2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 824 Kč
Naše cena: 549 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Matěj Gajzler, Kopřivná

, Kopřivná:
Jen co jsem ho uviděl, hned jsem si byl přesvědčený, že 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm musím mít. Měli jich hodně na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla ojedinělá malá a vlastně hezká komplikace. Potom už jen stačilo si ho zakoupit a vybrat jestli si ho chci doručit na jakékoliv z obchdů, nebo si ho nechám doručit až domů. Za mě gratuluji bezchybný servis a parádní komunikace, to se dneska cení!

Karolína Lenková, Petrovice

, Petrovice:
Tenhle 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm, to je jednoduše absolutně prvotřídní věcička! Šetřila jsem si na něj několik měsíců, protože se mi vždy ušetřené finance nějak vytratily, ale nakonec jsem si ho objednala a je to fakt špica. Ale hlavně se mi líbí, že vypadá úchvatně. Ne že by to byla jediná výhoda, ale pro mě je to rozhodující. Ale je to současně funkční věc, věřte mi :-)

Petr Výběra, Želechovice nad Dřevnicí

, Želechovice nad Dřevnicí:
Kvalitní a cenově přiměřený 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm, ke kterému se rád vracím. Vadí mi jen menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se vyhotovením. Byl to dar, proto jsem si nemohl hodně vybírat, ale opravdu mě to udělalo radost. Přemýšlím o pořízení dalšího kusu této značky. Doporučuji.

Klára Krulíková, Kovářská

, Kovářská:
V momentě, kdy jsem 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm poprvé uviděla a u něj takto bezkonkurenční cenu, tak jsem se skoro až lekla. Ale řekla jsem si, že ho otestuji. Naštěstí, protože tato věcička dokonale předčila moje požadavky. Čekala jsem nějaký šmejd, ale dorazila mi neskutečně kvalitní skvělá věc z výborného materiálu, kterou využívám téměř každý den! Skvělá a opravdu levná koupě, podobných jsem doposud moc neměla.

Nikol Vafková, Oleksovice

, Oleksovice:
Nejdříve mne zaujala krása a přehlednost Eshopu a nabízeného produktu. Vše byla informačně bohaté na první pohled a objednala jsem. Poté mne hned překvapila rychlost dovezení zakoupeného 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm a dobré zabalení balíčku, aby zboží nebylo poškozeno. Fungování a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a nejlevnější, komunikace milá a dodání opravdu okamžité. Nemám nic, co bych řekla jako špatné, takže za mě tři velké plus! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 01. 10. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Šimon B: Přišlo to celkem rychle

Michaela T: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Roman C: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Vanesa K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Sebastian K: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt