2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

Jaroslav Stütz, Česká Lípa

, Česká Lípa:
Tak předně, 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm je ve všech směrech super. Chvíli jsem se bál, že budu muset poptávat jinde, když jsem objevil, že už není na skladě, avšak za tři dny už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc kaček na každodenní nákupy, takže v mém rozhodování hrála největší roli cena, na opačnou stranu 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm, který mi dorazil kurýrem, mě nejvíc překvapil, ať už co do zpracování, nebo užitečnosti.

Nela Šlanhofová, Jívoví

, Jívoví:
Dostala jsem ho jako dárek. Do té doby jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se přece jen rozhodnula, že ho hned zkusím. Bez přehánění chci potvrdit, že jsem byla velmi hezky spokojená. Kamarádky, které u mě byly na návštěvě se okamžitě tázaly, jak jsem s ním zadobře. Tak jsem dle skutečnosti pověděla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim jí doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

Šárka G: nemá chybu

Alena L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Sofie F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Richard V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Zuzana K: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt