2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 824 Kč
Naše cena: 549 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Matěj Gajzler, Kopřivná

, Kopřivná:
Jen co jsem ho zahlédl, okamžitě jsem si byl přesvědčený, že 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm musím mít. Měli jich hodně na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla unikátní malinká a vlastně příjemná komplikace. Potom už jen stačilo si ho zakoupit a vybrat jestli si ho chci doručit na některé z obchdů, nebo si ho nechám dovést až domů. Za mě gratuluji bezvadný servis a parádní jednání, to se dneska cení!

Karolína Lenková, Petrovice

, Petrovice:
Tenhle 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm, to je opravdu totálně bezkonkurenční zboží! Šetřila jsem si na něj několik měsíců, protože se mi několikrát ušetřené finance nějak vypařily, ale nakonec jsem si ho pořídila a je to stoprocentně pecka. Ale nejvíc oceňuji, že je krásný. Ne že by to byla jediná přednost, ale pro mě je to rozhodující. Ale je to i skvělá věcička, dejte na mě :-D

Petr Výběra, Želechovice nad Dřevnicí

, Želechovice nad Dřevnicí:
Perfektní a cenově přiměřený 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm, ke kterému se rád vracím. Vadí mi jen menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený vyhotovením. Byl to dar, proto jsem si nemohl hodně vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o pořízení ještě jednoho výrobku této značky. Doporučuji.

Klára Krulíková, Kovářská

, Kovářská:
V momentě, kdy jsem 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm poprvé našla a vedle něj takto nízkou cenu, tak jsem se téměř až lekla. Ale řekla jsem si, že ho otestuji. Bylo to dobře, protože tato věc fakt překonala moje očekávání. Čekala jsem nějaký šmejd, ale dostala jsem neskutečně kvalitní super věc z příjemného materiálu, kterou používám téměř denně! Výjimečná a velmi levná koupě, takových jsem do té doby moc neudělala.

Nikol Vafková, Oleksovice

, Oleksovice:
Nejprv mne zaujala jasnost a úhlednost obchodu a prodávaného zboží. Vše byla informačně bohaté na první pohled a zakoupila jsem. Potom mne hned překvapila rychlost dovezení objednaného 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm a dobré zabalení zboží, aby balíček nebylo poškozeno. Funkčnost a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a levná, komunikace příjemná a doručení opravdu bleskové. Nemám nic, co bych řekla jako negativní, takže za mě jedno velké ano! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 09. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Rozálie S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Adéla K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Filip P: 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Roman Z: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Simona T: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt