2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

Jaroslav Stütz, Česká Lípa

, Česká Lípa:
Tak předně, 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm je ve všech směrech perfektní. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset poptávat jinde, když jsem objevil, že už není na skladě, avšak za jeden den už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc chechtáků na každodenní nákupy, takže v mém úsudku hrála obrovskou roli cena, na opačnou stranu 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm, který mi přišel poštou, mě velmi překvapil, ať už co do provedení, nebo užitečnosti.

Nela Šlanhofová, Jívoví

, Jívoví:
Dostala jsem ho jako dárek. Do toho času jsem nikdy ani neuvažovala o tom, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se přece jen rozhodnula, že ho tedy otestuji. Bez výčitek musím uznat, že jsem byla moc mile překvapená. Kamarádky, které u mě byly na skok se okamžitě ptaly, jak jsem s tím spokojená. Tak jsem dle skutečnosti pověděla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim to doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 05. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

Tereza P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jaroslav M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jan P: je to fajné

Karolína H: Ideální k osmnáctinám :)

Aleš F: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt