2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 824 Kč
Naše cena: 549 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Matěj Gajzler, Kopřivná

, Kopřivná:
Jen co jsem ho spatřil, okamžitě jsem si byl jistý, že 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla unikátní malá a vlastně příjemná komplikace. Potom už jen stačilo si ho objednat a vybrat jestli si ho chci vyzvednout na některé z krámů, nebo si ho nechám dovést až ke dveřím. Za mě gratuluji bezvadný servis a seriózní jednání, to se přece cení!

Karolína Lenková, Petrovice

, Petrovice:
Tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm, to je opravdu absolutně prvotřídní věcička! Odkládala jsem si na něj delší dobu, protože se mi vždycky ty penízky nějakým způsobem rozletěly, ale poté jsem si ho pořídila a je to maximálně bomba. Ale nejvíc oceňuji, že má super design. Ne že by to byla jediná kladná stránka, ale pro mě je to důležité. Ale je to i skvělá věcička, dejte na můj názor :-D

Petr Výběra, Želechovice nad Dřevnicí

, Želechovice nad Dřevnicí:
Perfektní a cenově přiměřený 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený vyhotovením. Byl to dar, takže jsem si nemohl moc vybírat, ale opravdu mě to potěšilo. Přemýšlím o pořízení ještě jednoho kusu této značky. Doporučuji.

Klára Krulíková, Kovářská

, Kovářská:
Ve chvíli, kdy jsem 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm poprvé spatřila a vedle něj takto příjemnou cenovku, tak jsem se téměř až vyděsila. Ale řekla jsem si, že produkt vyzkouším. Bylo to dobře, protože tahle věcička dokonale předčila moje představy. Čekala jsem nějaký blbost, ale dorazila mi velmi kvalitní skvělá věc z příjemného materiálu, kterou používám skoro každý den! Spokojená a cenově přijatelná koupě, takových jsem do té doby moc neudělala.

Nikol Vafková, Oleksovice

, Oleksovice:
Nejprv mne zaujala jednoduchost a přehlednost Eshopu a nabízeného zboží. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Potom mne hned překvapila rychlost dovezení objednaného 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm a super zabalení balíčku, aby dodávka nebylo poničeno. Fungování a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a nejlevnější, komunikace informovaná a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych řekla jako negativní, takže za mě tři velké ano! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 10. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Radim L: Jsem ráda, že to mám

Amálie T: děda je z dárku je nadšený

Gabriela K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Anna K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Filip B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 140x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt