2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

Jaroslav Stütz, Česká Lípa

, Česká Lípa:
Tak na začátek, 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm je ve všech ohledech perfektní. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset hledat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není na skladě, avšak za dva dny už bylo možné si jej objednat. Teď už chápu, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc chechtáků na obyčejné nákupy, takže v mém úsudku hrála největší roli cena, na druhou stranu 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm, který mi dorazil kurýrem, mě nejvíc překvapil, ať už co do kvality, nebo užitečnosti.

Nela Šlanhofová, Jívoví

, Jívoví:
Dostala jsem ho jako dárek. Do té doby jsem nikdy ani neuvažovala o tom, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se tedy rozhodnula, že ho hned otestuji. Bez výčitek musím uznat, že jsem byla velmi mile spokojená. Kamarádky, které u mě byly na návštěvě se ihned tázaly, jak jsem s ním zadobře. Tak jsem dle skutečnosti řekla, že si nemůžu stěžovat a bez váhání jsem jim to doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 02. 10. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

Johana S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Sára Č: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Hana F: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tadeáš Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Johana R: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt