2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 824 Kč
Naše cena: 549 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Matěj Gajzler, Kopřivná

, Kopřivná:
Jen co jsem ho zahlédl, hned jsem si byl přesvědčený, že 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm musím mít. Měli jich hodně na výběr, že mi chvíli trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla ojedinělá malá a vlastně příjemná komplikace. Potom už jen stačilo si ho zakoupit a vybrat jestli si ho chci doručit na jakékoliv z obchdů, nebo si ho nechám doručit až ke dveřím. Za mě chválím bezchybný servis a seriózní jednání, to se přece cení!

Karolína Lenková, Petrovice

, Petrovice:
Tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm, to je zkrátka maximálně boží super zboží! Odkládala jsem si na něj poměrně dlouho, protože se mi vždycky korunky nějakým způsobem vytratily, ale nakonec jsem si ho objednala a je to totálně špica. Ale hlavně oceňuji, že vypadá úchvatně. Ne že by to byla jediná kladná stránka, ale pro mě je to podstatné. Ale je to současně funkční věc, věřte mi :-)

Petr Výběra, Želechovice nad Dřevnicí

, Želechovice nad Dřevnicí:
Kvalitní a cenově přiměřený 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se kvalitou. Byl to dárek, proto jsem si nemohl moc vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o objednání ještě jednoho kusu této značky. Doporučuji.

Klára Krulíková, Kovářská

, Kovářská:
V době, kdy jsem 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm poprvé našla a u něj takto nízkou cenu, tak jsem se téměř až lekla. Ovšem řekla jsem si, že zboží otestuji. Naštěstí, protože tato věcička fakt překonala moje představy. Očekávala jsem totální blbost, ale byla to opravdu kvalitní parádní věc z pevného materiálu, kterou využívám téměř neustále! Spokojená a cenově přijatelná koupě, podobných jsem poslední dobou moc neměla.

Nikol Vafková, Oleksovice

, Oleksovice:
Nejdříve mne zaujala jasnost a úhlednost obchodu a nabízeného produktu. Vše byla informačně bohaté na první pohled a zakoupila jsem. Poté mne ihned překvapila rychlost dodání objednaného 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm a super zabalení balíčku, aby dodávka nebylo poničeno. Fungování a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a nejlevnější, komunikace příjemná a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych napsala jako negativní, takže za mě jedno velké plus! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 02. 2023.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

hodnocení 5/5 od 44 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Anežka Š: já jsem to prostě chtěla

Gabriela K: dobré

Vanesa K: Ideální k osmnáctinám :)

Amálie M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jana V: Tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt