2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 824 Kč
Naše cena: 549 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Matěj Gajzler, Kopřivná

, Kopřivná:
Jen co jsem ho uviděl, okamžitě jsem si byl přesvědčený, že 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi nějaký čas trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla ojedinělá malá a vlastně milá komplikace. Pak už jen stačilo si ho zakoupit a vybrat jestli si ho chci doručit na některé z prodejen, nebo si ho nechám dovést až ke dveřím. Za mě gratuluji bezchybný servis a seriózní jednání, to se přece cení!

Karolína Lenková, Petrovice

, Petrovice:
Tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm, to je prostě totálně boží super zboží! Odkládala jsem si na něj docela dlouho, protože se mi pokaždé korunky nějakým způsobem vypařily, ale nedávno jsem si ho pořídila a je to maximálně bomba. Ale hlavně se mi líbí, že má super design. Ne že by to byla jediná kladná stránka, ale pro mě je to hlavní. Ale je to i funkční věcička, dejte na mě :-D

Petr Výběra, Želechovice nad Dřevnicí

, Želechovice nad Dřevnicí:
Kvalitní a cenově dostupný 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi pouze menší velikost než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se kvalitou. Byl to dárek, takže jsem si nemohl moc vybírat, ale opravdu mě to udělalo radost. Přemýšlím o zakoupení dalšího kusu této značky. Doporučuji.

Klára Krulíková, Kovářská

, Kovářská:
Když jsem 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm poprvé spatřila a vedle něj takto nízkou cenovku, tak jsem se téměř až lekla. Avšak řekla jsem si, že ho prověřím. Bylo to dobře, protože tahle věcička fakt překonala moje představy. Čekala jsem nějaký blbost, ale dostala jsem neskutečně kvalitní super věcička z kvalitního materiálu, kterou používám skoro každý den! Výjimečná a cenově přijatelná koupě, stejných jsem do té doby moc neměla.

Nikol Vafková, Oleksovice

, Oleksovice:
Nejdříve mne zaujala jednoduchost a přehlednost obchodu a prodávaného produktu. Vše byla jasné na první pohled a zakoupila jsem. Poté mne ihned překvapila rychlost doručení objednaného 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm a dobré zabalení zboží, aby zboží nebylo poničeno. Fungování a správnost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a levná, komunikace příjemná a doručení opravdu bleskové. Nemám nic, co bych napsala jako negativní, takže za mě jedno velké ano! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Laura K: nemá chybu

Nela H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jana K: Tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sára G: dobré

Viktor F: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt