2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 824 Kč
Naše cena: 549 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Matěj Gajzler, Kopřivná

, Kopřivná:
Jen co jsem ho zahlédl, okamžitě jsem si byl přesvědčený, že 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm musím mít. Měli jich mnoho na výběr, že mi nějaký čas trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla jediná malinká a vlastně hezká komplikace. Potom už jen stačilo si ho zakoupit a vybrat jestli si ho chci vyzvednout na jakékoliv z prodejen, nebo si ho nechám doručit až ke dveřím. Za mě gratuluji bezvadný servis a parádní jednání, to se dneska cení!

Karolína Lenková, Petrovice

, Petrovice:
Tenhle 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm, to je jednoduše absolutně suprová zboží! Šetřila jsem si na něj docela dlouho, protože se mi vždy ty penízky nějak rozletěly, ale následně jsem si ho koupila a je to totálně bomba. Ale hlavně se mi líbí, že vypadá velice dobře. Ne že by to byla jediná přednost, ale pro mě je to hlavní. Ale je to i funkční věc, dejte na mě :-)

Petr Výběra, Želechovice nad Dřevnicí

, Želechovice nad Dřevnicí:
Kvalitní a cenově levný 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se vyhotovením. Byl to dar, takže jsem si nemohl hodně vybírat, ale opravdu mě to udělalo radost. Přemýšlím o zakoupení ještě jednoho výrobku této značky. Doporučuji.

Klára Krulíková, Kovářská

, Kovářská:
Když jsem 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm poprvé uviděla a u něj takto příjemnou cenu, tak jsem se málem až lekla. Ale řekla jsem si, že produkt vyzkouším. Naštěstí, protože tato věc fakt předčila moje představy. Očekávala jsem totální šmejd, ale přišla mi velmi kvalitní parádní věc z kvalitního materiálu, kterou využívám téměř neustále! Spokojená a velice výhodná koupě, podobných jsem do té doby moc neudělala.

Nikol Vafková, Oleksovice

, Oleksovice:
Nejprv mne zaujala jednoduchost a úhlednost obchodu a nabízeného zboží. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Potom mne ihned překvapila rychlost dodání zakoupeného 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm a super zabalení balíčku, aby zboží nebylo poničeno. Funkčnost a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejlepší a nejlevnější, komunikace informovaná a doručení opravdu okamžité. Nemám nic, co bych řekla jako negativní, takže za mě tři velké plus! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 12. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Tobiáš H: Přišlo to celkem rychle

Matyáš A: 110 % spokojenost

Radek R: 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Linda B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Anna Š: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt