2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

Petr Svízela, Blíževedly

, Blíževedly:
Ze srovnání s podobnými výrobky jako je 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm mi Vámi nabízený vycházel na první pohled nejlépe. Moc jsem proto nečekal a objednal. Balení, doba dodání i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm je tzv. user - friendly, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne milé překvapení. Váš eshop tedy doporučuji ostatním.

Alžběta Kroužková, Nehodiv

, Nehodiv:
Nejdříve mne zaujala krása a přehlednost Eshopu a nabízeného zboží. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Potom mne ihned překvapila rychlost doručení objednaného 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm a super zabalení zboží, aby zboží nebylo poškozeno. Funkčnost a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a nejlevnější, komunikace příjemná a doručení opravdu okamžité. Nemám nic, co bych řekla jako špatné, takže za mě jedno velké plus! Doporučuji.

Matyáš Lubojacký, Střítež pod Křemešníkem

, Střítež pod Křemešníkem:
Než jsem si nechal zaslat 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm, tak jsem volal s prodejcem zda fakt mají 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm k dispozici. Byl jsem nervózní, ale neopodstatněně, dva dny poté mi doma klepal kurýr. Vysoká rychlost přepravy a příznivá cena.

Kamila Grešková, Krajková

, Krajková:
Tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm jsem shlédla u babičky a začala jsem se o něj informovat. Na maminky doporučení jsem ihned, co jsem přišla z kanceláře, sedla k notebooku a zakoupila. Po celkem krátké době zaťukal doručovatel a já jej můžu vyzkoušet. Jsem opravdu spokojená a budu zkoušet dál. Nejen svým blízkým, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do řeči.

Vanesa Kimáková, Zdounky

, Zdounky:
2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm podporuje mojí vrozenou pohodlnost, protože nejsem nucena shánět čtyři věci, když mi v klidu stačí dvě. Stačí jediná návštěva eshopu nebo jeden email do e-shopu a mohu snadně a lehce vydělávat. Dokonce i mojí kamarádku baví tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm používat, protože se s ním pracuje snadno, okamžitě a tím pádem u normální domácí činnosti stráví méně času.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 10. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

Eva R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Denis M: Přišlo to celkem rychle

Dominika P: dobré

Alžběta O: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Denis M: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt