2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

Petr Svízela, Blíževedly

, Blíževedly:
Ze srovnání s podobnými produkty jako je 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm mi Vámi prodávaný vycházel na počáteční pohled suprově. Dlouho jsem proto nečekal a objednal. Zabalení, doba doručení i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm je tzv. user - friendly, tedy příjemný pro uživatele a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš obchod proto doporučuji ostatním.

Alžběta Kroužková, Nehodiv

, Nehodiv:
Nejdříve mne zaujala krása a úhlednost Eshopu a nabízeného zboží. Vše byla informačně bohaté na první pohled a zakoupila jsem. Potom mne hned překvapila rychlost dovezení zakoupeného 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm a super zabalení dodávky, aby balíček nebylo poničeno. Fungování a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a levná, komunikace informovaná a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych řekla jako špatné, takže za mě jedno velké plus! Doporučuji.

Matyáš Lubojacký, Střítež pod Křemešníkem

, Střítež pod Křemešníkem:
Než jsem si objednal 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm, tak jsem volal s prodejcem zda skutečně mají 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm k dispozici. Byl jsem nedůvěřivý, ale bezdůvodně, dva dny poté mi doma klepal kurýr. Blesková rychlost přepravy a bezkonkurenční cena.

Kamila Grešková, Krajková

, Krajková:
Tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm jsem viděla u maminky a začala jsem se o to zajímat. Na babičky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla z návštěvy, sedla k tabletu a objednala. Po opravdu krátké chvíli zaťukal pošťák a já ho můžu používat. Jsem hodně překvapená a budu doporučovat dál. Nejen svým kamarádům, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do rozhovoru.

Vanesa Kimáková, Zdounky

, Zdounky:
2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm podporuje mojí normální pohodlnost, protože nejsem povinna hledat pět věci, když mi v pohodě stačí dvě. Stačí jediná návštěva eshopu nebo jeden chat do e-shopu a mohu snadně a lehce pracovat. Tké i mojí kolegyni v práci baví tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm používat, protože se s ním dělá snadno, okamžitě a tím pádem u normální domácí činnosti stráví méně času.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

Jana N: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kateřina J: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kryštof T: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jonáš B: Jsem ráda, že to mám

Matěj K: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 160x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt