2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

Petr Svízela, Blíževedly

, Blíževedly:
Při porovnání s stejnými výrobky jako je 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm mi Vámi nabízený vycházel na první pohled suprově. Moc jsem proto nečekal a zakoupil. Zabalení, doba dodání i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro uživatele a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš obchod tedy doporučuji všem.

Alžběta Kroužková, Nehodiv

, Nehodiv:
Nejdříve mne zaujala krása a úhlednost obchodu a nabízeného produktu. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Potom mne ihned překvapila rychlost dovezení zakoupeného 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm a super zabalení zboží, aby dodávka nebylo poškozeno. Funkčnost a správnost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a levná, komunikace příjemná a doručení opravdu okamžité. Nemám nic, co bych napsala jako negativní, takže za mě tři velké plus! Doporučuji.

Matyáš Lubojacký, Střítež pod Křemešníkem

, Střítež pod Křemešníkem:
Než jsem si zakoupil 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm, tak jsem volal s prodejcem jestli opravdu mají 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm k dispozici. Byl jsem nervózní, ale bezdůvodně, obratem mi doma klepal pošťák. Prvotřídní rychlost dopravy a příznivá cena.

Kamila Grešková, Krajková

, Krajková:
Tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm jsem shlédla u kamarádky a začala jsem se o to informovat. Na maminky doporučení jsem ihned, co jsem přišla z kanceláře, sedla k tabletu a zakoupila. Po opravdu krátké chvíli zaťukal pošťák a já ho můžu vyzkoušet. Jsem opravdu překvapená a budu zkoušet dál. Nejen svým kamarádkám, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do rozhovoru.

Vanesa Kimáková, Zdounky

, Zdounky:
2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm podporuje mojí normální pohodlnost, protože nejsem nucena shánět pět věci, když mi v klidu stačí dvě. Stačí jediná návštěva eshopu nebo jeden chat do obchodu a mohu snadně a lehce pracovat. Dokonce i mojí kamarádku baví tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm používat, protože se s ním pracuje lehce, rychle a tím pádem u běžné domácí práce stráví minimum času.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 02. 12. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

Štěpán H: 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jana K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Richard Š: je to fajné

Jaroslav K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Ema B: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt