2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

Jaroslav Stütz, Česká Lípa

, Česká Lípa:
Tak předně, 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm je ve všech ohledech super. Chvíli jsem se bál, že budu muset hledat jinde, když jsem objevil, že už není na skladě, avšak za jeden den už bylo možné si jej zakoupit. Teď už chápu, jak je možné, že byl prodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na výšce mi nezbývá moc peněz na obyčejné nákupy, takže v mém úsudku hrála největší roli cena, na druhou stranu 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm, který mi přišel kurýrem, mě nejvíc překvapil, ať už co do provedení, nebo výdrže.

Nela Šlanhofová, Jívoví

, Jívoví:
Obdržela jsem ho jako dárek. Do toho času jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se přece jen rozhodnula, že ho tedy zkusím. Bez výčitek musím uznat, že jsem byla hodně hezky spokojená. Kamarádky, které u mě byly na návštěvě se okamžitě tázaly, jak jsem s ní spokojená. Tak jsem popravdě pověděla, že si nemůžu stěžovat a bez váhání jsem jim jí doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 10. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

Šárka P: děda je z dárku je nadšený

Tadeáš M: Jsem ráda, že to mám

Lukáš C: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Markéta P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Marie H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt