2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

Petr Svízela, Blíževedly

, Blíževedly:
Při porovnání s stejnými výrobky jako je 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm mi Vámi inzerovaný vycházel na počáteční pohled suprově. Moc jsem proto neváhal a zakoupil. Zabalení, doba doručení i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm je tzv. user - friendly, tedy milý pro uživatele a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš e-shop tedy doporučuji ostatním.

Alžběta Kroužková, Nehodiv

, Nehodiv:
Nejdříve mne zaujala jednoduchost a úhlednost obchodu a prodávaného produktu. Vše byla jasné na první pohled a zakoupila jsem. Poté mne ihned překvapila rychlost dodání objednaného 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm a dobré zabalení dodávky, aby dodávka nebylo poškozeno. Funkčnost a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a nejlevnější, komunikace informovaná a doručení opravdu okamžité. Nemám nic, co bych napsala jako špatné, takže za mě dvě velké ano! Doporučuji.

Matyáš Lubojacký, Střítež pod Křemešníkem

, Střítež pod Křemešníkem:
Než jsem si objednal 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm, tak jsem zavolal prodejci zda opravdu mají 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm skladem. Byl jsem nedůvěřivý, ale bez důvodu, za dva dny mi doma zvonil doručovatel. Blesková rychlost doručení a dobrá cena.

Kamila Grešková, Krajková

, Krajková:
Tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm jsem viděla u babičky a začala jsem se o něj zajímat. Na maminky doporučení jsem ihned, co jsem přišla z kanceláře, sedla k tabletu a koupila. Po opravdu krátké době zaťukal pošťák a já ho můžu používat. Jsem velmi spokojená a budu zkoušet dál. Nejen svým kamarádkám, ale každému, koho potkám a dám se s ním do rozhovoru.

Vanesa Kimáková, Zdounky

, Zdounky:
2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm podporuje mojí normální lenost, protože nejsem nucena shánět tři věci, když mi v klidu stačí dvě. Stačí jediná návštěva eshopu nebo jeden email do obchodu a mohu pohodlně a lehce vydělávat. Tké i mojí dceru baví tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm užívat, protože se s ním dělá lehce, okamžitě a tím pádem u normální domácí práce stráví méně času.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 09. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

Simona F: děda je z dárku je nadšený

Tobiáš P: 110 % spokojenost

Marie P: Ideální k osmnáctinám :)

Martin T: Jsem ráda, že to mám

Nikola L: Tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt