2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 824 Kč
Naše cena: 549 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Matěj Gajzler, Kopřivná

, Kopřivná:
Jen co jsem ho spatřil, okamžitě jsem si byl jistý, že 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi nějaký čas trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla unikátní malinká a vlastně hezká komplikace. Potom už jen stačilo si ho zakoupit a vybrat jestli si ho chci doručit na jakékoliv z prodejen, nebo si ho nechám doručit až domů. Za mě chválím bezchybný servis a seriózní jednání, to se přece cení!

Karolína Lenková, Petrovice

, Petrovice:
Tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm, to je zkrátka naprosto bezkonkurenční výrobek! Šetřila jsem si na něj několik měsíců, protože se mi několikrát ušetřené finance nějakým způsobem vypařily, ale nakonec jsem si ho objednala a je to totálně bomba. Ale hlavně se mi líbí, že je krásný. Ne že by to byla jediná přednost, ale pro mě je to podstatné. Ale je to i praktická věcička, dejte na můj názor :-)

Petr Výběra, Želechovice nad Dřevnicí

, Želechovice nad Dřevnicí:
Kvalitní a cenově levný 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi pouze menší velikost než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se kvalitou. Byl to dárek, takže jsem si nemohl moc vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o objednání ještě jednoho kusu této značky. Doporučuji.

Klára Krulíková, Kovářská

, Kovářská:
Když jsem 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm poprvé uviděla a u něj takto akční cenovku, tak jsem se skoro až vyděsila. Jenomže řekla jsem si, že ho vyzkouším. Bylo to dobře, protože tato věc dokonale předčila moje očekávání. Očekávala jsem totální blbost, ale přišla mi fakt kvalitní skvělá věc z příjemného materiálu, kterou používám téměř neustále! Výjimečná a cenově přijatelná koupě, podobných jsem v poslední době příliš mnoho neměla.

Nikol Vafková, Oleksovice

, Oleksovice:
Nejprv mne zaujala krása a úhlednost Eshopu a prodávaného zboží. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Poté mne hned překvapila rychlost dodání zakoupeného 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm a super zabalení dodávky, aby zboží nebylo poničeno. Fungování a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace informovaná a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych napsala jako negativní, takže za mě tři velké plus! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 05. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Matouš B: Jsem ráda, že to mám

Kateřina B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Denisa K: Je to dostatečné?

Viktor O: tak jsem to dostala aje to super

Jana K: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt