2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

Jaroslav Stütz, Česká Lípa

, Česká Lípa:
Tak na začátek, 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm je ve všech směrech skvělý. Chvíli jsem se bál, že budu muset koukat jinde, když jsem zjistil, že už není k okamžitému odběru, avšak za tři dny už bylo možné si jej zakoupit. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc kaček na běžné nákupy, takže v mém úsudku hrála velkou roli cena, na druhou stranu 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm, který mi dorazil kurýrem, mě velmi překvapil, ať už co do zpracování, nebo výdrže.

Nela Šlanhofová, Jívoví

, Jívoví:
Dostala jsem ho jako dárek. Do toho času jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama pořídila. Pak jsem se přece jen rozhodla, že ho hned zkusím. Bez výčitek chci uznat, že jsem byla moc pěkně překvapená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se okamžitě tázaly, jak jsem s tím zadobře. Tak jsem popravdě pověděla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim jí doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 09. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

Rozálie Z: nemá chybu

Patrik B: je to fajné

Petra P: Tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jáchym V: Jsem ráda, že to mám

Anna S: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 120x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt