2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Ověřit dostupnost

Froté chrániče s PVC zátěrem ochrání matraci před jakoukoliv nehodou. Podložka na matraci chrání lůžko tam, kde hrozí znečištění tekutinou. Skvěle poslouží v době, kdy se dítě učí spát bez plínek. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyvinylchloridový film (PVC) laminovaný na bavlněné froté. Zatímco horní vrstva dodává výrobku příjemný pocit, funkční spodní vrstva zabraňuje průniku tekutiny k lůžku. Podložka zajišťuje téměř 100% ochranu proti vniku…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Marek Hromádko, Nová Ves I

, Nová Ves I:
Třikrát jsem se musel vracet k tlačítku pro objednání, až jsem přečetl slovo ”CHYBA“. Nakonec jsem se rozhodl zavolat, což byl chytrý krok. Pracovník zjistil sdělil, že má nějakou systémovou chybu, ale že ji obratem vyřeší. Vzal si na mě kontakt, a hned jak dal do pořádku nákupní košík, napsal mi a objednávku jsem získal se slevou.

Denis Trejtnar, Vítonice

, Vítonice:
S 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm jsem se setkal, když jsem hledal účinného pomocníka do dílny. Byl jsem pěkně překvapen jeho provedením a hodně lehkou prodejností. Dostatečné skladové zásoby mi umožnily objednat si několik setů 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm, abych nemusel opět brzy nakupovat. I žena byla spokojena a jistě se k tomuto 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm zase vrátíme.

Filip Videman, Linhartice

, Linhartice:
2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm jsem zakoupil jako náhradu, protože podobný, poměrně nekvalitní kousek se okamžitě rozbil. Překvapilo mě, jak je ve srovnání o hodně více kvalitně zpracovaný a to už na letmý pohled. Nehledě na unikátní vzhled a funkci. Jako esteticky zaměřený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, zdála hezká. A jsem nadšený! Nechápu, že jsem se tak dlouho s pořízením rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o něco levnější, ale chápu, že za kvalitní se zkrátka platí.

Filip Willaschek, Babice nad Svitavou

, Babice nad Svitavou:
Chtěl jsem potěšit přítelkyni pěkným dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm  mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem chtěl. Dcera má velkou radost a já s ní, děkuji.

Martin Sejk, Únehle

, Únehle:
Vyzkoušeli jste toho již spousty a spousty a jste stále na začátku? Žádný 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm bohužel vašim kritériím nikdy stoprocentně neodpovídal. Nemusíte ale rozhodně slevit z nároků. Poradím vám. Otestujte tak jako já 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm. Jedině výrobek naprosto splnil všechny moje kritéria a já jsem z něj absolutně nadšený. V momentě, kdy vypoví službu, okamžitě si koupím ještě jeden.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Nikola M: já jsem to prostě chtěla

Nikola M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Tereza K: Ideální k osmnáctinám :)

Zdeněk B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Tadeáš K: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný froté PVC chránič matrace (podložka) pro miminka - 60x120 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt