticky zaměřený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, líbila. A jsem nadšený! Nechápu, že jsem se tak dlouho s pořízením rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o něco nižší, ale chápu, že za preciznost se jednoduše platí.

Filip Willaschek, Babice nad Svitavou

, Babice nad Svitavou:
Chtěl jsem překvapit manželku hezkým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm  mi přišel včera a vše bylo přesně tak, jak jsem očekával. Přítelkyně má obrovskou radost a já s ní, děkuji.

Martin Sejk, Únehle

, Únehle:
Vyzkoušeli jste toho již spousty a spousty a s nijakým výsledkem? Žádný 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm ale vašim požadavkům nikdy zcela neodpovídal. Nemusíte ovšem rozhodně ubrat z požadavků. Poradím vám. Otestujte tak jako já 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm. Až produkt naprosto splnil všechny mé požadavky a já jsem z něj naprosto nadšený. V momentě, kdy doslouží, okamžitě si koupím ještě jeden.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 06. 10. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Nikol B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Denis H: 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sofie M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Patrik R: tak jsem to dostala aje to super

Nikola H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt