2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

Petr Svízela, Blíževedly

, Blíževedly:
Ze srovnání s stejnými produkty jako je 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm mi Vámi inzerovaný vycházel na počáteční pohled suprově. Dlouho jsem proto neváhal a objednal. Balení, doba doručení i cena jsou pěkné. Přidanou hodnotou je, že 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne milé překvapení. Váš e-shop tedy doporučuji ostatním.

Alžběta Kroužková, Nehodiv

, Nehodiv:
Nejdříve mne zaujala krása a přehlednost Eshopu a nabízeného zboží. Vše byla informačně bohaté na první pohled a objednala jsem. Poté mne ihned překvapila rychlost doručení zakoupeného 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm a dobré zabalení dodávky, aby balíček nebylo poškozeno. Fungování a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a levná, komunikace informovaná a dodání opravdu okamžité. Nemám nic, co bych řekla jako negativní, takže za mě tři velké plus! Doporučuji.

Matyáš Lubojacký, Střítež pod Křemešníkem

, Střítež pod Křemešníkem:
Než jsem si objednal 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm, tak jsem zavolal prodejci zda skutečně mají 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm na skladě. Byl jsem na nervy, ale bylo to zbytečné, za dva dny mi doma zvonil doručovatel. Skvělá rychlost přepravy a pohodová cena.

Kamila Grešková, Krajková

, Krajková:
Tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm jsem shlédla u maminky a začala jsem se o to informovat. Na kamarádky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla z kanceláře, sedla k počítači a zakoupila. Po celkem krátké chvíli zaťukal pošťák a já ho můžu otestovat. Jsem opravdu spokojená a budu doporučovat dál. Nejen svým kamarádům, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do řeči.

Vanesa Kimáková, Zdounky

, Zdounky:
2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm podporuje mojí normální pohodlnost, protože nejsem povinna shánět pět věci, když mi v pohodě stačí dvě. Stačí jediná návštěva obchodu nebo jeden chat do obchodu a mohu snadně a lehce vydělávat. Tké i mojí kolegyni v práci baví tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm přepracovávat, protože se s ním pracuje snadno, rychle a tím pádem u normální domácí činnosti stráví minimum času.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 09. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

Ondřej K: 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kristýna Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Sára D: já jsem to prostě chtěla

Antonín H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Dominik D: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt