2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

Petr Svízela, Blíževedly

, Blíževedly:
Při porovnání s podobnými produkty jako je 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm mi Vámi prodávaný vycházel na počáteční pohled nejlépe. Dlouho jsem proto nečekal a pořídil. Zabalení, doba dodání i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm je tzv. blbu vzdorný, tedy příjemný pro kupující a to bylo pro mne milé překvapení. Váš eshop tedy doporučuji všem.

Alžběta Kroužková, Nehodiv

, Nehodiv:
Nejdříve mne zaujala jasnost a úhlednost obchodu a nabízeného produktu. Vše byla jasné na první pohled a zakoupila jsem. Potom mne hned překvapila rychlost dodání objednaného 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm a dobré zabalení zboží, aby zboží nebylo poškozeno. Funkčnost a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace milá a doručení opravdu okamžité. Nemám nic, co bych řekla jako špatné, takže za mě dvě velké ano! Doporučuji.

Matyáš Lubojacký, Střítež pod Křemešníkem

, Střítež pod Křemešníkem:
Než jsem si zakoupil 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm, tak jsem volal s prodejcem jestli fakt mají 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm na skladě. Byl jsem nedůvěřivý, ale bezdůvodně, obratem mi doma zvonil kurýr. Prvotřídní rychlost přepravy a dobrá cena.

Kamila Grešková, Krajková

, Krajková:
Tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm jsem viděla u kamarádky a začala jsem se o to zajímat. Na babičky doporučení jsem ihned, co jsem přišla z kanceláře, sedla k notebooku a koupila. Po opravdu krátké chvíli zazvonil kurýr a já jej můžu používat. Jsem velmi spokojená a budu testovat dál. Nejen svým blízkým, ale každému, koho potkám a dám se s ním do rozhovoru.

Vanesa Kimáková, Zdounky

, Zdounky:
2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm podporuje mojí normální pohodlnost, protože nejsem povinna hledat pět věci, když mi v klidu stačí dvě. Stačí jedna návštěva obchodu nebo jeden chat do obchodu a mohu pohodlně a lehce vydělávat. Dokonce i mojí kolegyni v práci baví tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm přepracovávat, protože se s ním pracuje snadno, okamžitě a tím pádem u běžné domácí práce stráví minimum času.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

Zuzana K: já jsem to prostě chtěla

Jaroslav G: je to fajné

Valerie V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Matyáš S: 110 % spokojenost

Jana Z: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt